Volvo Truck Rental to bardziej Twój partner niż po prostu właściciel samochodów ciężarowych.

Popularność Volvo Truck Rental rośnie z każdym rokiem. Łatwo się przekonać, dlaczego. Jako Twój elastyczny partner ds. wynajmu jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci zrealizować otrzymane w ostatniej chwili zlecenie, długo lub krótkoterminowy kontrakt, lub zadanie specjalne.
Skontaktuj się z nami, a my zrobimy resztę. Zanim się zorientujesz, będziesz siedzieć w najnowszym samochodzie ciężarowym Volvo i wykonywać swoją pracę.

Rozpocznij wynajem już dziś. ZADZWOŃ: +48 571 301 600*

*Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 

5. Większa elastyczność

Kiedy Twoja flota pojazdów jest w pełni wykorzystana, trudno jest przyjąć kolejne zlecenie. Nasze samochody ciężarowe Volvo oferowane na wynajem, dają Ci elastyczność potrzebną, na przykład, do akceptowania krótkoterminowych kontraktów czy dywersyfikacji Twoich zadań transportowych.

Ograniczenie wydatków dzięki Volvo Truck Rental

4. Zmniejszone wydatki

Dzięki Volvo Truck Rental możesz zarządzać ryzykiem finansowym i uniknąć wydatku na zakup nowego pojazdu. Zamiast tego wynajmujesz samochód ciężarowy na krótszy okres za stałą opłatę miesięczną. Wszystko – ubezpieczenie, podatek i koszt usługi – jest wliczone w cenę.

Kompleksowe rozwiązanie w ramach Volvo Truck Rental

3. Kompleksowe rozwiązanie

Bez względu na to, czy kupujesz nowy samochód ciężarowy, czy też zamierzasz taki wynająć, obowiązuje ta sama zasada: oferujemy wszystko w jednym miejscu. Szybko znajdujemy pojazd odpowiedni dla Twoich potrzeb, a następnie kompletujemy całościowe rozwiązanie, które wpisuje się w Twoje ramy czasowe. 

Wysokiej jakości samochody ciężarowe Volvo Truck Rental

2. Dostępne samochody ciężarowe wysokiej jakości

Jeśli zdecydujesz się wynająć od nas samochód ciężarowy, możesz mieć pewność, że będzie prawie nowy, czysty i wyposażony w najnowsze oprogramowanie. Taki, który jest gotowy do reprezentowania Ciebie i Twojej firmy. 

Globalna sieć wsparcia Volvo Truck Rental

1. Globalna sieć wsparcia

Chcemy, aby wszystko działało jak najsprawniej. Ale wszyscy wiemy, że w życiu nie zawsze tak się dzieje. Dlatego stworzyliśmy globalną sieć wsparcia, która jest zawsze gotowa do pomocy, jeśli zdarzy się coś nieprzewidzianego.