Trucks

Nasza kampania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego

PATRZ I BĄDŹ WIDOCZNY

Łatwe działanie, które przedstawia, jak poprawić bezpieczeństwo w interakcji między rowerzystami a kierowcami samochodów ciężarowych.

Różnica, która ratuje życie

Bezpieczeństwo jest od samego początku priorytetem Volvo Trucks. Z naszych badań i analiz wynika jasno, że do większości wypadków drogowych dochodzi wskutek błędu człowieka. Dlatego właśnie, pomimo opracowywania wielu nowatorskich systemów bezpieczeństwa dla naszych pojazdów, chcemy zrobić coś więcej.

Patrz i bądź widoczny

Naszym celem jest zwiększenie świadomości ludzi, jeżeli chodzi o ich widoczność w ruchu drogowym. Kampania zwraca uwagę na sytuacje, w których biorą udział rowerzyści i inni użytkownicy dróg, oraz sposoby poprawy bezpieczeństwa w interakcji między rowerzystami a kierowcami samochodów ciężarowych.

Oferowany w jej ramach specjalny zestaw edukacyjny jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich. Korzystać z niego mogą np. nauczyciele podczas zajęć z uczniami, czy też menedżerowie w swojej działalności zawodowej.

Zestaw edukacyjny

Inspirujący zestaw „Patrz i Bądź Widoczny” składa się z Poradnika Instruktora, prezentacji PowerPoint oraz przewodnika dotyczącego bezpiecznego ćwiczenia praktycznego z użyciem samochodu ciężarowego.

Po zrealizowaniu programu dobrze jest przekazać uczestnikom drobne upominki, takie jak np. kamizelki odblaskowe, promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Pobierz zestaw edukacyjny

Dowiedz się o bezpieczeństwie z pierwszej ręki

Twój dealer Volvo Trucks pokaże Ci każdy element systemu bezpieczeństwa i odpowie na wszelkie pytania na ten temat.