Trucks

Polska

×
My Truck

Witaj w nowej kabinie

Za pomocą aplikacji My Truck uzyskasz zdalny dostęp do swojego samochodu ciężarowego Volvo.

Witaj w nowej kabinie

Za pomocą aplikacji My Truck uzyskasz zdalny dostęp do swojego samochodu ciężarowego Volvo. Możesz oglądać odczyty wskaźników, ustawiać żądaną temperaturę, sprawdzać stan zamków drzwi i reagować na alarm – gdziekolwiek akurat się znajdujesz. Aplikacja jest dostępna dla Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM i Volvo FMX. Naszym zdaniem, łatwiej już się nie da.

Witaj w nowej kabinie

Trzy powody, dla których oferowana jest aplikacja My Truck

Łatwiejsze planowanie

Możesz sprawdzić poziom paliwa, oleju, cieczy chłodzącej, a także stan akumulatorów i oświetlenia. W ten sposób szybciej przygotujesz swój pojazd do drogi i łatwiej zaplanujesz codzienne zadania.

Większy komfort

Możesz określić harmonogram działania parkingowego ogrzewania lub schładzacza kabiny. Innymi słowy, możesz przygotować sobie klimat niezbędny dla wygodnej i komfortowej podróży.

Lepsza ochrona

Możesz sprawdzić stan blokady zamków drzwi i natychmiast jesteś powiadamiany w przypadku włączenia się alarmu przeciwwłamaniowego. Dzięki temu wzrasta poziom ochrony, a samochód ciężarowy niezwłocznie informuje Cię, gdy dzieje się coś złego.

My Truck

Rzuć okiem, a potem pobierz My Truck

Skontaktuj się z dealerem

Lokalny dealer Volvo Trucks jest zawsze gotowy do pomocy – od znalezienia właściwej części po naprawę lub przegląd samochodu ciężarowego.

Zadzwoń do nas – lub jeszcze lepiej, odwiedź nas.