Trucks

Polska

×
Opracowany specjalnie dla Twojego samochodu ciężarowego i Twojej firmy

Kalendarz serwisowy Volvo

Awarie w drodze i nieoczekiwane naprawy zmniejszają Twoją dyspozycyjność i dochody. Proaktywna obsługa serwisowa i obsługa zapobiegawcza mogą temu zapobiec. Dlatego opłaca się planować. A dobra wiadomość jest taka, że robimy to za Ciebie. Kalendarz Serwisowy Volvo jest opracowywany specjalnie dla Twojego samochodu ciężarowego i firmy. Twoje wizyty w stacji obsługi zostają zaplanowane, przestoje ograniczone, a dyspozycyjność zoptymalizowana. I nie kosztuje to absolutnie nic.

Volvo trucks services servicing planning man black shirt

Dopasowana do Twojego samochodu ciężarowego

Trudne warunki eksploatacji oznaczają większe zużycie eksploatacyjne pojazdu. Mały przebieg oznacza mniejsze wymagania obsługowe. Co jest dobre dla jednego samochodu ciężarowego, niekoniecznie musi być dobre dla innego. Poprzez analizę Twoich potrzeb, zastosowania pojazdu i specyfiki działalności, opracowujemy indywidualny harmonogram obsługowy, w ramach którego Twój samochód ciężarowy otrzyma serwis dokładnie taki, jakiego wymaga – ni mniej, ni więcej.

Kalendarz Serwisowy – jak to robimy

Krok 1: Wprowadzamy dane

Bezpłatne konsultacje w sprawie Kalendarza Serwisowego zaczynają się od wprowadzenia do systemu dokładnej specyfikacji pojazdu, jego zastosowania i rocznego przebiegu, a także szczegółów charakteryzujących Twoją działalności. 

Krok 2: Identyfikujemy
Po przeanalizowaniu, jak różne okresy międzyobsługowe mogą wpływać na dyspozycyjność samochodu ciężarowego, wybieramy najbardziej odpowiedni poziom obsługi technicznej.

Krok 3: Planujemy
Na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji opracowujemy indywidualny plan obsługi, precyzyjnie określający daty zakresy czynności serwisowych. Dzięki temu wiesz dokładnie, czego możesz się spodziewać.

Krok 4: Obsługujemy

Z dużym wyprzedzeniem przypominany o zbliżającym się terminie przeglądu, żeby ułatwić Ci zorganizowanie pracy. 

Krok 5: Korygujemy
W trosce o jak najlepsze wykorzystanie potencjału samochodu ciężarowego, każdorazowo podczas wizyty Twojego pojazdu w stacji obsługi ponownie analizujemy potrzeby serwisowe i optymalizujemy plan.

Zaplanujmy to razem

Twój dealer Volvo Trucks bezpłatnie zaproponuje Ci Kalendarz Serwisowy i odpowie na wszelkie pytania na temat obsługi serwisowej.