Trucks

Liczy się każda minuta

Wiemy, że w przypadku dyspozycyjności każda minuta się liczy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze w branży wsparcie, które utrzyma Twój samochód ciężarowy na drodze i zmaksymalizuje produktywność Twojej floty.

Dowiedz się, co możesz zyskać dzięki naszym usługom zapewnienia dyspozycyjności. Może to być zapobieganie nieplanowanym przestojom dzięki usługom Volvo Connect, takim jak Monitorowanie w czasie rzeczywistym, Monitorowanie akumulatorów i Monitorowanie opon lub szybka pomoc drogowa, 24/7, zapewniana przez Volvo Action Service. Każdego dnia wyznaczamy nowe standardy w zakresie dyspozycyjności samochodów ciężarowych – wszystko po to, aby Twoja firma mogła się rozwijać.

Kluczowe korzyści

Przewidywanie nieplanowanych przestojów i zapobieganie im.

Zadbaj o stan akumulatorów swojego elektrycznego samochodu ciężarowego.

Zapobiegaj problemom związanym z oponami.

Korzystaj z całodobowej pomocy drogowej.

Uzyskaj plan czynności serwisowych oparty na faktycznym wykorzystaniu samochodu ciężarowego.

Skorzystaj z kompleksowej usługi zapewnienia holowania. 

Dowiedz się więcej o usługach zapewnienia dyspozycyjności poniżej. Możesz także odwiedzić Volvo Connect Marketplace lub skontaktować się z lokalnym dealerem, aby uzyskać więcej informacji.

 

Nie korzystasz jeszcze z Volvo Connect?

 

Skontaktuj się z dealerem, żeby utworzyć konto

Polecane usługi zapewnienia dyspozycyjności

Volvo Action Service

Jeśli dojdzie do nieplanowanego postoju, pomoc jest dostępna całodobowo 7 dni w tygodniu w całej Europie za pośrednictwem naszej usługi pomocy drogowej Volvo Action Service. Kierowca może po prostu zadzwonić lub nacisnąć przycisk VAS w kabinie, aby natychmiast połączyć się z operatorem mówiącym tym samym językiem. Dzięki wsparciu naszej rozległej sieci partnerów świadczących usługi holowania i autoryzowanych stacji obsługi Twój pojazd wróci na trasę tak szybko, jak to możliwe.
 

Volvo Action Service

Połączony Kalendarz Serwisowy

Połączony Kalendarz Serwisowy zapewnia zoptymalizowany harmonogram usług, który jest możliwy dzięki całodobowemu połączeniu z pojazdem. Zdalnie sprawdzamy określone podzespoły pod kątem zużycia i z wyprzedzeniem kontaktujemy się z użytkownikiem, dostosowując w razie potrzeby harmonogram serwisowy. Połączony Kalendarz Serwisowy jest uwzględniony we wszystkich kontraktach serwisowych.
 

Kalendarz Serwisowy 

Monitorowanie w czasie rzeczywistym

Monitorowanie w czasie rzeczywistym to usługa dla samochodów ciężarowych o dużej ładowności, służąca do przewidywania nieplanowanych przestojów i zapobiegania im. Korzystając z łączności samochodu ciężarowego, funkcja monitorowania w czasie rzeczywistym pozwala nam stale obserwować kilka krytycznych komponentów, w tym akumulatory elektrycznego samochodu ciężarowego. Wszelkie ostrzeżenia są przekazywane do Twojego dealera lub za pośrednictwem krajowego centrum dyspozycyjności, aby można było niezwłocznie podjąć działania zapobiegawcze.
 

Kontrakty Serwisowe Volvo

Zapewnienie 100% Dyspozycyjności (Zaawansowane)

Jeśli zdarzy Ci się nieplanowany postój, obiecujemy, że wrócisz na trasę najszybciej, jak to możliwe. Odliczanie czasu zaczyna się w chwili zgłoszenia postoju za pomocą Volvo Action Service. Jeśli zajmie to więcej niż 4 godziny, wypłacimy Ci odszkodowanie. Możesz wybrać między rekompensatą finansową (oferta podstawowa) a zastępczym samochodem ciężarowym (oferta zaawansowana).
 

Kontrakty Serwisowe Volvo

Zapewnienie Holowania Volvo (Rozszerzone)

Zapewnienie Holowania Volvo pokrywa koszty holowania, kiedy tylko jest to potrzebne. Aby zapewnić Ci jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa, oferujemy Rozszerzone Zapewnienie Holowania Volvo. Usługa ta obejmuje rozruch za pomocą kabli, dostarczanie paliwa, nadzór nad pojazdem i ładunkiem, a także jego rozładowanie i ponowne załadowanie — a także transport, zakwaterowanie w hotelu, a nawet powrót kierowcy do kraju.
 

Kontrakty Serwisowe Volvo

Połączmy się

Chcesz zacząć korzystać z Volvo Connect? A może masz pytanie dotyczące usługi? Lokalny dealer może udzielić pomocy.