Trucks

Jakość – tym żyjemy

To nie tylko słowo. To nasza misja. Ciągłe dążenie do przewyższania oczekiwań i nie pozostawiania niczego przypadkowi. To sedno wszystkiego, co robimy. Od rozwoju produktu po ogólnoświatową sieć serwisową. Co jest naszą miarą jakości? Wydajność Twojego samochodu ciężarowego. To, że jest w drodze wtedy, kiedy powinien. I że osiągasz jak najwyższą rentowność.

Wysokiej jakości produkty

Projektujemy, testujemy, mierzymy i produkujemy każdą część i element z dokładnością, jaką niektórzy mogą uznać za ekstremalną. Jest to proces przeprowadzany z pasją i precyzją oraz z wykorzystaniem wbudowanego systemem zarządzania jakością. Od początku do końca. To właśnie on decyduje o efektywności, dyspozycyjności, bezpieczeństwie i komforcie, jakich doświadczasz za kierownicą samochodu ciężarowego Volvo. I to on go napędza, kilometr za kilometrem.

Wysokiej jakości usługi

Wsparcie, jakie otrzymujesz od naszych dealerów. Umiejętności i wiedza naszych mechaników – dostępne wszędzie, gdzie ich potrzebujesz. Oraz zasięg i sprawność naszej globalnej sieci serwisowej. W obszarze usług, jakość Volvo zapewnia dodatkowe korzyści we wszystkich dziedzinach: od ekonomiki paliwowej i bezpieczeństwa po wydajność i ochronę kierowcy. Sprawia, że pomoc i części są zawsze łatwo dostępne. Utrzymuje Twój pojazd w ruchu i zapewnia Ci rentowność.

Chcesz zobaczyć jakość w działaniu?

Odwiedź lokalnego dealera Volvo Trucks. Tam potrafią mówić o jakości bardzo długo. Jakość to ich pasja.