Trucks

INFORMACJE O VOLVO TRUCKS

Driving Progress to nasze hasło od stu lat

Pierwszy samochód ciężarowy Volvo powstał w 1928 r. Od tego czasu rozwinęliśmy się, stając się największym w Europie producentem pojazdów ciężarowych o dużej ładowności. Dziś jesteśmy zaangażowani w stymulowanie postępu i kształtowanie przyszłego krajobrazu zrównoważonego transportu. Nasz fundament stanowią nasze kluczowe wartości, takie jak jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko naturalne. Każda z nich jest widoczna we wszystkim, co robimy.

Jakość

Nasze zaangażowanie na rzecz jakości ujawnia się w ciągłym dążeniu do przewyższania oczekiwań i nie pozostawiania niczego przypadkowi. W dostarczaniu niezawodnych produktów i usług, zapewniających większą dyspozycyjność i lepsze wyniki finansowe.

Dowiedz się więcej o jakości

Bezpieczeństwo

Dzięki nieskończonym innowacjom w zakresie bezpieczeństwa zapobiegamy wypadkom drogowym i zmniejszamy liczbę obrażeń. Naszą wizją jest zero wypadków i niestrudzenie pracujemy, aby zapewnić wszystkim większe bezpieczeństwo na drogach.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

Troska o środowisko naturalne

Realizując wizję zerowej emisji spalin, dążymy do bardziej zrównoważonego przemysłu transportowego. Zdobycie pozycji lidera w dziedzinie elektryfikacji jest jednym z naszych głównych celów.

Przeczytaj więcej o trosce o środowisko

Informacje o Volvo Group

Volvo Trucks jest częścią Volvo Group zatrudniającej 102 000 pracowników, obecnej na 190 rynkach i posiadającej zakłady produkcyjne w 18 krajach.

 

Przejdź do Volvo Group

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ U NASZYCH DEALERÓW

Dealerzy Volvo Trucks wiedzą wszystko o naszej
firmie i naszej ofercie. Nawiąż kontakt i dowiedz się jeszcze więcej.