Trucks

Aktualizacje oprogramowania

Zwiększ moc, wydajność i osiągi swojego pojazdu. Od redukcji emisji i oszczędzania paliwa po zwiększenie bezpieczeństwa kierowcy i poprawę łączności – nasze aktualizacje oprogramowania pozwalają wykorzystać wszelkie możliwości Twojego samochodu ciężarowego. 

Zdalne pobieranie oprogramowania

Ulepszona łączność ułatwia zdalne pobieranie oprogramowania, co ogranicza potrzebę wizyt w serwisie. Nowe oprogramowanie jest pobierane i przechowywane w samochodzie ciężarowym, dopóki kierowca nie znajdzie odpowiedniego czasu na instalację. Wybrane akcesoria programistyczne Volvo można również pobrać zdalnie, aby umożliwić łatwe i wygodne uaktualnienia. 

Aktualizacje oprogramowania

Zaktualizuj skrzynię biegów I-Shift
 

Bardziej płynna zmiana biegów. Mniejsze koszty obsługi technicznej. Lepsza ekonomika paliwowa. Większa wydajność. W ostatnich latach rozwiązanie Volvo I-Shift stało się punktem odniesienia w branży, jeśli chodzi o zautomatyzowaną skrzynię biegów.

Istnieje możliwość aktualizowania oprogramowania I-Shift w celu dostosowania jej do określonych zadań transportowych. Poznaj dostępne pakiety, opracowane z myślą o zapewnieniu jak największej efektywności transportu.

Jeszcze bardziej inteligentny układ napędowy
 

W trakcie produkcji Twojego samochodu ciężarowego oprogramowanie skrzyni biegów I-Shift zostało dostosowane do konkretnego obszaru zastosowań pojazdu. Czy od tamtej pory zmieniły się Twoje zadania transportowe? A może znalazłeś używany samochód ciężarowy, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom, z wyjątkiem oprogramowania I-Shift?

Żaden problem. Możemy po prostu zaktualizować oprogramowanie Twojej I-Shift w celu dostosowania jej do Twoich potrzeb. Dzięki temu zwiększysz swoją wydajność, zaoszczędzisz paliwo i zmniejszysz zużycie eksploatacyjne podzespołów układu napędowego.

Jak przeprowadzić aktualizację?
 

Jedyne co musisz zrobić, by zoptymalizować swoją I-Shift, to odwiedzić dealera Volvo. Tam zaktualizujemy oprogramowanie skrzyni biegów, zależnie od Twoich potrzeb. Oprogramowanie to jest dostosowanie do klasy emisyjnej Twojego silnika oraz wersji Twojej I-Shift.
 

Przykłady korzyści wynikających z aktualizacji:

  • Większe osiągi
  • Zmniejszone zużycie paliwa
  • Większy komfort jazdy
  • Mniejsze zużycie podzespołów układu napędowego

Jakie oprogramowanie wybrać?

Który pakiet oprogramowania wybrać? Oto wykaz dostępnych pakietów – w przypadku starszych wersji I-Shift niektóre pakiety zostały połączone.

Dostrojona do wydajnej pracy

Z I-Shift – naszą inteligentną skrzynią biegów – jazda w mieście jest łatwiejsza. Szybkość, płynność, cisza i przyjemność z jazdy – I-Shift optymalizuje każdą zmianę biegu z korzyścią dla ekonomiki paliwowej i wydajności kierowcy.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się ze swoim dealerem Volvo Trucks, by poznać wszystkie dane techniczne i szczegóły oferty.