EKSPERCI BRANŻOWI

Znamy Twoją branżę. Rozumiemy Twoją działalność. Dlatego oferujemy Ci rozwiązanie indywidualne. Od pojedynczego samochodu ciężarowego po całą ich flotę. Nowych lub używanych.

DŁUGOFALOWE WSPARCIE

Nasi specjaliści ds. finansowych znajdą rozwiązanie, na którym możesz polegać. Jesteśmy po to, by pomagać Ci w dobrych i gorszych czasach.

ZACHOWAJ SWOJĄ LINIĘ KREDYTOWĄ

Rozwiązanie finansowe Volvo stanowi dodatkowe źródło zaspokajania Twoich potrzeb w zakresie finansowania. Dzięki niemu możesz zachować swoją linię kredytową w banku i wykorzystać w innych celach.

Własność od pierwszego dnia

WŁASNOŚĆ OD PIERWSZEGO DNIA

Bądź właścicielem swojego samochodu ciężarowego. Rozkładaj płatności na raty. Korzystaj z ulg podatkowych. Oto, co jest istotą naszego kredytu ratalnego. Zarówno kredyt, jak i samochód ciężarowy figurują w Twoim bilansie. A co jest najlepsze? Po zakończeniu umowy spłacony pojazd pozostaje Twoją własnością.

Sprzedaż ratalna samochodów ciężarowych

ŁATWA DROGA DO POSIADANIA WŁASNEGO POJAZDU

Wolisz posiadać swój samochód ciężarowy na własność i spłacać go w ratach? Odpowiedzią jest leasing finansowy. Pojazd jest w Twoim bilansie, a gdy spłacisz ostatnią ratę - jest Twój.

Leasing operacyjny

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ

Leasing operacyjny z odkupem pojazdu po zakończeniu umowy lub możliwością jej przedłużenia. Dla Twojej wygody ubezpieczenie, jak również naprawa i konserwacja pojazdu ujęte  są w jednym pakiecie. 

Wynajem

ROZWIĄZANIE BEZ ZMARTWIEŃ

Brak ryzyka związanego z utratą wartości pojazdu. Żadnych zmartwień, ponieważ swój samochód ciężarowy wynajmujesz. Ubezpieczenie, naprawa i obsługa techniczna w pakiecie – dla maksymalnej wygody. Wszystko to w ramach stałej opłaty miesięcznej, stanowiącej koszt. Po zakończeniu umowy po prostu zwracasz nam samochód ciężarowy. My zadbamy o resztę.

Volvo Financial Services nie udziela porad podatkowych ani księgowych.
W przypadku konieczności uzyskania takich informacji Klient powinien zwrócić się do swojego księgowego lub doradcy podatkowego.

Usługi finansowe – skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Nasi specjaliści ds. finansowych przygotują dla Ciebie indywidualne rozwiązanie.
Zadzwoń lub złóż im wizytę – na pewno znajdą najlepszy dla Ciebie produkt.

Skontaktuj się z Volvo Financial Services