Trucks

Nasza globalna kampania na rzecz bezpieczeństwa dzieci w ruchu

Stop. Popatrz. Pomachaj

Zmień coś na lepsze, gdziekolwiek jesteś

Liczba dzieci biorących udział w prowadzonej przez Volvo Trucks kampanii Zatrzymaj się, Popatrz, Pomachaj cały czas rośnie. Ma na celu pomóc dzieciom na całym świecie zrozumieć, jak bezpiecznie zachowywać się w pobliżu ruchu drogowego. Aby najpierw zatrzymać się. Następnie rozejrzeć się po otoczeniu. Na koniec pomachaj do kierowcy i upewnij się, że cię zauważył.

Zachęcamy naszych pracowników na całym świecie do angażowania się w promowanie bezpieczeństwa własnych dzieci i dzieci w ich społecznościach. Coraz więcej krajów staje przystępuje do kampanii Zatrzymaj się, Popatrz, Pomachaj.

Możesz coś zmienić, dołączając do nas.

Kampania Zatrzymaj się, Popatrz, Pomachaj może ratować życie

Każdego roku ponad 260 000 dzieci poniżej 19 roku życia ginie w wypadkach drogowych. W zbyt wielu takich wypadków uczestniczą samochody ciężarowe i autobusy. Wiele młodych ludzi można uratować, ucząc dzieci, jak zachowywać się w ruchu drogowym.

Materiały szkoleniowe Zatrzymaj się, Popatrz, Pomachaj zostały zaprojektowane, aby pomóc rodzicom, nauczycielom, organizacjom i władzom w edukacji dzieci poprzez zabawne interakcje i szkolenia praktyczne.

Cały materiał jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich. Zawiera podstawowy i bardziej wyczerpujący zestaw, animowaną interaktywną historię, a także prezentacje w programie PowerPoint i instrukcje dotyczące kursu.

Zestawy szkoleniowe są dostępne w kilku językach.

Wskazówki, które mogą komuś uratować życie

Volvo Trucks opracowało inspirujące materiały szkoleniowe Zatrzymaj się, Popatrz, Pomachaj w łatwym w użyciu formacie. Zostały zaprojektowane, aby pomóc rodzicom, nauczycielom, organizacjom i władzom w edukacji dzieci poprzez zabawne interakcje i praktyczne szkolenie.

Wszystkie materiały z kampanii są bezpłatne i wszyscy mogą z nich korzystać.

Dowiedz się o bezpieczeństwie z pierwszej ręki

Twój dealer Volvo Trucks pokaże Ci każdy element systemu bezpieczeństwa i odpowie na wszelkie pytania na ten temat.