Trucks

Zrozumiała komunikacja

Komunikacja Tekstowa

Dynafleet Komunikacja Tekstowa zapewnia szybką, łatwą i tanią komunikację między Twoimi kierowcami a biurem firmy – zapobiegając kosztownym nieporozumieniom. Możesz komunikować się bez żadnych ograniczeń i nie ponosząc opłat roamingowych.

Pozostawać w kontakcie

Komunikacja Tekstowa pozwala utrzymywać stały kontakt z samochodem ciężarowym. Kierowcy i biuro firmy komunikują się ze sobą za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Tworzenie wiadomości jest łatwe i są one widoczne na wyświetlaczu w pojeździe. Pisanie wiadomości, podczas postoju, ułatwia bezprzewodowa klawiatura. Odczyt wiadomości na ekranie jest możliwy także w czasie jazdy.

Integracja z innymi systemami

Usługa Komunikacja Tekstowa płynnie integruje się z Twoimi systemami obsługi zamówień lub faktur, co oznacza, że wszystkie istotne dane mogą być przetwarzane w pojedynczej aplikacji. Zyskujesz w ten sposób większą kontrolę, a zlecenia czytelnie prezentowane na wyświetlaczu w kabinie zwiększają również wygodę kierowcy.

Potencjał wyświetlacza

Wyświetlacz w kabinie samochodu ciężarowego potrafi znacznie więcej, niż tylko wyświetlać komunikaty. Automatyczne powiadomienia o czasie jazdy i przerwach oraz wyświetlanie wskazówek dotyczących stylu jazdy. Czytelna nawigacja poprawi komfort pracy i wydajność kierowcy.

Kluczowe korzyści

  • Komunikacja z kierowcami za pośrednictwem wiadomości tekstowych Dynafleet, SMS lub poczty elektronicznej (e-mail)
  • Szybka wymiana informacji. Ułatwia kierowcom podejmowanie decyzji
  • Opłacalna komunikacja z całą flotą pojazdów
  • Odbieranie komunikatów o miejscu docelowym na potrzeby systemu nawigacyjnego. Menedżer floty widzi przewidywany czas przyjazdu w systemie Dynafleet.

Dowiedz się więcej

Twój dealer Volvo Trucks pomoże Ci skonfigurować usługę Dynafleet Komunikacja Tekstowa. Objaśni również wszystkie funkcje wyświetlacza w kabinie pojazdu.