Nasze samochody ciężarowe

Volvo FH16 to nasz najmocniejszy samochód ciężarowy
Volvo FH16

Przeznaczone do najcięższych i najbardziej wymagających zadań transportowych – Volvo FH16 to nasz najmocniejszy samochód ciężarowy.

Volvo FH, transport długodystansowy
Volvo FH

Volvo FH jest liderem w transporcie długodystansowym, oferując niezrównany komfort, bezpieczeństwo i opłacalność.

Volvo FMX
Volvo FMX

Nowoczesny pojazd budowlany. Mocny, wytrzymały i pełen przełomowych rozwiązań.

Volvo FM
Volvo FM

Nasz najbardziej uniwersalny samochód ciężarowy. Zachwycający wygląd, znakomite właściwości jezdne i doskonała ekonomika eksploatacji.

Volvo FE
Volvo FE

Wszechstronność, właściwości jezdne i najwyższa wydajność w kompaktowym samochodzie ciężarowym dla regionalnego transportu dystrybucyjnego.

Volvo FL
Volvo FL

Lekkie, zwrotne i zoptymalizowane pod kątem miejskiego transportu dystrybucyjnego.

VT

Używane samochody ciężarowe

Nasze samochody ciężarowe projektujemy do pracy. Bezustannej, sprawnej, efektywnej i bezpiecznej. Zatem, zakup używanego samochodu ciężarowego Volvo ma jak najbardziej sens.

Do sprzedaży trafiają tylko pojazdy używane, które z wynikiem pozytywnym przeszły rygorystyczną kontrolę u dealera. A kiedy już kupisz któryś z nich, możesz liczyć ma taki sam poziom obsługi posprzedażnej, jak w przypadku pojazdów nowych.

Znajdź używany samochód ciężarowy Volvo
Finansowanie Twojego nowego samochodu ciężarowego

Pomoc w zakupie

Odpowiedni samochód ciężarowy może zracjonalizować wydajność i spowodować, że Twoja rentowność poszybuje w górę. Nasze elastyczne pakiety finansowe i dopasowane do indywidualnych wymagań polisy ubezpieczeniowe pomogą Ci w zrealizowaniu inwestycji. I zapewnią jej ochronę.

Elastyczne opcje finansowania i ubezpieczenia

Gwarancja na samochód ciężarowy

Nasza standardowa gwarancja zapewnia pełną ochronę pojazdu przez 12 miesięcy. Przez kolejne 12 miesięcy (lub do przebiegu 300 000 km) chroniony jest układ napędowy i kilka dodatkowych podzespołów. Ale gwarancja zapewnia również szereg korzyści pod względem ochrony Twojej inwestycji – bez względu na to, gdzie się akurat znajdujesz: w domu czy za granicą.

Ochrona gwarancyjna obejmuje zarówno wady materiałowe, jak i produkcyjne – od chwili wydania pojazdu, aż do zakończenia okresu gwarancji. (Nie obejmuje szkód powstałych wskutek zniszczenia, nieprawidłowego użycia czy wypadku.)

Znajdź dealera

Masz pytanie?

Odpowie na nie Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń, złóż mu wizytę lub zaproś go do siebie.

Znajdź dealera