Każda firma jest wyjątkowa i realizuje własną drogę do rozwoju i rentowności, więc ściśle współpracujemy z klientem, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie. W efekcie rozwiązania w zakresie finansowania oferowane przez Volvo Financial Services, są inteligentne i elastyczne. Są dostosowane do Twoich potrzeb.

Zarówno w przypadku jednego pojazdu, jak i całej floty. Pojazdów nowych lub używanych. Możesz uzyskać kompletne rozwiązanie dla swojej firmy. Wykorzystaj możliwości dostawcy, który będzie Cię wspierać w lepszych i gorszych chwilach. Na każdym etapie drogi.

Wszechstronność

Jako dostawca usług finansowych dla Volvo Trucks znamy Twoją działalność i możemy zaoferować Ci niezrównane wsparcie i elastyczność.

Łatwość

Współpraca z nami jest łatwa. Działamy szybko. Nasze usługi są dostępne za pośrednictwem lokalnego dealera.

Drugie źródło

Rozwiązanie finansowe Volvo może stać się dodatkowym źródłem finansowania Twoich potrzeb. Nie musisz korzystać z linii kredytowej w banku –

Wydajne i niezawodne finansowanie

Rozwiązania finansowe

Licz na najlepsze!

Chcesz, żeby Twój samochód ciężarowy był wydajny i niezawodny. Dlaczego z finansowaniem miałoby być inaczej?

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach finansowych
Opracowane przez branżowych specjalistów

Rozwiązania ubezpieczeniowe

Dealerski Pakiet Ubezpieczeniowy

Znamy branżę. Znamy Twoją działalność. Chronimy ją za pomocą odpowiednio dostosowanych ubezpieczeń opracowanych przez branżowych specjalistów.

Zobacz jakie korzyści daje nasza oferta
Volvo Truck Rental

Volvo Truck Rental

Partnerstwo zamiast posiadania na własność

Jako Twój wszechstronny partner w wynajmie pojazdów, czekamy w gotowości, by pomóc Ci zrealizować każde zlecenie.

Poznaj naszą ofertę

Volvo Financial Services nie udziela porad podatkowych ani księgowych. W przypadku konieczności uzyskania takich informacji Klient powinien zwrócić się do swojego księgowego lub doradcy podatkowego.

Skontaktuj się ze swoim dealerem

Skontaktuj się ze swoim dealerem

Lokalny dealer Volvo Trucks jest zawsze gotowy do pomocy – od znalezienia właściwej części po naprawę lub przegląd samochodu ciężarowego. Zadzwoń do nas – lub jeszcze lepiej, odwiedź nas.

Znajdź najbliższego dealera