Trucks

Polska

×
Produkty finansowe Usługi Volvo Trucks

Finansowanie samochodów ciężarowych, wynajem i ubezpieczenia Dopasowane do Twojej działalności

Produkty finansowe

Każda firma jest wyjątkowa i realizuje własną drogę do rozwoju i rentowności, więc ściśle współpracujemy z klientem, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie. W efekcie rozwiązania w zakresie finansowania oferowane przez Volvo Financial Services, są inteligentne i elastyczne. Są dostosowane do Twoich potrzeb.

Zarówno w przypadku jednego pojazdu, jak i całej floty. Pojazdów nowych lub używanych. Możesz uzyskać kompletne rozwiązanie dla swojej firmy. Wykorzystaj możliwości dostawcy, który będzie Cię wspierać w lepszych i gorszych chwilach. Na każdym etapie drogi.

Wszechstronność

Jako dostawca usług finansowych dla Volvo Trucks znamy Twoją działalność i możemy zaoferować Ci niezrównane wsparcie i elastyczność.

Łatwość

Współpraca z nami jest łatwa. Działamy szybko. Nasze usługi są dostępne za pośrednictwem lokalnego dealera.

Drugie źródło

Rozwiązanie finansowe Volvo może stać się dodatkowym źródłem finansowania Twoich potrzeb. Nie musisz korzystać z linii kredytowej w banku –

Volvo Financial Services nie udziela porad podatkowych ani księgowych. W przypadku konieczności uzyskania takich informacji Klient powinien zwrócić się do swojego księgowego lub doradcy podatkowego.

Skontaktuj się z dealerem

Lokalny dealer Volvo Trucks jest zawsze gotowy do pomocy – od znalezienia właściwej części po naprawę lub przegląd samochodu ciężarowego. Zadzwoń do nas – lub jeszcze lepiej, odwiedź nas.