Trucks

Volvo FM Low Entry

Volvo FM Low Entry to elektryczny samochód ciężarowy zapewniający doskonałą widoczność i komfort kierowcy. To doskonały wybór, gdy potrzebujesz samochodu ciężarowego o dużej ładowności do dowolnego segmentu miejskiego, takiego jak zbiórka odpadów, prace budowlane lub dostawa towarów. Do wyboru są różne konfiguracje kabiny i podwozia, odpowiadające Twoim potrzebom.

Znakomita widoczność i komfort

Siedzenie kierowcy znajduje się blisko ulicy, a niska kabina zapewnia maksymalną widoczność. W rezultacie Volvo FM jest w stanie spełnić nawet najbardziej rygorystyczne standardy bezpieczeństwa w zakresie bezpośredniego widzenia.

Łatwe wsiadanie do kabiny i wysiadanie z niej

Kabina niskowejściowa sprawdza się doskonale, jeśli praca wymaga częstego wsiadania do pojazdu i wysiadania z niego. Kierowca może łatwo wsiadać i wysiadać po stronie pasażera, co zapewnia większe bezpieczeństwo i wygodę. Może to dodatkowo poprawić ergonomię i bezpieczeństwo środowiska pracy. 

Łatwość prowadzenia

Płynnie działający elektryczny układ napędowy i dostępny w standardzie Aktywny Układ Kierowniczy Volvo ułatwiają manewrowanie samochodem ciężarowym na wąskich ulicach. Łatwość prowadzenia może zapewnić kierowcom przyjemniejszą i mniej stresującą pracę.

Zrób miejsce dla załogi

Volvo FM Low Entry można dostosować jako pojazd tylko dla kierowcy, dla jednego pasażera lub dla nawet trzech pasażerów. Oznacza to, że ten samochód ciężarowy można wykorzystywać na wiele sposobów — od dostaw po wywóz śmieci, prace komunalne i prace budowlane.

Dostosuj Volvo FM Low Entry

Skonfiguruj Volvo FM Low Entry spełniające Twoje wymagania. Zbiórka odpadów, obsługa wywrotki lub dostawy? Dwie, trzy czy cztery osie? Napęd pojedynczy czy typu tandem? To zależy od Ciebie i Twoich preferencji.

Obywatel miasta

W Volvo FM Low Entry widoczność bezpośrednia jest lepsza niż w większości innych samochodów ciężarowych. Dzięki temu Twoja firma spełni najbardziej rygorystyczne przepisy bezpieczeństwa obowiązujące w miastach. Co więcej, jazda jest płynna i bezproblemowa, a Ty możesz transportować ciężkie ładunki bez emisji spalin.

DMC zestawu do 32 ton

Zasięg do 200 km

Do 330 kW mocy

Dane techniczne Volvo FM Low Entry

Cechy

Volvo FM Low Entry

  

Konfiguracja osiPodwozia samochodu ciężarowego: 4x2, 6x2, 6x4, 8x2, 8x4

  

Kabina

Krótka kabina załogowa

  

Dopuszczalna masa całkowita zestawu

Do 32 ton

  

Pojemność akumulatora

360 kWh, 4 akumulatory

  

Zasięg

Do 200 km

  

Czas ładowania (pełne naładowanie)

8,5 h AC (43 kW)
1,5 h DC (250 kW)

  

Układ napędowy

2 silniki elektryczne, skrzynia biegów I-Shift

  

Wydajność

Do 330 kW mocy ciągłej

  

Zastosowania

Odpowiedni do zabudowy. 3 przystawki odbioru mocy:
(elektryczna, mechaniczna i napędzana od skrzyni biegów)

  

Przedstawione funkcje mogą nie być standardowe lub dostępne dla wszystkich poziomów wyposażenia i opcji układu napędowego.

Obywatel miasta

Odpowie na nie Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń, złóż mu wizytę lub zaproś go do siebie.