Trucks

Oryginalne Części Volvo 

Aby uzyskać dyspozycyjność, niezawodność i osiągi, jakich oczekujesz od samochodu ciężarowego Volvo, używaj tylko Oryginalnych Części Volvo. Zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do Twojego samochodu ciężarowego. Wyprodukowano je zgodnie z naszymi bezkompromisowymi standardami. Podobnie jak nasze samochody ciężarowe, są testowane nie tylko w naszych laboratoriach, ale również w ramach obszernych programów testowych, które obejmują szeroki zakres warunków jazdy — od arktycznych lodowców po pustynny upał. Innymi słowy, ich jakość jest gwarantowana. Co więcej, każda część, jeżeli została zamontowana w jednej z naszych autoryzowanych stacji obsługi, jest objęta 2-letnią gwarancją. Chcemy zapewnić Ci bezpieczeństwo, na jakie zasługujesz.

Właściwa część. Właściwe miejsce. Właściwy czas.
 

Oryginalne Części Volvo są dostępne zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i u lokalnego dealera. Sieć dealerów w ponad 130 krajach oznacza, że zawsze masz łatwy dostęp do części i usług, które pozwolą Ci szybko powrócić na trasę. Nasze skuteczne systemy logistyczne zapewniają również, że dostaniesz potrzebną część zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Nasza 15-letnia obietnica dotycząca dostaw części
 

Naszym priorytetem jest Twoja dyspozycyjność — nieważne jakim pojazdem ciężarowymVolvo jeździsz i kiedy go kupiłeś. Dlatego niezbędne części produkujemy i dostarczamy przez co najmniej 15 lat od zakończenia produkcji danego modelu.

Gwarancja na części zamontowane
 

Oryginalne Części Volvo są objęte 2-letnią gwarancją na części zamontowane. Jeżeli w ciągu tych 2 lat część zawiedzie, a rodzaj usterki podlega gwarancji, pokryjemy koszty naprawy lub wymiany wadliwej części. Pełna gwarancja ma zastosowanie, gdy prace są wykonywane przez autoryzowaną stację obsługi Volvo. Gwarancja obejmuje naprawę lub wymianę części, a nawet szkody pośrednie.
 

Dowiedz się więcej o Oryginalnych Usługach Serwisowych Volvo

Znajdź właściwą część

Produkujemy i dostarczamy ponad 100 000 różnych Oryginalnych Części Volvo. Nasz katalog części pozwala łatwo znaleźć tę, której potrzebujesz.

Znajdź właściwą część

Produkujemy i dostarczamy ponad 100 000 różnych Oryginalnych Części Volvo. Nasz katalog części pozwala łatwo znaleźć tę, której potrzebujesz.

Bądź częścią systemu

Oryginalne Części Volvo, specjalistyczna wiedza i mechanicy, po których nie trzeba nic poprawiać. Wszytko zaczyna się u Twojego dealera Volvo Trucks.