Trucks

Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu

Volvo Connect zapewnia pełny przegląd informacji najważniejszych dla Twojej działalności oraz natychmiastowy dostęp do wielu wiodących w branży usług, zebranych w wygodny sposób w jednym miejscu dostępnym za pomocą jednego bezpiecznego logowania.

Volvo Connect to system zarządzania flotą samochodów ciężarowych i Twoja brama do usług cyfrowych Volvo Trucks. Zapewnia dostęp do zaawansowanych narzędzi, które pozwalają monitorować osiągi pojazdu, planować konserwację i zwiększać produktywność – wszystko w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz własny samochód ciężarowy, czy zarządzasz całą flotą, Volvo Connect zapewnia usługi i wsparcie, które zwiększą rentowność Twojej działalności transportowej. Zawsze i wszędzie.

 

Dowiedz się więcej o usługach Volvo Connect poniżej. Możesz także odwiedzić Volvo Connect Marketplace lub skontaktować się z lokalnym dealerem, aby uzyskać więcej informacji.

Nie korzystasz jeszcze z Volvo Connect?

 

Skontaktuj się z dealerem, żeby utworzyć konto

Twoja dyspozycyjność

Zyskaj kontrolę i spokój ducha, wiedząc, że Twoje samochody ciężarowe są w dobrej kondycji i gotowe do pracy. Volvo Connect zapewnia dostęp do licznych usług, które wydłużają dyspozycyjność pojazdów. Zapoznaj się ze stanem wszystkich swoich zasobów, a także z ostrzeżeniami i alarmami. Zobacz swoją pełną historię serwisową oraz nadchodzące wizyty w stacji obsługi. Łatwe zgłaszanie problemów związanych z zasobami. I jeszcze więcej.

Wydajność pracy

Uzyskaj informacje, które wzmocnią Twoją pozycję i pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję. Volvo Connect obejmuje usługi zarządzania flotą, takie jak Lokalizacja, umożliwiająca przegląd w czasie rzeczywistym lokalizacji i stanu każdego samochodu ciężarowego. Dzięki temu śledzenie położenia pojazdów i zasobów związanych z transportem jest znacznie łatwiejsze.

Twoje wyniki

Szczegółowy widok pozwala zwiększyć efektywność, koordynację i wydajność codziennej pracy. Volvo Connect zapewnia dostęp do usług zwiększających wydajność, takich jak Paliwo i Środowisko, które ułatwiają monitorowanie zużycia paliwa w czasie. Dostarcza również kierowcom przydatnych wskazówek pozwalających poprawić ich umiejętności oszczędzania paliwa.

Wsparcie w Twojej działalności

Usługa Volvo Connect została stworzona, aby Cię wspierać. Zapewnia dostęp do najbardziej zaawansowanych usług w branży z każdego miejsca i o każdej porze. Jest niezwykle przejrzysta.

 

Czytelny i intuicyjny interfejs ułatwia nawigację. Zaraz po zalogowaniu możesz zapoznać się z przeglądem najważniejszych informacji i usług. Wystarczy jedno lub dwa kliknięcia, aby wyświetlić bardziej szczegółowe informacje. Volvo Connect to elastyczne rozwiązanie, które można dostosować do własnych potrzeb i preferencji. Wszystko zależy od Ciebie.
 

Jesteś gotów?
 

Skontaktuj się z dealerem

Oto Volvo Connect

Portal klienta

Aby uzyskać dostęp i skorzystać ze wszystkich usług świadczonych przez Volvo Connect, wystarczy zalogować się do portalu Volvo Connect. Użytkownicy uzyskują dostęp oparty na rolach. Po zalogowaniu spersonalizowany pulpit nawigacyjny oferuje pełny przegląd informacji i usług, które są najbardziej istotne dla konkretnej roli użytkownika. Takie rozwiązanie przynosi korzyści wszystkim – od właścicieli samochodów ciężarowych i menedżerów flot po kierowców, dyspozytorów i administratorów.

 

Marketplace

Sklep Digital Services, łatwo dostępny z ekranu Marketplace, prezentuje usługi cyfrowe zarówno Volvo Trucks, jak i wybranych partnerów. Z czasem będzie można zamawiać i aktywować usługi z wciąż poszerzanej oferty – właśnie tutaj.

Portal deweloperów

Portal deweloperów jest gwarancją stałego rozwoju i doskonalenia usługi Volvo Connect. Zachęca do korzystania i oferuje innowacyjne usługi opracowane przez wybranych specjalistów i inne osoby.

Rozwija się wraz z Tobą

Rozwijaj działalność za pomocą dynamicznego interfejsu, który rozwija się wraz z Twoją firmą. Dziś Volvo Connect oferuje najważniejsze usługi pozwalające zwiększyć efektywność i rozwijać działalność. Jednak to dopiero początek. W przyszłości możesz spodziewać się nowych usług cyfrowych, które zapewnią Ci przewagę konkurencyjną.

Połączmy się

Chcesz zacząć korzystać z Volvo Connect? A może masz pytanie dotyczące usługi? Lokalny dealer może udzielić pomocy.