Trucks

Pozostań na drodze dzięki Usługom Volvo Trucks

Usługi Volvo Trucks

Wysokiej jakości samochód ciężarowy Volvo zapewnia Ci silną pozycję od samego początku. Ale nasze zaangażowanie nie kończy się w chwili przekazania Ci kluczyków. Tak naprawdę, to dopiero początek.
 

Aby utrzymać flotę w doskonałym stanie i rozwijać działalność, możesz korzystać z szerokiej oferty usług cyfrowych i wsparcia za pośrednictwem portalu Volvo Connect. Odkryj lepsze sposoby zwiększania dyspozycyjności, zarządzania flotą i poprawiania sprawności energetycznej. Pomogą Ci w tym aktualne dane dostarczane przez inteligentne technologie i bezprzewodową łączność w samochodach ciężarowych. Dzięki wiedzy fachowej lokalnego dealera oraz jakości i bezpieczeństwu Oryginalnych Części Volvo i usług serwisowych możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepsze możliwe wsparcie przez cały cykl życia samochodu ciężarowego – i później.

Volvo Connect

Volvo Connect to portal, który zapewnia dostęp do usług cyfrowych, dokumentów i narzędzi zwiększających rentowność Twojej firmy transportowej. Po prostu poproś dealera o założenie konta. Zaloguj się i zacznij odkrywać kolejne usługi, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję.

Masz już konto Volvo Connect?

Zarządzanie flotą

Dzięki naszym usługom zarządzania flotą Twoja codzienna praca będzie łatwiejsza, efektywniejsza i bardziej produktywna. Łatwiej będzie Ci uniknąć nieplanowanych przestojów. Zaplanuj zadania transportowe i wizyty w stacji obsługi. Popraw sprawność energetyczną i bezpieczeństwo. I wiele więcej. Wszystko w jednym miejscu – Volvo Connect.
 

Zarządzanie flotą

Wspomaganie pracy kierowcy

Wykwalifikowani, zmotywowani kierowcy są bardziej produktywni, jeżdżą oszczędniej i bezpieczniej. Jeżeli więc zainwestowałeś w samochód ciężarowy Volvo, musisz zainwestować także w swojego kierowcę — jeżeli chcesz w pełni wykorzystać potencjał pojazdu To i znacznie więcej osiągniesz dzięki naszym szkoleniom dla kierowców.
 

Wspomaganie pracy kierowcy

Produkty finansowe

Każda firma jest wyjątkowa i realizuje własną drogę do rozwoju i rentowności, więc ściśle współpracujemy z klientem, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie. W efekcie rozwiązania w zakresie finansowania oferowane przez Volvo Financial Services są inteligentne, elastyczne i dostosowane do Twojej firmy.
 

Produkty finansowe

Twój szósty zmysł

Kolejny krok na drodze zapewniania dyspozycyjności samochodu ciężarowego.

Połączmy się

Chcesz zacząć korzystać z Volvo Connect? A może masz pytanie dotyczące usługi? Lokalny dealer może udzielić pomocy.