Trucks

Patrz i bądź widoczny

Bezpieczeństwo ruchu to praca zespołowa użytkowników dróg. „Patrz i bądź widoczny” to proste działanie, które przedstawia, jak poprawić bezpieczeństwo w interakcjach między rowerzystami a kierowcami samochodów ciężarowych. To idealne działanie grupowe dla szkół i zakładów pracy.

Wiedza ratuje życie

Bezpieczeństwo jest od początku priorytetem Volvo Trucks. Z naszych badań i analiz wynika jasno, że do większości wypadków drogowych dochodzi wskutek błędu człowieka. Dlatego nie tylko opracowujemy innowacyjne funkcje bezpieczeństwa do naszych produktów, ale także chcemy szerzyć wiedzę na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego w społeczeństwie.

Widoczność jest kluczowa

Celem inicjatywy „Patrz i bądź widoczny” jest zwiększenie świadomości ludzi, jeżeli chodzi o ich widoczność w ruchu drogowym. Inicjatywa zwraca uwagę na sytuacje, w których biorą udział rowerzyści i inni użytkownicy dróg, oraz sposoby poprawy bezpieczeństwa w interakcjach między rowerzystami a kierowcami samochodów ciężarowych.

Zestaw edukacyjny

Zestaw edukacyjny „Patrz i bądź widoczny” jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich. Korzystać z niego mogą np. nauczyciele podczas zajęć z uczniami, czy też menedżerowie w swojej działalności zawodowej. Inspirujący zestaw składa się z Poradnika Instruktora, prezentacji PowerPoint oraz przewodnika dotyczącego bezpiecznego ćwiczenia praktycznego z użyciem samochodu ciężarowego.

Pobierz zestaw edukacyjny

BEZPIECZEŃSTWO Z PIERWSZEJ RĘKI

Twój dealer Volvo Trucks pokaże Ci wszystkie funkcje bezpieczeństwa i odpowie na wszelkie pytania na ten temat.