Trucks

Polska

×
Usługa zarządzania oponami

Zwiększ swoją dyspozycyjność

Usługa Zarządzania Oponami

Usługa Zarządzania Oponami pozwala maksymalnie wykorzystać opony i wydłużyć czas spędzany w trasie. Zaawansowane monitorowanie w czasie rzeczywistym pozwala przewidywać zdarzenia związane z oponami i unikać ich. Najnowocześniejsza procedura serwisowa utrzymuje samochód ciężarowy i opony w znakomitej kondycji, a to pozwala skrócić czas spędzany w stacji obsługi. Warto też wspomnieć, że ta usługa pozwala wdrożyć optymalną gospodarkę oponami.

Monitorowanie stanu opon w czasie rzeczywistym

Ta technologia wykorzystująca łączność pozwala stale śledzić opony samochodu ciężarowego i przyczepy. Zamontowane w kołach czujniki stale monitorują ciśnienie i temperaturę w ogumieniu, i przekazują dane zarówno kierowcy, jak i centrali.

Kompleksowa obsługa serwisowa

Dostępność wszystkich usług w jednym miejscu pozwala przeprowadzić wszechstronny przegląd samochodu ciężarowego i opon w ramach jednej szybkiej procedury. Nie tylko otrzymujesz wysokiej jakości serwis, ale także spędzasz w stacji obsługi mniej czasu i rzadziej ją odwiedzasz.

7-sekundowe skanowanie bieżnika

Ta wyjątkowa technologia laserowa dostarcza błyskawicznie dokładnych danych o głębokości bieżnika na wszystkich oponach. Skanowanie czterech kół trwa zaledwie siedem sekund, a uzyskane wyniki są dokładne co do jednej dziesiątej milimetra.

Obsługa techniczna opon

Pomagamy wybrać opony, które będą najkorzystniejsze ekonomicznie i zminimalizują zużycie paliwa, biorąc pod uwagę konkretny pojazd i jego zastosowanie. Oferujemy także możliwość przechowywania opon letnich i zimowych, co pozwala Ci oszczędzać czas i miejsce.

Obsługa techniczna opon

Oszczędza czas, opony i pieniądze

Service procedure

Konserwacja oszczędzająca czas

Przeprowadzenie wszelkich prac serwisowanych w jednym miejscu ogranicza liczbę wizyt w stacji obsługi i oszczędza cenny czas. Podobnie jak nasza nowoczesna procedura serwisowa.

Truck service

Samochód ciężarowy w doskonałym stanie

Oferowany przez nas wysokiej jakości serwis zapewnia utrzymanie osiągów i wartości samochodu ciężarowego. Zapewnia lepszą dyspozycyjność i zwiększa bezpieczeństwo działania.

Secured functionality

Niższe koszty opon i paliwa

Prawidłowa konserwacja opon i konserwacja zapobiegawcza obejmuje ustawienie geometrii kół, co pozwala zmaksymalizować zarówno zużycie paliwa, jak i trwałość bieżnika.

Driver

Wygoda i mniej czynności administracyjnych

Jedna stacja obsługi do odwiedzenia, jeden telefon i jedna faktura – łatwiej i efektywniej uporasz się z konserwacją.

Optimised uptime

Mniejsze ryzyko przykrych niespodzianek

Konserwacja zapobiegawcza pozwala zająć się zagrożeniami, zanim zmienią się w problemy. Zmniejsza ryzyko przestojów, napraw i niespodziewanych kosztów.

Cost control

Lepsza kontrola kosztów

Koszty operacyjne staną się bardziej przewidywalne. Płacisz stałą cenę za kilometr, a nasza konserwacja zapobiegawcza minimalizuje ryzyko nieprzewidzianych napraw.

Genuine Volvo Service

Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo

Twój samochód ciężarowy będzie serwisowany przez najlepszych mechaników w najnowocześniejszej stacji obsługi przy użyciu najwłaściwszych narzędzi i części.

Dowiedz się więcej o Usłudze Zarządzania Oponami