Wiemy, jak ważne jest utrzymanie samochodu ciężarowego w trasie. Dlatego Oryginalne Części i Akcesoria Volvo zostały zaprojektowane z myślą o najwyższej niezawodności, trwałości i wydajności. Zapewniają wysoką jakość i spełniają specyfikacje Volvo oraz surowe wymagania. Podobnie jak nasze samochody ciężarowe, oryginalne części Volvo są testowane nie tylko w naszych laboratoriach, ale również w ramach obszernych programów testowych, które obejmują szeroki zakres warunków jazdy – od arktycznych lodowców po pustynny upał.

W razie nieplanowanego przestoju nasz zaawansowany i efektywny system logistyczny zapewni, że znajdziemy i błyskawicznie dostarczymy potrzebne części. Nasi wykwalifikowani mechanicy będą gotowi do pracy, więc samochód ciężarowy wróci na trasę bez opóźnienia. Maksymalna dyspozycyjność. Gwarantowany spokój ducha.

Jakość

Stan oryginalny. To właśnie jest dla Ciebie najważniejsze. Możesz polegać na fabrycznej jakości, trwałości i dopasowaniu, dzięki którym Twoje Volvo zawsze będzie tym, czym powinno być Volvo.

Dostawa

Właściwe części. We właściwym miejscu o właściwym czasie. Sieć Volvo Trucks obejmuje ponad 130 krajów i ponad 2000 dealerów i warsztatów.

Gwarancja

2 lata gwarancji na części zamienne w przypadku Oryginalnych Części i Akcesoriów Volvo.

Oryginalne Części Volvo Usługi Volvo Trucks

Oryginalne Części Volvo

Dzięki właściwym częściom zgodnym z odpowiednimi specyfikacjami Oryginalne Części Volvo to najlepszy sposób na zapewnienie sprawności pojazdu.

Przeczytaj więcej o Oryginalnych Częściach Volvo >
Akcesoria Volvo Trucks Usługi Volvo Trucks

Akcesoria Volvo Truck

Nadaj swojemu samochodowi ciężarowemu Volvo indywidualny charakter, ulepszając jego wygląd, wydajność i komfort.

Przeczytaj więcej o Akcesoriach Volvo Truck
Sklepy Volvo Trucks Usługi Volvo Trucks

Sklep z towarami Volvo Trucks

Towary w sklepie Volvo Trucks są wyjątkowe, zaprojektowane z myślą o ułatwieniu codziennego życia kierowców.

Odwiedź sklep z towarami Volvo Trucks

Nowe wiadomości i opisy rozwiązań klientów

Odnowione silniki

W zakładzie w Flen zużyte silniki samochodów ciężarowych otrzymują nowe życie. Po refabrykacji są równie sprawne, jak jednostki fabrycznie nowe, a cały proces jest mniej uciążliwy dla środowiska naturalnego....

Jedno okno na cyfrowy świat

Technologie cyfrowe błyskawicznie zmieniają społeczeństwo, a branża transportowa nie stanowi wyjątku. Carina Holm, menedżer ds. usług w Volvo Trucks, wyjaśnia, jak wprowadzenie Volvo Connect – pojedynczego interfejsu informacji i usług – ułatwi ...

Lżejsze samochody ciężarowe – większa ładowność

Działając na wysoce konkurencyjnym rynku, Arclid Transport musiała znaleźć sposób na zwiększenie ładowności i wydajności. Dzięki inwestycji w indywidualne rozwiązania transportowe, w połączeniu ze szkoleniem kierowców, menedżer floty Peter Conway ...

Skontaktuj się ze swoim dealerem

Skontaktuj się ze swoim dealerem

Lokalny dealer Volvo Trucks jest zawsze gotowy do pomocy – od znalezienia właściwej części po naprawę lub przegląd samochodu ciężarowego. Zadzwoń do nas – lub jeszcze lepiej, odwiedź nas.

Znajdź najbliższego dealera