Dzisiejsze możliwości dostępu do danych o samochodach ciężarowych i flocie stanowią niezrównaną szansę optymalizacji prowadzonej działalności. Dzięki naszym usługom online zwiększy się efektywność i rentowność Twoich codziennych operacji. Zapewnimy Ci poczucie bezpieczeństwa, a w efekcie możliwość zajęcia się tym, co najważniejsze – obsługą klientów.

Oferujemy rozwiązania dostosowane do twoich potrzeb, począwszy od zarządzania flotą i przewozami za pomocą Dynafleet, spersonalizowanej usługi mającej na celu zmniejszenie zużycia paliwa dzięki Doradztwu Paliwowemu, po łatwy dostęp do wszystkich cyfrowych usług i danych w usłudze Volvo Connect.

Ekonomika paliwowa

Wybierz z naszej bogatej oferty usługi, które pozwolą Ci zmniejszyć zużycie paliwa i zyskać znakomitą reputację jako firma troszcząca się o środowisko naturalne.

Dyspozycyjność

Dzięki naszym usługom online Twoje samochody ciężarowe pozostaną na drodze, gotowe do pracy.

Wydajność

Możemy pomóc Ci zmaksymalizować ładowność i przebieg floty, aby zapewnić konkurencyjność i rentowność Twojej floty.

Dynafleet

Dynafleet

Nasz system zarządzania flotą umożliwia monitorowanie samochodów ciężarowych przy minimalnym nakładzie pracy, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Dowiedz się więcej o usługach Dynafleet
Doradztwo Paliwowe

Doradztwo Paliwowe

W ramach usługi Doradztwo Paliwowe Twoja firma korzysta ze wsparcia osobistego instruktora, który pomoże zredukować zużycie paliwa nawet o 5%.

Dowiedz się więcej o Doradztwie Paliwowym

Nowe wiadomości i opisy rozwiązań klientów

Jedno okno na cyfrowy świat

Technologie cyfrowe błyskawicznie zmieniają społeczeństwo, a branża transportowa nie stanowi wyjątku. Carina Holm, menedżer ds. usług w Volvo Trucks, wyjaśnia, jak wprowadzenie Volvo Connect – pojedynczego interfejsu informacji i usług – ułatwi ...

Metoda informatyczna

Znajomość dokładnej lokalizacji geograficznej i rodzaju ładunku poszczególnych samochodów ciężarowych w czasie rzeczywistym to podstawa. To właśnie osiągnął Ben van Leeuwen z firmy Frigolanda....

Skontaktuj się ze swoim dealerem

Skontaktuj się ze swoim dealerem

Lokalny dealer Volvo Trucks jest zawsze gotowy do pomocy – od znalezienia właściwej części po naprawę lub przegląd samochodu ciężarowego. Zadzwoń do nas – lub jeszcze lepiej, odwiedź nas.

Znajdź najbliższego dealera