Trucks

Przeprowadź serwis całego zestawu za jednym razem

Obsługa techniczna naczepy/ przyczepy to usługa pozwalająca przeprowadzić serwis naczepy/ przyczepy jednocześnie z serwisem samochodu ciężarowego. To nie tylko wygodne, ale także efektywne rozwiązanie. Wszechstronna i proaktywna usługa zapewnia znakomitą kondycję pojazdu, oszczędza koszty i pozwala spędzać jak najwięcej czasu w trasie.

Przeprowadź serwis całego pojazdu za jednym razem

Wysokiej jakości serwis

W stacji obsługi w Twoim pojeździe zostaną zamontowane oryginalne części, a prace przeprowadzą mechanicy-eksperci w zakresie samochodów ciężarowych Volvo i Twojej przyczepy.

Lepsza kontrola kosztów

Koszty operacyjne staną się bardziej przewidywalne. Płacisz stałą cenę za kilometr, a nasza konserwacja zapobiegawcza minimalizuje ryzyko nieprzewidzianych napraw.

Wygoda i mniej czynności administracyjnych

Jedna stacja obsługi do odwiedzenia, jeden telefon i jedna faktura – łatwiej i efektywniej uporasz się z konserwacją.

Mniej czasu w stacji obsługi

Jednoczesne serwisowanie samochodu ciężarowego i przyczepy oszczędza cenny czas. Podobnie jak nasza nowoczesna procedura serwisowa.

Zminimalizowane ryzyka przykrych niespodzianek

Konserwacja zapobiegawcza pozwala zająć się zagrożeniami, zanim zmienią się w problemy. Zmniejsza ryzyko przestojów, napraw i niespodziewanych kosztów.

Gwarantowana wartość przy odsprzedaży

Wybierając Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo i ich odpowiednik dotyczący przyczepy utrzymujesz pojazd w znakomitej kondycji, a przy odsprzedaży nie tracisz.

Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo

Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo

Twój samochód ciężarowy będzie serwisowany przez najlepszych mechaników w najnowocześniejszej stacji obsługi przy użyciu najwłaściwszych narzędzi i części.

Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo

Twój samochód ciężarowy i naczepa/ przyczepa będą serwisowane przez najlepszych mechaników w najnowocześniejszej stacji obsługi przy użyciu najwłaściwszych narzędzi i części.

Dowiedz się więcej o Oryginalnych Usługach Serwisowych Volvo