Trucks

Serwis pojazdów

W naszych autoryzowanych serwisach Twoje samochody ciężarowe są w dobrych rękach. Naszym priorytetem w Volvo Trucks jest utrzymanie sprawności i gotowości do pracy samochodów ciężarowych. Aby to osiągnąć, trzeba zaplanować przeglądy serwisowe i naprawy: minimalizuje to przestoje, przedłuża okresy międzyobsługowe i oszczędza czas oraz pieniądze. Dzięki łączności oraz zaawansowanym narzędziom telematycznym i diagnostycznym Volvo Trucks możemy zaplanować i przygotować obsługę serwisową zgodnie z faktycznym użytkowaniem pojazdu. Monitorowanie w czasie rzeczywistym pozwala nam nawet przewidzieć nieoczekiwane przestoje i przekształcić je w zaplanowane wizyty w serwisie. Wszystko po to, aby zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa na drodze, większą dyspozycyjność i możliwość realizacji zobowiązań wobec klientów.

 

Dlaczego warto korzystać z Oryginalnych Usług Serwisowych Volvo

  • Zawsze Oryginalne Części Volvo z
    2-letnią gwarancją
  • Ponad 2000 dealerów i
    stacje obsługi w 130 krajach
  • Autoryzowani i przeszkoleni mechanicy
  • Pomoc drogowa w 16 językach
  • Kompleksowa obsługa serwisowa
  • Indywidualne kontrakty serwisowe

Monitorowanie w czasie rzeczywistym i usługi zapewnienia dyspozycyjności

Dowiedz się, jak Volvo Trucks wykorzystuje ulepszoną łączność do monitorowania swoich samochodów ciężarowych w czasie rzeczywistym i przewidywania nieplanowanych postojów, zanim do nich dojdzie. W połączeniu ze zdalnym pobieraniem oprogramowania i usługą Volvo Action Service (VAS) Volvo Trucks oferuje inteligentne rozwiązania transportowe zapewniające sprawność pojazdów i wyznaczające standardy dyspozycyjności.

Skontaktuj się z dealerem

Lokalny dealer Volvo Trucks jest zawsze gotowy do pomocy – od znalezienia właściwej części po naprawę lub przegląd samochodu ciężarowego.

Zadzwoń do nas – lub jeszcze lepiej, odwiedź nas!