Trucks

Volvo Truck Rental

Popularność Volvo Truck Rental rośnie z każdym rokiem. Łatwo się przekonać, dlaczego. Flota samochodów ciężarowych Twojego elastycznego partnera ds. wynajmu czeka w gotowości, aby pomóc Ci zrealizować otrzymane w ostatniej chwili zlecenie, długo lub krótkoterminowy kontrakt, lub zadanie specjalne. Po prostu skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą. Zanim się zorientujesz, będziesz siedzieć w najnowszym samochodzie ciężarowym Volvo i wykonywać swoją pracę.

Większa elastyczność 

Dla operatorów i właścicieli flot Volvo Truck Rental oznacza większą elastyczność w realizowaniu zarówno krótko-, jak i długoterminowych umów, bez ponoszenia dużych kosztów posiadania.

Zmniejszone wydatki

Dzięki Volvo Truck Rental możesz zarządzać ryzykiem finansowym i uniknąć wydatku na zakup nowego pojazdu. Zamiast tego wynajmujesz samochód ciężarowy na krótszy okres za stałą opłatę miesięczną. Ubezpieczenie, podatek i pełny serwis są wliczone w cenę.

Wszystko w jednym miejscu

Niezależnie od tego, czy kupujesz nowy samochód ciężarowy, czy chcesz go wynająć, wszystko możesz załatwić w jednym miejscu. Szybko znajdziemy samochód ciężarowy odpowiadający Twoim potrzebom, a następnie utworzymy pełne rozwiązanie pasujące do Twojego harmonogramu.

Samochody ciężarowe wysokiej jakości

Wszystkie samochody ciężarowe Volvo Truck Rental są czyste i gotowe do jazdy. Flota wypożyczalni zawsze składa się z różnych nowych lub prawie nowych modeli wyposażonych w najnowsze rozwiązania technologiczne.

Globalna sieć wsparcia

Korzystanie z usług Volvo Truck Rental to nie tylko sposób uzyskania samochodu ciężarowego światowej klasy. Otrzymujesz również dostęp do silnej globalnej sieci wsparcia z wysoko wykwalifikowanym personelem serwisowym i technicznym. Jeśli zdarzy się coś nieprzewidzianego, będą przy Tobie — gdziekolwiek się znajdziesz.

Masz pilne zlecenie?

Znajdź lokalnego dealera Volvo Truck Rental tutaj.