Trucks

Aplikacja My Truck

Aplikacja My Truck umożliwia uzyskanie zdalnego dostępu do samochodu ciężarowego Volvo.

Witaj w nowej kabinie
 

Za pomocą aplikacji My Truck uzyskasz zdalny dostęp do swojego samochodu ciężarowego Volvo. Możesz oglądać odczyty wskaźników, ustawiać żądaną temperaturę, sprawdzać stan zamków drzwi i reagować na alarm — gdziekolwiek akurat się znajdujesz. Aplikacja jest dostępna dla samochodów ciężarowych Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM i Volvo FMX. Gdyby ktoś nas pytał — łatwiej się nie da.

Korzyści z aplikacji My Truck

Łatwiejsze planowanie
 

Możesz sprawdzić poziom paliwa, oleju, cieczy chłodzącej, a także stan akumulatorów i oświetlenia. W ten sposób szybciej przygotujesz swój pojazd do drogi i łatwiej zaplanujesz codzienne zadania.

Większy komfort
 

Możesz skonfigurować i zaplanować włączanie ogrzewania parkingowego kabiny i chłodzenia, tak aby zapewnić sobie komfortową temperaturę.

Lepsza ochrona
 

Możesz sprawdzić stan blokady zamków drzwi i natychmiast jesteś powiadamiany w przypadku włączenia się alarmu przeciwwłamaniowego. Dzięki temu wzrasta poziom ochrony, a samochód ciężarowy niezwłocznie informuje Cię, gdy dzieje się coś złego.

Skontaktuj się z dealerem

Lokalny dealer Volvo Trucks jest zawsze gotowy do pomocy — od znalezienia właściwej części po naprawę lub przegląd samochodu ciężarowego.

Zadzwoń do nas — lub jeszcze lepiej, odwiedź nas.