Trucks

Volvo FE Electric

Zapewnij miastu normalne funkcjonowanie. Ten solidny, trzyosiowy samochód ciężarowy o masie całkowitej do 27 ton doskonale sprawdza się w wymagających zadaniach transportu miejskiego, takich jak zbiórka odpadów, lekki transport budowlany i dostawy. Jest oferowany wraz z usługami i wsparciem, aby uprościć przejście na transport elektryczny.

DMC pojazdu do 27 ton

Do 225 kW mocy

Zasięg do 275 km

Produktywność i kontrola 

Masz możliwość ciągłego monitorowania pojazdu i planowania serwisu, aby zapewnić dyspozycyjność i realizację dostaw. Dodatkowe poczucie bezpieczeństwa zapewnią Ci funkcje oferowane przez system Volvo Connect — możliwość planowania trasy i usługa lokalizacji pojazdu z informacją w czasie rzeczywistym o stanie energii.

Płynna moc

Dwa silniki elektryczne połączone z 2-biegową skrzynią biegów zapewniają niezwykle płynną jazdę. Ta ogromna moc do 225 kW/300 KM jest łatwa w obsłudze.

Zasięg odpowiedni do Twoich potrzeb

Najnowsza generacja akumulatorów o zasięgu do 275 km pozwala zoptymalizować samochód ciężarowy pod kątem własnych potrzeb. Jeśli wystarczy Ci mniejszy zasięg, możesz zdecydować się na mniejszą liczbę akumulatorów i znacznie zwiększyć ładowność. 

Dane techniczne — Volvo FE Electric

Cechy

Volvo FE Electric

  
Konfiguracja osi

Podwozia samochodów ciężarowych: 4×2, 6×2

Wszystkie osie z zawieszeniem pneumatycznym

  

Kabina

Kabina dzienna, krótka kabina sypialna, kabina sypialna, kabina niskowejściowa

  

Dopuszczalna masa całkowita zestawu 

Do 27 ton  
Pojemność akumulatora280–375 kWh, 3 do 4 akumulatorów.  

Zasięg

Do 275 km.

  
Czas ładowania (pełne naładowanie​, 4 akumulatory​)

16,8 godz. prądem zmiennym (22 kW)

2,3 godziny prądem stałym (150 kW)

  

Układ napędowy 

2 silniki elektryczne, 2-biegowa skrzynia biegów  
WydajnośćDo 225 kW (300 KM) mocy ciągłej.  

Zastosowania

Odpowiedni do zabudowy. Elektryczna przystawka odbioru mocy

  

 

   

 

Przejdź na rozwiązania elektryczne w zaledwie czterech krokach

Przy współpracy z nami przejście na rozwiązania elektryczne może być prostym procesem. Nie tylko dostarczamy samochody ciężarowe i infrastrukturę, ale także służmy wszelką pomocą, aby zagwarantować, że otrzymasz dokładnie takie rozwiązanie, które będzie odpowiadać Twoim wymaganiom. Przeanalizujemy Twoje cele i procedury i opracujemy kompletne rozwiązanie. Oto cztery proste kroki do przejścia na rozwiązania elektryczne.

 

Przeczytaj opis czterech kroków tutaj

Niezbędne usługi. Dedykowane wsparcie. 

Volvo Trucks jest sprawdzonym partnerem w dziedzinie elektromobilności. Niezależnie od naszej udokumentowanej historii innowacji w zakresie rozwoju pojazdów elektrycznych, jesteśmy zaangażowani w dostarczanie kompletnych rozwiązań, które wykraczają daleko poza samochód ciężarowy. Zapewniamy też wsparcie, którego potrzebujesz, aby z transportu elektrycznego uczynić kluczowy atut biznesowy.

 

Przeczytaj więcej o naszych usługach elektrycznych

Zbuduj swoje Volvo FE Electric

Masz pytanie?

Odpowie na nie Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń, złóż mu wizytę lub zaproś go do siebie.