Trucks

Polska

×
Wspomaganie pracy kierowcy – Usługi Volvo Trucks

Wspomaganie pracy kierowcy samochodu ciężarowego to lepsze wyniki firmy

Wspomaganie pracy kierowcy

Profesjonalnych kierowców brakuje na całym świecie – to nic nowego. Ich przyciągnięcie i zatrzymanie w firmie stanowi spore wyzwanie dla operatorów transportu. Ale warto się trudzić. Wykwalifikowani, zmotywowani kierowcy są bardziej produktywni, jeżdżą oszczędniej i bezpieczniej. Krótko mówiąc, mają wielki, pozytywny wpływ na wyniki finansowe firmy.

Samochód ciężarowy Volvo zapewnia kierowcom światowej klasy warunki pracy, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo, obsługę oraz komfort jazdy i wypoczynku. Jeżeli więc zainwestowałeś w odpowiedni samochód ciężarowy, musisz zainwestować także w swojego kierowcę – jeżeli chcesz w pełni wykorzystać potencjał pojazdu. To i znacznie więcej osiągniesz dzięki naszym szkoleniom dla kierowców. Uczą jazdy ekonomicznej i bezpiecznej oraz dostarczają kierowcom specjalistycznej wiedzy, co prowadzi do mniejszego zużycia eksploatacyjnego pojazdu, niższego zużycia paliwa, większego zadowolenia i lepszego stanu zdrowia kierowców, a także lepszych wyników finansowych.

Nowe wiadomości i opisy rozwiązań klientów

Skontaktuj się z dealerem

Lokalny dealer Volvo Trucks jest zawsze gotowy do pomocy – od znalezienia właściwej części po naprawę lub przegląd samochodu ciężarowego.

Zadzwoń do nas – lub jeszcze lepiej, odwiedź nas.