Trucks

Polska

×
Kontrakty Serwisowe utrzymują Cię w ruchu

Kontrakty Serwisowe Volvo

Od planowej obsługi zapobiegawczej po gwarancję 100% dyspozycyjności, Kontrakty Serwisowe Volvo utrzymują Cię w ruchu. Sprzyjając ograniczeniu przestojów i ogólnych kosztów eksploatacji oraz kontroli nad kosztami, zwiększają także Twoją rentowność.

Volvo trucks services servicing contracts workshop pit

Ważne dla biznesu

Zaplanowana obsługa serwisowa, której koszty są z góry znane, pozwala Ci skuteczniej kontrolować swoją działalność i koszty – przeznaczasz mniej czasu i pieniędzy na czynności administracyjne. Poza tym, dobrze utrzymany samochód ciężarowy jest bardziej niezawodny i ekonomiczny. Wszystko to sprawia, że maleją Twoje koszty i obciążenie bieżącą pracą, dzięki czemu możesz bardziej koncentrować się na rozwijaniu swojej działalności.

Volvo trucks services servicing contracts technician front

Ważne dla samochodu ciężarowego

W celu utrzymania optymalnego stanu technicznego i wydajności samochodu ciężarowego, obsługa serwisowa jest prowadzona przez wykwalifikowanych mechaników Volvo, którzy mają do swojej dyspozycji komplet oprzyrządowania, dokumentacji technicznej i systemów diagnostycznych. Stosują tylko Oryginalne Części Volvo i starają się wykonywać wszystkie czynności w najodpowiedniejszym dla Ciebie czasie. 

Wybierz swój idealny kontrakt

Obsługa serwisowa dostosowana do Twoich wymagań

Zacznij od Kalendarza Serwisowego

Podstawą maksymalnej dyspozycyjności jest bezpłatny Kalendarz Serwisowy. Najpierw analizujemy Twój pojazd i specyfikę Twojej działalności oraz wspólnie z Tobą określamy odpowiedni zakres obsługi technicznej. Następnie uzgadniamy harmonogram serwisowy, dzięki któremu wykorzystasz do maksimum każdy kilometr przebiegu pojazdu.

Który kontrakt jest dla Ciebie najlepszy?

Odpowiedź zna Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń lub złóż mu wizytę, by wprowadzić swój plan serwisowy w życie.