Trucks

Życie w kabinie 

Jeśli Twoje zadanie wymaga samochodu ciężarowego z kabiną sypialną, do wyboru jest szeroka gama kabin do samochodów ciężarowych Volvo. We wszystkich modelach kabin, od przestronnych kabin Globetrotter XXL po bardziej kompaktowe kabiny sypialne, znajdziesz rozwiązania wnętrza, które sprawią, że każdy dzień na drodze będzie jeszcze lepszy.

Komfortowe życie w trasie

Kiedy nocujesz w kabinie, liczy się nie tylko komfort. Dobry sen, schowki na rzeczy, dodatkowe zasilanie, dobry system audio i przestrzeń pozwalająca na swobodne poruszanie się – wszystko to sprawia, że czujesz się jak w domu.

Wyśpij się, aby pracować produktywnie

Wypoczęty pracownik wykonuje świetną pracę, więc zadbaj o dobry sen, kiedy jesteś w trasie. Leżanki w kabinach Volvo Trucks są wyposażone w materace sprężynowe lub piankowe, aby zapewnić Ci komfortowy wypoczynek. Jeśli parkujesz na pochyłości, leżankę można dostosować, aby skompensować spadek i zapewnić Ci pełną wygodę.

Tryb nadzoru

Po zaparkowaniu system kamer monitorujących można włączyć w trybie nadzoru. W ten sposób możesz wygodnie obserwować obszary przy samochodzie na wyświetlaczu dodatkowym.

Miły chłód w kabinie

Kiedy zatrzymujesz się na odpoczynek, a słońce pali bez litości, I-Park Cool pozwala Ci cieszyć się przyjemnym chłodem w kabinie. Wystarczy wyłączyć silnik, a układ klimatyzacji wykorzysta akumulator, aby zapewnić Ci chłodzenie.

Podwójny system magazynowania energii

Moc do rozruchu i dla komfortu

Zachowaj moc dzięki dwóm oddzielnym zestawom akumulatorów. Jeden służy do uruchamiania silnika, a drugi dostarcza energię konieczną do zasilania funkcji i urządzeń w kabinie. Możesz korzystać z klimatyzacji i systemu multimediów, a także ładować urządzenia, nie martwiąc się, że rozładujesz akumulatory uruchamiające pojazd.

Dłuższy czas działania

W podwójnym systemie magazynowania energii wykorzystuje się akumulatory żelowe do obsługi urządzeń pokładowych, natomiast udoskonalone akumulatory z ciekłym elektrolitem służą do uruchamiania pojazdu. Akumulatory żelowe mogą wytrzymać całkowite rozładowanie bez uszkodzenia i mają dłuższą żywotność niż tradycyjne akumulatory z ciekłym elektrolitem.

Automonitorowanie systemu

Sprawdzanie poziomu energii to nie Twoje zmartwienie. System monitoruje poziomy naładowania, aby nie dopuścić do wyczerpania energii. Najpierw będą stopniowo wyłączane wszystkie urządzenia dodatkowe, a Ty otrzymasz odpowiednie powiadomienia.

Codzienny komfort

Lodówki i kuchenka mikrofalowa

Zabierz ze sobą jedzenie, napoje i inne świeże produkty. W zależności od modelu kabina może być fabrycznie wyposażona w jedną lub dwie lodówki. Ciepłe napoje lub posiłki możesz także przygotowywać we wbudowanej kuchence mikrofalowej, wygodnie umieszczonej na górnej półce z przodu.

Dźwięk, który Ci odpowiada

Dostępne są dwie różne konfiguracje systemów audio: Selected i Extended. Zawierają one wysokiej jakości zestaw sześciu głośników. Wersja Extended jest dostępna dla Volvo FH16 Aero, Volvo FH Aero, Volvo FH16 i Volvo FH – i podnosi poziom dzięki dodatkowemu subwooferowi.

Wygodne akcesoria

Dostępna jest szeroka gama akcesoriów Volvo, dzięki którym Twoje życie w drodze będzie jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze. Wszystko, od wbudowanego ekspresu do kawy i uchwytu na kubek po różne schowki i kran z wodą do mycia rąk.

 

Dowiedz się więcej o akcesoriach Volvo 

Kabina Globetrotter XXL

Większa przestrzeń i komfort

Kabina Globetrotter XXL jest wydłużona, aby uzyskać jeszcze więcej miejsca i komfortu niż w jakimkolwiek innym modelu kabiny, a przy tym oferuje taką samą wysokość wnętrza jak kabina Globetrotter XL. Dzięki aerodynamicznemu kształtowi Volvo FH Aero i Volvo FH16 Aero masz możliwość przejścia na model Globetrotter XXL bez ograniczeń związanych z długością.

Dość miejsca dla dwóch osób

Kabina Globetrotter XXL zapewnia jeszcze większy komfort spania dwóch osób na szerszej i dłuższej dolnej leżance — dzięki wydłużonej długości kabiny. Leżanka w kabinie Globetrotter XXL ma 213 cm długości. Szerokość w części głowy, części środkowej i części stóp wynosi odpowiednio 99/106,5/91 centymetrów.

Stwórz swoją przestrzeń w kabinie

Wybieraj z całej gamy modeli samochodów ciężarowych i rozmiarów kabin w Volvo Truck Builder. Stwórz przestrzeń, której potrzebujesz do życia w drodze. Poznaj poziomy wyposażenia wnętrza, siedzenia, leżanki i inne opcje.

Przedstawione funkcje mogą nie być standardowe lub dostępne dla wszystkich poziomów wyposażenia i opcji układu napędowego.

Masz pytanie?

Odpowie na nie Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń, złóż mu wizytę lub zaproś go do siebie.