Trucks

Polska

×
Liczy się jakość

Liczy się jakość

Oryginalne Części Volvo teraz dostępne z 2-letnią gwarancją

Części, które wytrzymują więcej

Oryginalne Części Volvo to nie tylko gwarantowana jakość. Są projektowane i produkowane zgodnie z naszymi bezkompromisowymi standardami. Przechodzą również rygorystyczne testy. Są idealnie dopasowane. I dają pewność, na jaką zasługujesz. 

Właściwa część. Właściwe miejsce. Właściwy czas

Sieć stacji obsługi w 140 krajach oznacza, że zawsze masz łatwy dostęp do części i usług, które utrzymają Cię w ruchu. Dzięki zaś naszym zaawansowanym systemom logistycznym zlokalizujemy i dostarczymy każdą część, jakiej potrzebujesz – z typową dla Volvo efektywnością.

Twoja dyspozycyjność jest naszym priorytetem

Nasza obietnica 15-letniej produkcji

Naszym priorytetem jest Twoja dyspozycyjność – nieważne jakim pojazdem ciężarowymVolvo jeździsz i kiedy go kupiłeś. Dlatego wszystkie niezbędne części produkujemy i dostarczamy przez co najmniej 15 lat od zakończenia produkcji danego modelu.

Volvo FH genuine Volvo parts perfect part

Znajdź właściwą część

Produkujemy i dostarczamy ponad 100 000 różnych Oryginalnych Części Volvo. Nasz katalog części pozwala łatwo znaleźć tę, której potrzebujesz.

Oryginalne części Volvo – 2 lata spokoju

Nasze części są oryginalne. Jesteśmy tak pewni ich jakości, że po zamontowaniu udzielamy na nie 2-letniej gwarancji. 

Jeżeli w ciągu tych 2 lat część zawiedzie, a rodzaj usterki podlega gwarancji, pokryjemy koszty naprawy lub wymiany wadliwej części.

Dwuletnia gwarancja na Oryginalne Części Volvo ma zastosowanie w przypadku, gdy dana część została zamontowana w autoryzowanej stacji obsługi Volvo. Gwarancja obejmuje naprawę lub wymianę części, a nawet szkody pośrednie.

Bądź częścią systemu

Oryginalne Części Volvo, specjalistyczna wiedza i mechanicy, po których nie trzeba nic poprawiać. Wszytko zaczyna się u Twojego dealera Volvo Trucks.