Trucks

Centrum Napraw Powypadkowych

Bezpieczeństwo to jedna z trzech głównych wartości Grupy Volvo. Ochrona życia i zdrowia kierowcy oraz innych uczestników ruchu jest dla nas priorytetem. Wiemy jednak, że kolizji i wypadków nie da się zupełnie wyeliminować. To co możemy zrobić to zminimalizować ich skutki. Aby cieszyć się w pełni sprawnym pojazdem po kolizji zachęcamy do skorzystania z naszej oferty odnośnie likwidacji szkód komunikacyjnych. Naprawy dokonujemy tylko przy użyciu oryginalnych części zamiennych Volvo Trucks a wykwalifikowana kadra mechaników to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojego Kierowcy, że pojazd wróci do najlepszego stanu sprzed wystąpienia wypadku.

Miałeś wypadek lub kolizję? Nie wiesz od czego zacząć?

1. Załóż kamizelkę odblaskową

2. Zabezpiecz miejsce wypadku - pamiętaj o trójkątach ostrzegawczych

3. Udziel pierwszej pomocy rannym (jeżeli są) i wezwij Pogotowie Ratunkowe oraz Policję. Jeśli są ranni, nie przestawiaj pojazdu

4. Jeżeli nie ma rannych, a Twój pojazd jest mobilny oraz ustaliłeś sprawcę zdarzenia, usuń pojazd z drogi

5. Wypełnij wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym

oraz wezwij Policję (notatka sporządzona w obecności

Policji jest niepodważalna).

6. Wykonaj zdjęcia dokumentujące uszkodzenia oraz

ustawienia pojazdów.

7. Jeżeli sprawca uciekł, zbierz dane świadków i upewnij

się, czy w pobliżu nie ma zainstalowanych kamer - jeżeli

tak, poinformuj o tym Policję.

Zadzwoń pod dedykowany numer Centrum Napraw Powypadkowych

Nasza infolinia jest gotowa Ci pomóc 24/7 przez 365 dni w roku. Likwidator szkód zorganizuje holowanie Twojego pojazdu do najbliższego autoryzowanego serwisu Volvo Trucks oraz rozpocznie procedurę rozliczenia szkody z ubezpieczycielem.

Schemat Działania Centrum Napraw Powypadkowych

1. Wystąpienie szkody

2. Przyjęcie zgłoszenia i rejestracja szkody pod numerem 601 162 002

3. Organizacja holowania oraz pojazdu zastępczego

4. Załatwianie formalności z ubezpieczycielem

5. Powrót Twojego pojazdu na drogę

Samochód zastępczy

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów dlatego jakość świadczonych przez nas usług musi być zawsze na jak najwyższym poziomie. Zależy nam na tym aby nasi Partnerzy Biznesowi stale się rozwijali, dlatego też decydując się na przeprowadzenie naprawy powypadkowej w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks otrzymasz od nas profesjonalną pomoc, możesz również liczyć na pojazd zastępczy na czas naprawy. Dzięki temu Twoja firma nadal będzie mogła realizować dotychczasowe zlecenia, a Ty unikniesz przestoju.

Więcej informacji na temat usługi Centrum Napraw Powypadkowych znajdą Państwo poniżej:

NIE TYLKO NAPRAWIAMY POJAZDY, ALE ORGANIZUJEMY CAŁY PROCES OD HOLOWANIA Z MIEJSCA WYPADKU PRZEZ ZAŁATWIENIE FORMALNOŚCI Z UBEZPIECZYCIELEM, LIKWIDACJĘ SZKODY PO NAPRAWĘ TWOJEGO POJAZDU I POWROTU DO STANU SPRZED WYSTĄPIENIA WYPADKU

Twój pojazd zostanie naprawiony przy użyciu oryginalnych części zamiennych Volvo Trucks - dokładnie takich jakich użyto przy konstruowaniu nowego pojazdu. Dzieki temu masz pewność, że pojazd po powrocie na drogę będzie pracował zgodnie z naszymi bezkompromisowymi standardami jakości.

Kontakt

Twój najbliższy autoryzowany serwis Volvo Trucks zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie.