Trucks

Polska

×

Najnowsze komunikaty prasowe

Nowa seria samochodów ciężarowych o dużej ładowności Volvo Trucks

Volvo Trucks wprowadza na rynek nową generację samochodów ciężarowych o wysokiej ładowności zaprojektowanych z myślą o kierowcy

Volvo Trucks prezentuje cztery nowe samochody ciężarowe, przy których projektowaniu nacisk położono na otoczenie kierowcy, bezpieczeństwo i osiągi. „Jesteśmy naprawdę dumni z tej wielkiej, przyszłościowej inwestycji. Chcemy być najlepszym partnerem biznesowym naszych Klientów dzięki umożliwieniu im zwiększenia konkurencyjności oraz pozyskania najlepszych kierowców na coraz trudniejszym rynku” — mówi Roger Alm, prezes Volvo Trucks. Cztery samochody ciężarowe o wysokiej ładowności: Volvo FH, FH16, FM i FMX stanowią około dwóch trzecich dostaw Volvo Trucks.
Volvo Trucks przestawia nowe Volvo FH16

Volvo Trucks przedstawia nowe Volvo FH16 — połączenie komfortu z mocą w celu uzyskania najwyższej wydajności

Firma Volvo Trucks wprowadziła na rynek nową generację Volvo FH16, która z powodzeniem łączy nowe funkcje bezpieczeństwa, zaprojektowane pod kątem potrzeb kierowcy środowisko pracy i najnowsze technologie, aby zapewnić Klientom wyższą wydajność. Nowy flagowy model należy do nowej generacji pojazdów Volvo Trucks zaprojektowanych z myślą o kierowcy.
Nowe Volvo FMX

Nowe Volvo FMX od Volvo Trucks to krok w przyszłość najbardziej niezawodnego budowlanego samochodu ciężarowego

Firma Volvo Trucks wprowadziła na rynek nowe Volvo FMX z całkowicie nową kabiną, zwiększoną ładownością i innowacyjnymi funkcjami bezpieczeństwa. Dzięki zwiększeniu nośności osi przedniej do 20 ton i 38-tonowej osi zespolonej nowe Volvo FMX sprosta najtrudniejszym warunkom i najbardziej wymagającym zadaniom.
FH 4x2, naczepa, drogowy transport długodystansowy

Volvo Trucks wprowadza na rynek nowe Volvo FH — kolejną generację samochodów ciężarowych zaprojektowanych z myślą o kierowcy

Firma Volvo Trucks wprowadziła na rynek nowe Volvo FH stanowiące miejsce pracy podporządkowane potrzebom kierowcy — z odświeżoną kabiną i innowacyjnymi funkcjami bezpieczeństwa. Głównym celem nowego modelu jest stworzenie kierowcy możliwości efektywnej pracy, bezpieczeństwa i komfortowego życia w trasie.
FM 4x2 — ciągnik z naczepą

Volvo Trucks przedstawia nowe Volvo FM — zaprojektowane, aby przyciągnąć kierowców nową kabiną i lepszą widocznością

Firma Volvo Trucks wprowadziła na rynek nową generację Volvo FM z wieloma udoskonaleniami środowiska pracy kierowcy i innowacjami podnoszącymi poziom komfortu, bezpieczeństwa i wydajności. „Nowy samochód ciężarowy Volvo FM o dużej ładowności, przestronny i oferujący znakomitą widoczność zaprojektowano z myślą o zapewnieniu wszystkim segmentom branży znakomitego miejsca pracy na kołach” — mówi Roger Alm, prezes Volvo Trucks.
Wieża z samochodów ciężarowych

Volvo wprowadza na rynek cztery nowe samochody ciężarowe, które spektakularnie prezentuje na filmie – są ustawione pionowo jeden na drugim z Prezesem Volvo Trucks na samym szczycie

Najnowszy film poświęcony premierze Volvo Trucks wspiął się na szczyty. Aby zademonstrować siłę i wytrzymałość swoich nowych samochodów ciężarowych, Volvo Trucks zbudowało kolosalną 15-metrową i 58-tonową wieżę, ustawiając te cztery pojazdy jeden na drugim. W dodatku, na szczycie, stanął prezes Volvo Trucks - Roger Alm.

Subskrybuj Informacje Prasowe Volvo Trucks