Trucks

Ubezpieczenie

Nie ryzykuj. Chroń finanse swojej firmy.

Ochrona dla Ciebie i Twojego samochodu ciężarowego
 

Zyskaj spokój i zabezpiecz swoją firmę przed ryzykiem finansowym. W Volvo Financial Services znamy branżę transportową — i wyzwania, przed którymi stoisz. Niezależnie od tego, czy posiadasz jeden samochód ciężarowy, czy całą flotę, czy są to pojazdy nowe czy używane, możemy Ci zapewnić ochronę, której potrzebujesz. Możesz liczyć na szereg doskonałych produktów ubezpieczeniowych dokładnie dopasowanych do Twoich potrzeb i do lokalnych warunków. W razie problemów jeden telefon wystarczy, aby uzyskać wszechstronną pomoc.

Kompleksowe zabezpieczenie

Poczuj się bezpiecznie

Nie pozwól, by pech zrujnował Twój biznes. Możemy zapewnić Ci najwyższej klasy ochronę przed uszkodzeniem, kradzieżą, pożarem lub wandalizmem.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC)

Ochrona, którą trzeba mieć

Wypadki się zdarzają. A wtedy nasze ubezpieczenie OC chroni Cię przed roszczeniami innych osób. To ubezpieczenie jest wymogiem prawnym.

Ubezpieczenie od utraty wartości

Maksymalna wygoda

Najgorsze, co może się zdarzyć: Twój samochód ciężarowy został skradziony lub całkowicie zniszczony. W takim wypadku ubezpieczenie pokrywa bieżącą wartość rynkową pojazdu. Wypłacone odszkodowanie często jest niższe niż pozostałe do spłacenia raty. Nasze ubezpieczenie od utraty wartości (GAP) zapewni spłatę Twojego pozostałego długu. Dostępne w połączeniu z naszymi kontraktami finansowymi.

Ubezpieczenie dodatkowe

Dostosowane do twoich potrzeb

Masz szczególne obawy lub potrzeby? Oferujemy dodatkowe rozwiązania ubezpieczeniowe dla Twojej firmy.

Poznaj ofertę ubezpieczenia w podróży służbowej

Volvo Financial Services nie udziela porad podatkowych ani księgowych. W przypadku konieczności uzyskania takich informacji Klient powinien zwrócić się do swojego księgowego lub doradcy podatkowego.

Wybierz ochronę, jakiej potrzebujesz

Wszystko zaczyna się od naszego specjalisty ds. ubezpieczeń, który wybierze odpowiedni dla Ciebie rodzaj ubezpieczenia, a następnie dostosuje je do Twoich indywidualnych potrzeb.