Volvo Trucks

Polska

×

Kontrakty Serwisowe Volvo

Co jest dla Ciebie najlepsze?
 

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na bezpieczeństwie dobrze utrzymanego samochodu ciężarowego, czy też na maksymalnej dyspozycyjności, wszystkie Kontrakty Serwisowe Volvo mają na celu zapewnienie sprawności Twoich pojazdów i poprawę wyników finansowych.

Dzięki technologii łączności wbudowanej w Twoje samochody ciężarowe możemy zaplanować wizyty w serwisie zgodnie z przebiegiem pojazdu oraz zużyciem kluczowych komponentów. Dzięki temu możesz uniknąć potencjalnych problemów, zanim się pojawią, a w efekcie jeździć więcej, lepiej kontrolować koszty i czuć się bezpieczniej.

Zapoznaj się z naszymi kontraktami serwisowymi i znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie i swojej działalności. 

Ważne dla samochodu ciężarowego

Wykwalifikowani mechanicy Volvo utrzymają Twój pojazd w optymalnym stanie i zapewnią maksymalną efektywność wizyt w serwisie. Ponieważ mamy wiedzę, pełną gamę narzędzi Volvo i wszystkie potrzebne systemy diagnostyczne i bazodanowe. I zawsze używamy Oryginalnych Części Volvo. 

To ważne dla Twojej firmy

Utrzymywanie samochodu ciężarowego w optymalnym stanie jest opłacalne z wielu powodów. Zaplanowana obsługa serwisowa, której koszty są z góry znane, zmniejsza ryzyko nieplanowanych przestojów oraz pozwala Ci skuteczniej kontrolować swoją działalność i koszty – przeznaczasz mniej czasu i pieniędzy na czynności administracyjne. Poza tym, dobrze utrzymany samochód ciężarowy jest bardziej niezawodny i ekonomiczny. Wszystko to sprawia, że maleją Twoje koszty i obciążenie bieżącą pracą, dzięki czemu możesz bardziej koncentrować się na rozwijaniu swojej działalności.

Monitorowanie w czasie rzeczywistym
 

Obecnie każdy samochód ciężarowy Volvo jest wyposażony w jeden z najnowocześniejszych w branży systemów telematycznych i diagnostycznych. Dzięki temu, a także dzięki najnowszej technologii łączności, Volvo Trucks może zdalnie, w czasie rzeczywistym monitorować i analizować dane dotyczące krytycznych komponentów i przewidywać wystąpienie awarii. Dane są przesyłane do Międzynarodowego Centrum Zapewniania Dyspozycyjności Volvo Trucks, gdzie są przetwarzane i analizowane. Jeśli dane okażą się niepokojące, odpowiednie informacje zostają przekazane do macierzystego dealera lub za pośrednictwem krajowego centrum dyspozycyjności, tak aby umożliwić podjęcie działań zapobiegawczych przed wystąpieniem awarii. Obecnie, monitorowanie w czasie rzeczywistym jest dostępne jako opcja w Złotym Kontrakcie Serwisowym Volvo na większości rynków europejskich.

Więcej informacji na temat usługi Real Time Monitoring znajdą Państwo poniżej 

Zobacz, jak monitorowanie w czasie rzeczywistym i usługi zapewnienia dyspozycyjności gwarantują sprawność Twojego samochodu ciężarowego

Wybierz swój idealny kontrakt

Harmonogram serwisowy dostosowany do Twojego samochodu ciężarowego

Dobry harmonogram serwisowy powinien uwzględniać rzeczywiste wykorzystanie i stan pojazdu. Na tym właśnie polega Volvo Uptime Care. Jest podstawą wszystkich naszych kontraktów serwisowych i jest również dostępny jako samodzielny harmonogram serwisowy. Kontrakt Volvo Uptime Care obejmuje Połączony Kalendarz Serwisowy, który pozwala nam zaplanować wizytę w serwisie zgodnie z rzeczywistym przebiegiem oraz zużyciem kluczowych komponentów pojazdu. To świetny sposób na obniżenie kosztów i zapewnienie sprawności samochodu ciężarowego.

Więcej informacji na temat Volvo Uptime Care znajdą Państwo poniżej

Który kontrakt jest dla Ciebie najlepszy?

Odpowiedź zna Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń lub złóż mu wizytę, by wprowadzić swój plan serwisowy w życie.