Trucks

Polska

×
Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo z wykorzystaniem Oryginalnych Części Volvo

Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo

Wykwalifikowani mechanicy. Najwyższej jakości części. Narzędzia specjalne. Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo utrzymują Twój samochód ciężarowy w doskonałym stanie. I w ruchu.

Obsługa serwisowa na najwyższym poziomie

Nikt nie potrafi serwisować Twojego samochodu ciężarowego Volvo tak jak my. Współpracując z nami wiesz, że obsługa serwisowa jest prowadzona właściwie. Żadnych dróg na skróty. Żadnych niespodzianek. Nasi mechanicy są ekspertami. Mają do swojej dyspozycji komplet specjalistycznego oprzyrządowania, dokumentacji technicznej i systemów diagnostycznych. I stosują tylko Oryginalne Części Volvo. Co więcej, każda część, jeżeli została zamontowana w autoryzowanej stacji obsługi Volvo, jest objęta 2-letnią gwarancją. Z Volvo wiesz, że Twój samochód ciężarowy – i firma – otrzymują serwis, na jaki zasługują.

Eksperci Volvo Trucks stosują wyłącznie Oryginalne Części Volvo
Planowa obsługa zapobiegawcza to najlepszy sposób na zapewnienie jak największej dyspozycyjności pojazdu.

Obsługa zapobiegawcza

Obsługa zapobiegawcza to najlepszy sposób na unikanie nieplanowanych przestojów. Podczas przeglądu okresowego wymieniamy oleje i wykonujemy cały szereg czynności regulacyjnych i kontrolnych w celu usunięcia drobnych nieprawidłowości, zanim przekształcą się one w poważniejsze, kosztowne problemy.

Więcej o Kontraktach Serwisowych Volvo

W porozumieniu z Tobą opracowujemy harmonogram serwisowy dostosowany do Twoich potrzeb

Twój indywidualny harmonogram

Wierzymy w sens nie tylko samej obsługi zapobiegawczej, ale także jej dostosowania do specyfiki Twojego samochodu ciężarowego lub działalności. Wejdź w swój bezpłatny harmonogram serwisowy. Krótkie konsultacje to wszystko, co potrzebne do opracowania idealnego zakresu obsługi technicznej i zaplanowania jej harmonogramu tak, by dokładnie odpowiadał Twoim potrzebom. Z góry znasz terminy wizyt pojazdu w serwisie i wszelkie koszty z tym związane.

Oryginalna oferta

Odwiedź swojego dealera Volvo Trucks, by dowiedzieć się więcej o Oryginalnych Usługach Serwisowych Volvo i ich znaczeniu dla Twojej działalności.