Trucks

Szkolenie Kierowców

Chcesz zdobyć umiejętności na wyższym poziomie? Nasze szkolenia mogą w tym pomóc. Niezależnie od tego, czy chodzi o oszczędzanie paliwa, zwiększanie produktywności, czy bieżącą znajomość zmian w branży, zapewnimy Ci praktyczną wiedzę i umiejętności, dzięki którym trafisz do czołówki.
 

Ucz się od najlepszych
 

Podczas naszych szkoleń będziesz poznawać swój samochód ciężarowy pod okiem tych, którzy znają go najlepiej — jego konstruktorów. Co więcej, nasze bliskie relacje z firmami transportowymi, władzami i branżą logistyczną są gwarancją, że zawsze otrzymujesz najbardziej aktualne informacje o rozwoju i trendach w branży. Co równie ważne, nieustannie rozwijamy i szkolimy naszych trenerów — możesz zaufać ich wysokim i potwierdzonym kompetencjom. Wszystko to ma Ci pomóc w maksymalnym wykorzystaniu posiadanego samochodu ciężarowego.

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia kierowców Volvo Trucks

  • Wykorzystaj maksymalnie samochód ciężarowy
  •  Oszczędzaj paliwo
  • Zwiększ wydajność
  • Poszerz wiedzę branżową
  • Popraw bezpieczeństwo kierowcy

Zwiększ swoją rentowność

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem poprawy rentowności jest zmiana nawyków związanych z jazdą. Poprawiając sposób przyspieszania i hamowania oraz w pełni wykorzystując funkcje samochodu ciężarowego, można błyskawicznie obniżyć zużycie paliwa nawet o 10%. Większe bezpieczeństwo i ograniczenie zużycia przełożą się na jeszcze większą oszczędność czasu i pieniędzy.

Na naszych szkoleniach kierowcy uczą się najlepszego wykorzystania funkcji i możliwości samochodu ciężarowego, a także poszerzają swoją wiedzę branżową. Wszystko po to, aby mogli jeździć wydajniej, bezpieczniej i sprawniej, co również zwiększy produktywność.

Cenna rada

Bazując na dziesięcioleciach badań i doświadczenia Volvo, nasze szkolenia, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, łączą teorię z nauczaniem praktycznym. Nasze pojazdy szkoleniowe są wyposażone w najnowsze technologie bezpieczeństwa i sprzyjające oszczędzaniu paliwa. Każde szkolenie może być dostosowane do Twoich potrzeb — lub potrzeb Twojej firmy.

Korzyści
 

  • Natychmiastowa poprawa pod względem ekonomiki paliwowej, bezpieczeństwa i zużycia eksploatacyjnego
  • Moduły szkoleniowe spełniają przepisy UE dotyczące CPC
  • Instruktorami są wybitni specjaliści Volvo Trucks
  • Moduły szkoleniowe są regularnie aktualizowane, dzięki czemu wyprzedzasz konkurencję
  • Szkolenia bazują na dziesięcioleciach badań i doświadczenia

Wybór szkoleń

Podręcznik dla kierowcy Volvo Trucks    

Wszystko, co musisz wiedzieć o swoim samochodzie ciężarowym, jego unikalnej konfiguracji i sposobie obsługi, można znaleźć w odpowiednio dostosowanym podręczniku dla kierowcy. Jest dostępny w wielu różnych formatach: można go wyświetlić online, pobrać aplikację, przeczytać drukowaną książkę lub pobrać jako plik PDF.

Przeczytaj więcej o Podręczniku dla kierowcy Volvo Trucks

Zarezerwuj szkolenie

Twój dealer Volvo Trucks pomoże Ci wybrać właściwy moduł szkoleniowy i zarezerwować termin.