Profesjonalnych kierowców brakuje na całym świecie – to nic nowego. Ich przyciągnięcie i zatrzymanie w firmie stanowi spore wyzwanie dla operatorów transportu. Ale warto się trudzić. Wykwalifikowani, zmotywowani kierowcy są bardziej produktywni, jeżdżą oszczędniej i bezpieczniej. Krótko mówiąc, mają wielki, pozytywny wpływ na wyniki finansowe firmy.

Samochód ciężarowy Volvo zapewnia kierowcom światowej klasy warunki pracy, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo, obsługę oraz komfort jazdy i wypoczynku. Jeżeli więc zainwestowałeś w odpowiedni samochód ciężarowy, musisz zainwestować także w swojego kierowcę – jeżeli chcesz w pełni wykorzystać potencjał pojazdu. To i znacznie więcej osiągniesz dzięki naszym szkoleniom dla kierowców. Uczą jazdy ekonomicznej i bezpiecznej oraz dostarczają kierowcom specjalistycznej wiedzy, co prowadzi do mniejszego zużycia eksploatacyjnego pojazdu, niższego zużycia paliwa, większego zadowolenia i lepszego stanu zdrowia kierowców, a także lepszych wyników finansowych.

Szkolenie Kierowców – Wspomaganie pracy kierowcy – Usługi Volvo Trucks

Szkolenie Kierowców

Szkolenia Volvo pozwalają kierowcom wykorzystać możliwości samochodu ciężarowego i jeździć nim mądrzej, bezpieczniej oraz oszczędniej zużywać paliwo.
 

Dowiedz się więcej o szkoleniach dla kierowców >

Aplikacja My Truck – Wspomaganie pracy kierowcy – Usługi Volvo Trucks

Aplikacja My Truck

Podłącz pojazd do aplikacji na smartfon. Ta funkcja na bieżąco dostarcza kierowcy informacji o stanie pojazdu i pozwala na zdalne nim sterowanie.
 

Dowiedz się więcej o aplikacji My Truck >

Volvo Trucks Driver Challenge – Wspomaganie pracy kierowcy – Usługi Volvo Trucks

Volvo Trucks Driver Challenge

Volvo Trucks Driver Challenge to globalny konkurs dla kierowców, którego celem jest podkreślenie znaczenia umiejętności ekonomicznej jazdy.

Nowe wiadomości i opisy rozwiązań klientów

Władca lasu

W tegorocznym światowym finale konkursu Volvo Driver Challenge zajął drugie miejsce i jest prawdziwym mistrzem ekonomicznej jazdy. Przewoźnik dłużycy drzewnej Bert „Knatte” Johansson wie, jak do maksimum wykorzystać każdą kroplę paliwa – i swoje ...

Aktywne przeciwdziałanie problemowi niedoboru kierowców

Aktualnym zmartwieniem branży transportowej jest niedobór kierowców. W Australii, gdzie problem ten jest szczególnie dotkliwy, prezes i dyrektor Generalny Volvo Group Australia, Peter Voorhoeve, wraz ze swoim zespołem, postanowił aktywnie temu ...

Zwiększ swoją wydajność poprzez szkolenie kierowców

Organizowane przez Volvo Trucks szkolenia kierowców dostarczają specjalistycznej wiedzy i połączeniu z możliwością nabycia umiejętności praktycznych. Ich celem jest maksymalizacja wydajności pojazdu....

Skontaktuj się ze swoim dealerem

Skontaktuj się ze swoim dealerem

Lokalny dealer Volvo Trucks jest zawsze gotowy do pomocy – od znalezienia właściwej części po naprawę lub przegląd samochodu ciężarowego. Zadzwoń do nas – lub jeszcze lepiej, odwiedź nas.

Znajdź najbliższego dealera