Trucks

Popraw bezpieczeństwo kierowcy i zapobiegaj wypadkom

Usługa Bezpieczeństwo w Volvo Connect pozwala monitorować i analizować zachowanie kierowców, aby poprawić bezpieczeństwo floty i zmniejszyć ryzyko wypadków. Pozwoli ona również zmniejszyć zużycie eksploatacyjne, zwiększyć wydajność paliwową, a przede wszystkim uczynić nasze drogi tak bezpiecznymi, jak to tylko możliwe. Dla każdego.

Kluczowe korzyści

Przeanalizuj i popraw bezpieczeństwo kierowcy.

Otrzymuj ostrzeżenia o zdarzeniach związanych z bezpieczeństwem.

Popraw ekonomikę paliwową.

Zmniejsz zużycie eksploatacyjne.

Ogranicz ryzyko wypadków.

Chroń reputację swojej firmy.

Dowiedz się więcej o usłudze Bezpieczeństwo poniżej. Możesz także odwiedzić Volvo Connect Marketplace lub skontaktować się z lokalnym dealerem, aby uzyskać więcej informacji. 

Nie korzystasz jeszcze z Volvo Connect?
 

Skontaktuj się z dealerem, żeby utworzyć konto

Polecana usługa Bezpieczeństwo i Ochrona


Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to nie tylko ochrona kierowców samochodów ciężarowych i innych użytkowników dróg w razie wypadku. Chodzi przede wszystkim o zapobieganie wypadkom. Usługa Bezpieczeństwo w Volvo Connect zapewnia bazujące na faktach dane do analizy bezpieczeństwa i szkolenia kierowców. Usługa rejestruje zachowanie kierowcy, takie jak gwałtowne hamowanie i przyspieszanie, a także interwencje systemów bezpieczeństwa czynnego w celu uniknięcia kolizji lub wypadku. Pomaga to menedżerom floty i kierowcom określić obszary wymagające poprawy i zwiększyć bezpieczeństwo transportu, przy jednoczesnym zmniejszeniu zapotrzebowania na paliwo i ograniczeniu zużycia.

Bezpieczeństwo dla Volvo Connect

Polecane usługi Volvo Connect

Połączmy się

Chcesz zacząć korzystać z Volvo Connect? A może masz pytanie dotyczące usługi? Lokalny dealer może udzielić pomocy.