Trucks

Przeglądaj pełną ofertę Volvo Trucks

Szeroka gama układów napędowych i jeszcze szersza gama modeli sprawia, że każdy znajdzie samochód ciężarowy Volvo odpowiedni dla swojej firmy. Zapoznaj się z nimi wszystkimi tutaj.

  Nasza oferta. Jeszcze większa.

  Poznaj nasze samochody ciężarowe i dowiedz się, jak możemy dostosować je do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się logistyką transportu długodystansowego, budownictwem czy jakąkolwiek inną branżą, tutaj znajdziesz swój następny samochód ciężarowy. Przyjrzyj się bliżej silnikom, podwoziom i kabinom, i poznaj szczegółowe informacje.

   

  Odkryj nasze samochody ciężarowe

  Elektryczne samochody ciężarowe

  Nasze elektryczne samochody ciężarowe zapewniają zerową emisję spalin, niższy poziom hałasu i mniej wibracji. Sprawiają, że transport jest cichszy i czystszy — a kierowcy pracują w lepszych warunkach.

   

  Odkryj nasze elektryczne samochody ciężarowe

  Samochody ciężarowe zasilane gazem

  Szukasz rozwiązania o mniejszej emisji CO2, wysokiej wydajności i dużym zasięgu działania? Poznaj nasze samochody ciężarowe zasilane gazem. Dostępne do wszystkich zastosowań, od wywozu odpadów po transporty długodystansowe, wykorzystujące LNG lub CNG – produkowane z biogazu lub gazu ziemnego w zależności od dostępności.

   

  Odkryj nasze samochody ciężarowe zasilane gazem

Cechy

Zapoznaj się z cechami i innowacjami, które mogą zwiększyć produktywność, bezpieczeństwo i energooszczędność Twojego samochodu ciężarowego. Dowiedz się więcej o dostosowywaniu samochodu ciężarowego Volvo do Twoich wyzwań za pomocą przedstawionych poniżej rozwiązań.

Dostosuj swój następny samochód ciężarowy

Dostosuj i zaprojektuj idealnych samochód ciężarowy, doskonale odpowiadający Twoim wymaganiom.

Masz pytanie?

Odpowie na nie Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń, złóż mu wizytę lub zaproś go do siebie.