Trucks

Polska

×

Centrum Napraw Powypadkowych

Bezpieczeństwo to jedna z trzech głównych wartości Grupy Volvo. Ochrona życia i zdrowia kierowcy oraz innych uczestników ruchu jest priorytetem. Wiemy jednak, że kolizji i wypadków nie da się zupełnie wyeliminować. Staramy się zminimalizować ich skutki. Aby cieszyć się w pełni sprawnym i bezpiecznym pojazdem po kolizji zachęcamy do skorzystania z naszej oferty odnośnie likwidacji szkód komunikacyjnych. Naprawy tylko na oryginalnych częściach i zgodnie z technologią producenta zapewnią poziom komfortu sprzed kolizji i prawidłowe działanie wszystkich systemów bezpieczeństwa.

Miałeś wypadek lub kolizję? Nie wiesz od czego zacząć?

1. Załóż kamizelkę odblaskową

2. Zabezpiecz miejsce wypadku - pamiętaj o trójkątach ostrzegawczych

3. Udziel pierwszej pomocy rannym (jeżeli są) i wezwij Pogotowie Ratunkowe oraz Policję. Jeśli są ranni, nie przestawiaj pojazdu

4. Jeżeli nie ma rannych, a Twój pojazd jest mobilny oraz ustaliłeś sprawcę zdarzenia, usuń pojazd z drogi

Zbierz potrzebne dokumenty

1. Wypełnij wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym oraz wezwij Policję (notatka sporządzona w obecności Policji jest niepodważalna).

2. Wykonaj zdjęcia dokumentujące uszkodzenia oraz ustawienia pojazdów.

3. Jeżeli sprawca uciekł, zbierz dane świadków i upewnij się, czy w pobliżu nie ma zainstalowanych kamer - jeżeli tak, poinformuj o tym Policję.

Likwidacja szkody

Jeśli Twój samochód ciężarowy uległ kolizji i chcesz przeprowadzić bezgotówkową naprawę w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks, zgłoś się do nas! Likwidację należy rozpocząć od zgłoszenia szkody w ubezpieczalni. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc już na tym etapie. Następnie, należy przyprowadzić pojazd do serwisu oraz dostarczyć nam kilka wymaganych dokumentów i upoważnień. I to już wszystko. Pozostaje tylko czekać na telefon od pracownika serwisu z informacją o gotowym do odbioru aucie.

Samochód zastępczy

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów dlatego jakość świadczonych przez nas usług musi być zawsze na jak najwyższym poziomie. Zależy nam na tym aby nasi Partnerzy Biznesowi stale się rozwijali, dlatego też decydując się na przeprowadzenie naprawy powypadkowej w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks otrzymasz od nas profesjonalną pomoc, spokój oraz możesz liczyć na pojazd zastępczy. Dzięki temu Twoja firma nadal będzie mogła realizować dotychczasowe zlecenia, a Ty nie odczujesz różnicy.

INNI NAPRAWIAJĄ.....MY ODBUDOWUJEMY SAMOCHODY CIĘŻAROWE! 

Odbudujemy Twój pojazd stosując oryginalne części zamienne Volvo Trucks – takie, których użyto w konstrukcji nowego pojazdu.

Wyłącznie oryginalne części zamienne Volvo Trucks, zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z naszymi bezkompromisowymi standardami jakościowymi są idealnie dopasowane do konstrukcji pojazdu i zapewniają właściwe funkcjonowanie wszystkich jego systemów.

Twój nowo odbudowany pojazd – dzięki zastosowaniu komponentów o wysokiej i sprawdzonej jakości spełni normy bezpieczeństwa i emisji spalin oraz sprosta oczekiwaniom odnośnie ekonomiki paliwowej.

Pamiętaj - dalsze, bezpieczne użytkowanie pojazdu zależy tylko od Ciebie!

Kontakt

Twój najbliższy autoryzowany serwis Volvo Trucks zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie.