Trucks

Aplikacja My Truck

Aplikacja My Truck umożliwia uzyskanie zdalnego dostępu do samochodu ciężarowego Volvo.

Witaj w nowej kabinie


Dzięki aplikacji My Truck Twój samochód ciężarowy Volvo jest zawsze dostępny, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Wystarczy jedno dotknięcie, aby aplikacja wyświetliła aktualny stan deski rozdzielczej pojazdu, ułatwiając codzienną kontrolę. Aplikacja My Truck zapewnia również zdalny dostęp z urządzenia do funkcji klimatyzacji parkingowej oraz liczników czasu funkcji „Ready to Run” elektrycznego samochodu ciężarowego, aby zapewnić od samego początku maksymalną wydajność działania.

Korzyści z aplikacji My Truck

Łatwiejsze planowanie

Można sprawdzić poziomy paliwa, oleju, płynu chłodzącego i płynów, a także stan oświetlenia. W ten sposób szybciej przygotujesz swój pojazd do drogi i łatwiej zaplanujesz codzienne zadania.

W pojazdach elektrycznych możesz sprawdzić stan naładowania akumulatora, statusy ładowania, powiadomienia i ustawić liczniki czasu na wstępne przygotowanie akumulatora, aby zapewnić sobie jego dłuższe optymalne działanie. 

Większy komfort

Możesz skonfigurować i zaplanować włączanie ogrzewania parkingowego i chłodzenia samochodu ciężarowego, tak aby zapewnić sobie komfortową temperaturę.

Lepsza ochrona 

Możesz sprawdzić stan blokady zamków drzwi i natychmiast jesteś powiadamiany w przypadku włączenia się alarmu przeciwwłamaniowego. Dzięki temu wzrasta poziom ochrony, a samochód ciężarowy niezwłocznie informuje Cię, gdy dzieje się coś złego.

Skontaktuj się z dealerem

Lokalny dealer Volvo Trucks jest zawsze gotowy do pomocy — od znalezienia właściwej części po naprawę lub przegląd samochodu ciężarowego.

Zadzwoń do nas — lub jeszcze lepiej, odwiedź nas.