Trucks

Polska

×
Szkolenia nauczą Cię wykorzystywać do maksimum możliwości swojego samochodu ciężarowego

Małe zmiany. Duże korzyści

Szkolenie Kierowców

Sposób, w jaki kierujesz samochodem ciężarowym ma wpływ na jego wydajność i wyniki firmy. Małe zmiany składają się na dużą różnicę. Nasze moduły szkoleniowe pomogą Ci dokonać pozytywnych zmian. Nauczą Cię oszczędzać paliwo, ratować życie i wykorzystywać do maksimum możliwości swojego samochodu ciężarowego.  

Volvo trucks training overview people in front of truck

Zwiększ swoją rentowność

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem poprawy rentowności jest zmiana nawyków związanych z jazdą. Dzięki poprawieniu sposobu przyspieszania i hamowania samochodem ciężarowym i wykorzystaniu jego funkcji można osiągnąć stałe oszczędności wynoszące 10% paliwa. Większe bezpieczeństwo, unikanie wypadków i ograniczenie zużycia przełożą się na jeszcze większą oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Nasze szkolenia są starannie zaprojektowane, aby nauczyć kierowców najlepszego wykorzystywania funkcji i usług samochodu ciężarowego, ale także aby poszerzyć wiedzę branżową — wszystko to ma na celu pomóc w efektywniejszej, bezpieczniejszej i inteligentniejszej obsłudze pojazdu, a tym samym w zwiększeniu produktywności.

Volvo trucks training overview classroom

Cenna rada

Bazując na dziesięcioleciach badań i doświadczenia Volvo, nasze szkolenia, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, łączą teorię z nauczaniem praktycznym. Nasze pojazdy szkoleniowe są wyposażone w najnowsze technologie bezpieczeństwa i sprzyjające oszczędzaniu paliwa. Każde szkolenie może być dostosowane do Twoich potrzeb – lub potrzeb Twojej firmy.

 

Każdy kurs trwa 7 godzin. Biorąc w nich udział, spełniasz wymagania w zakresie 35 godzin szkolenia, określonych przepisami dotyczącymi świadectwa kompetencji zawodowych CPC (Certificate of Professional Competence).

  • Szkolenia bazują na dziesięcioleciach badań i doświadczenia
  • Natychmiastowa poprawa pod względem ekonomiki paliwowej, bezpieczeństwa i zużycia eksploatacyjnego
  • Moduły szkoleniowe spełniają przepisy UE dotyczące CPC
  • Nasze pojazdy szkoleniowe są wyposażone w najnowsze technologie
  • Instruktorami są wybitni specjaliści Volvo Trucks
  • Dodatkowe usługi, takie jak Dynafleet i Doradztwo Paliwowe, jeszcze bardziej polepszają Twoje wyniki
  • Moduły szkoleniowe są regularnie aktualizowane, dzięki czemu wyprzedzasz konkurencję.
Zamów swój podręcznik kierowcy

Wykorzystaj swój samochód ciężarowy do maksimum 

Im więcej wiesz o swoim samochodzie ciężarowym, tym lepiej możesz go wykorzystać. Nasze podręczniki kierowcy zawierają informacje o użytkowaniu i obsłudze technicznej, elementach systemu bezpieczeństwa, wskaźnikach i elementach sterujących.

Zarezerwuj szkolenie

Twój dealer Volvo Trucks pomoże Ci wybrać właściwy moduł szkoleniowy i zarezerwować termin.