Trucks

Cechy

Poznaj cechy samochodu ciężarowego Volvo, dzięki którym sprosta on wyzwaniom, jakie napotkasz. Jest wiele innowacyjnych rozwiązań zwiększających Twoją wydajność i ograniczających zużycie energii. Niektóre z nich ułatwiają pracę i podnoszą bezpieczeństwo, a inne poprawiają komfort jazdy. Oto niektóre z cech naszych samochodów ciężarowych.

Większe bezpieczeństwo i komfort kierowcy

System kamer monitorujących

System kamer monitorujących poprawia aerodynamikę samochodu ciężarowego, aby oszczędzać energię. Otwiera pole widzenia, a rozwiązanie do widzenia w nocy zapewnia wyraźny widok w ciemności.

Poznaj nasz system kamer monitorujących

Życie w kabinie

Jeśli spędzasz dużo czasu w kabinie samochodu ciężarowego Volvo, docenisz zastosowane przez nas rozwiązania, które mają na celu ułatwić Ci życie w trasie. Przestrzeń, komfort, schowki i wygoda, które pozwalają cieszyć się czasem w pracy.

Wszystkie aspekty życia w kabinie

Aktywny Układ Kierowniczy Volvo

Boczny wiatr, koleiny czy dziury? Aktywny Układ Kierowniczy Volvo odfiltrowuje zakłócenia i odciąża Twoje ramiona. Obsługuje także inne układy, dzięki którym możesz jeździć jeszcze bezpieczniej.

Informacje o Aktywnym Układzie Kierowniczym Volvo

Systemy wspomagające pracę kierowcy

Nasze systemy wspomagające pracę kierowcy zostały zaprojektowane z myślą o poprawie Twojego bezpieczeństwa w różnych sytuacjach – niezależnie od tego, czy jedziesz z dużą prędkością na autostradzie, czy poruszasz się w miastach, mając innych użytkowników dróg w pobliżu.

Poznaj nasze systemy wspomagające pracę kierowcy

Dostosowane do Twoich zadań

Gotowy do zabudowy

Im szybciej wyposażysz swój samochód ciężarowy w odpowiednią zabudowę, tym lepiej. Samochody ciężarowe Volvo są fabrycznie przygotowane do zabudowy, a konstruktor zabudowy otrzymuje od nas wszechstronne wsparcie. Dzięki temu można skrócić czas dostawy gotowego pojazdu i poprawić jego jakość.


Więcej informacji o przygotowaniu do zabudowy

Podwozie

Potrzebujesz samochodu ciężarowego z podwoziem zbudowanym pod kątem obsługi Twoich zadań. Dostosowujemy podwozie tak, aby Twoje operacje przebiegały pomyślnie.

Poznaj nasze opcje podwozi

Energia i sprawność

I-See

Czy wiesz, jak zoptymalizować prędkość, zmianę biegów i ruch bezwładny pod kątem topografii, zakrętów i korków na drodze, aby oszczędzać energię? Funkcja I-See wie, a jej wiedza wynika z danych.

Dowiedz się więcej o I-See

I-Save

Oszczędność paliwa na najwyższym poziomie. I-Save jest idealnym rozwiązaniem obniżającym zużycie paliwa w transporcie długodystansowym – bez uszczerbku dla właściwości jezdnych.

Informacje na temat I-Save

Silniki Volvo

Gama samochodów ciężarowych Volvo pozwala wybierać spośród pojazdów zasilanych energią elektryczną, gazem lub olejem napędowym. Różne opcje napędu są dostępne dla wszystkich oferowanych pojazdów – od średniej do dużej ładowności. Przyjrzyj się bliżej różnym dostępnym alternatywom w zakresie energii i mocy.

Poznaj alternatywne silniki

I-Shift

I-Shift to seria zautomatyzowanych skrzyń biegów, zaprojektowanych w celu ułatwienia jazdy oraz zwiększenia jej bezpieczeństwa i komfortu. Branżowy wzorzec.

Dowiedz się więcej o I-Shift

Przedstawione funkcje mogą nie być standardowe lub dostępne dla wszystkich poziomów wyposażenia i opcji układu napędowego.

Dostosowane do Twoich zadań

Odpowie na nie Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń, złóż mu wizytę lub zaproś go do siebie.