Trucks

Polska

×
Rozwiązania przemyślane i elastyczne

Rozsądne myślenie

Volvo Financial Services

Rozumiemy Twoją działalność. Dlatego właśnie nasze rozwiązania są przemyślane i elastyczne. I mogą pomóc w utrzymaniu Twojej zdolności kredytowej.

Eksperci branżowi

Znamy branżę transportową. Rozumiemy Twoją działalność. Dlatego oferujemy Ci rozwiązanie indywidualne. Od pojedynczego samochodu ciężarowego po całą ich flotę, Pojazdów nowych lub używanych.

Długoterminowe wsparcie

Nasi specjaliści finansowi znajdą najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy tutaj, aby pomagać Ci w dobrych i trudnych czasach.

Zachowaj swoją linię kredytową

Rozwiązanie finansowe Volvo to dodatkowe źródło finansowania Twoich potrzeb. Nie musisz korzystać z linii kredytowej w banku – możesz jej użyć do innych celów.

Volvo FE finance in city

Kredyt ratalny

Własność od 1 dnia

Bądź właścicielem swojego samochodu ciężarowego. Rozkładaj płatności na raty. Korzystaj z ulg podatkowych. Oto, co jest istotą naszego kredytu ratalnego. Zarówno kredyt, jak i samochód ciężarowy figurują w Twoim bilansie. A co jest najlepsze? Że po zakończeniu umowy spłacony pojazd pozostaje Twoją własnością.

Volvo FH finance in sunset

Sprzedaż ratalna

Łatwa droga do posiadania pojazdu na własność

Wolisz posiadać swój samochód ciężarowy na własność i spłacać go w ratach? Odpowiedzią jest sprzedaż. Samochód ciężarowy figuruje w Twoim bilansie. A gdy spłacisz ostatnią ratę, jest Twój    

Volvo FL finance in city

Leasing finansowy

Swoboda zakupu

Zmniejszenie zobowiązania podatkowego: Twój samochód ciężarowy pojawia się w Twoim bilansie. Po zakończeniu umowy masz dwie możliwości: możesz zwrócić samochód ciężarowy lub go kupić.

Volvo FMX finance gravel pit

Leasing finansowy

Finansowanie korzystne z podatkowego punktu widzenia

Odpisy na zakup są niewystarczające? Leasing finansowy oferuje wcześniejszą ulgę podatkową. Po zakończeniu umowy masz dwie możliwości. Przedłużenie leasingu za symboliczną opłatą lub skorzystanie z dochodu ze sprzedaży netto.

Volvo FH 16 finance on road

Leasing operacyjny

Maksymalna elastyczność

Wynajem ze wszystkimi otwartymi opcjami. Po zakończeniu umowy zwracasz samochód ciężarowy, kupujesz go lub przedłużasz jego leasing.

Volvo FM finance in city

Wynajem

Bezproblemowe rozwiązanie

Brak ryzyka związanego z utratą wartości. Brak ryzyka związanego z wycofaniem z eksploatacji. Żadnych zmartwień. Ponieważ swój samochód ciężarowy wynajmujesz. Opłaty miesięczne stanowią Twój koszt księgowy. Po zakończeniu umowy po prostu zwracasz nam samochód ciężarowy. My zadbamy o resztę.

Volvo FH finance countryside

Wynajem

Bezproblemowe rozwiązanie

Brak ryzyka związanego z utratą wartości. Brak ryzyka związanego z wycofaniem z eksploatacji. Żadnych zmartwień. Ponieważ swój samochód ciężarowy wynajmujesz. Ubezpieczenie, naprawa i obsługa techniczna w pakiecie – dla maksymalnej wygody. Wszystko to w ramach stałej opłaty miesięcznej, stanowiącej koszt podatkowy. Po zakończeniu umowy po prostu zwracasz nam samochód ciężarowy. My zadbamy o resztę.

Volvo Financial Services nie udziela porad podatkowych ani księgowych.
W przypadku konieczności uzyskania takich informacji Klient powinien zwrócić się do swojego księgowego lub doradcy podatkowego.

Volvo FH finance on bridge

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Nasi specjaliści ds. finansów pomogą Ci w dobraniu rozwiązania.
Zadzwoń lub złóż mu wizytę – na pewno znajdzie najlepszy dla Ciebie pakiet finansowy.