Łatwa komunikacja.

Pozostawać w kontakcie

Komunikacja Tekstowa pozwala utrzymywać stały kontakt z samochodem ciężarowym. Kierowcy i biuro firmy komunikują się ze sobą za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Pisanie wiadomości podczas postoju ułatwia bezprzewodowa klawiatura. Odczyt wiadomości na ekranie jest możliwy także w czasie jazdy.

Integracja z funkcją Dynafleet Komunikacja Tekstowa.

Integracja z innymi systemami

Usługa Komunikacja Tekstowa płynnie integruje się z Twoimi systemami obsługi zamówień lub faktur, co oznacza, że wszystkie istotne dane mogą być przetwarzane w pojedynczej aplikacji. Zyskujesz w ten sposób większą kontrolę, a zlecenia czytelnie prezentowane na wyświetlaczu w kabinie zwiększają również wygodę kierowcy.

Uniwersalny ekran.

Potencjał wyświetlacza

Wyświetlacz w kabinie samochodu ciężarowego potrafi znacznie więcej, niż tylko wyświetlać komunikaty. Automatyczne powiadomienia o czasie jazdy i przerw oraz wyświetlane wskazówki dotyczące stylu jazdy i ekran nawigacji mogą zmniejszyć stres i zwiększyć wydajność kierowcy.

Kluczowe korzyści

  • Komunikacja z kierowcami za pośrednictwem wiadomości tekstowych Dynafleet, SMS lub poczty elektronicznej (e-mail)
  • Szybka wymiana informacji. Ułatwia kierowcom podejmowanie decyzji
  • Opłacalna komunikacja z całą flotą pojazdów
  • Odbieranie komunikatów o miejscu docelowym na potrzeby systemu nawigacyjnego. Menedżer floty widzi przewidywany czas przyjazdu w systemie Dynafleet.
Znajdź dealera

Dowiedz się więcej

Twój dealer Volvo Trucks pomoże Ci skonfigurować usługę Dynafleet Komunikacja Tekstowa. Objaśni również wszystkie funkcje wyświetlacza w kabinie pojazdu.

Znajdź dealera