Trucks

Mężczyzna trzymający tablet stoi przy oknie i spogląda w dół na swoją flotę samochodów ciężarowych

Zarządzanie flotą

 

Pozostań w czołówce dzięki dostosowanym do Twoich potrzeb usługom opartym na łączności. Korzystając z danych dotyczących samochodu ciężarowego i floty, pomogą zmniejszyć ilość dokumentów, usprawnić przepływ informacji i zoptymalizować działalność.
 

Możliwości są nieskończone. Łatwiej będzie Ci zarządzać flotą i przewozami. Oszczędzaj paliwo. Monitoruj stan swoich samochodów ciężarowych. I wiele więcej. To wszystko możesz zrobić w Volvo Connect, interfejsie usług cyfrowych. Dzięki temu zwiększysz efektywność i rentowność codziennej pracy i zapewnisz sobie spokój pozwalający skupić się na tym, co naprawdę ważne: obsłudze klientów.

Dlaczego warto korzystać z usług zarządzania flotą

  • Poprawa przepływu informacji
  • Maksymalizacja dyspozycyjności
  • Oszczędzanie paliwa
  • Maksymalizacja ładowności i przebiegu pojazdu
  • Ograniczenie ilości prac administracyjnych
  • Zachowanie konkurencyjności 

Dzisiejsze możliwości dostępu do danych o samochodach ciężarowych i flocie stanowią niezrównaną szansę optymalizacji prowadzonej działalności. Dzięki naszym usługom online zwiększy się efektywność i rentowność Twoich codziennych operacji. Zapewnimy Ci poczucie bezpieczeństwa, a w efekcie możliwość zajęcia się tym, co najważniejsze – obsługą klientów.

Oferujemy rozwiązania dostosowane do twoich potrzeb, począwszy od zarządzania flotą i przewozami za pomocą Dynafleet po łatwy dostęp do wszystkich cyfrowych usług i danych w usłudze Volvo Connect.

Polecane usługi

Informacje o zasobach

Możesz natychmiast zapoznać się ze stanem całej floty i jednym kliknięciem sprawdzić aktualny stan wszystkich zasobów. Funkcje obejmują zestawienie wszystkich samochodów ciężarowych i przyczep oraz ich statusu; informacje o kontrolach prawnych (jeśli są dostępne); monitorowanie ciśnienia w oponach oraz alerty, ostrzeżenia i powiadomienia o różnych wydarzeniach. Istnieje możliwość dodania funkcji, takich jak pobieranie danych z tachografu.

Aplikacja Volvo Connect

Moc Volvo Connect w Twojej dłoni. Dostęp do zaawansowanych narzędzi analitycznych, informacji o zasobach, danych o czasie pracy kierowców; zarządzanie wieloma flotami i wysyłanie wiadomości błyskawicznych – wszystko to z jednego intuicyjnego i łatwego w obsłudze pulpitu nawigacyjnego.

Historia serwisowa

Historia serwisowa to szybki i łatwy sposób śledzenia odbytych wizyt w stacji obsługi. Można wyszukiwać według daty, umowy, sprzedawcy, faktury lub gwarancji, aby znaleźć szczegółowe informacje o wykonanej pracy i powodzie wizyty.

Dziennik

Ogranicz ilość prac administracyjnych i usprawnij przepływ pracy. Dziennik umożliwia kierowcom cyfrowe zgłaszanie wszelkich problemów związanych z samochodami ciężarowymi, przyczepami i innymi zasobami, dzięki czemu menedżer floty może natychmiast się z nimi zapoznać i rozwiązać. Zgłoszenia można przeglądać według pilności, a kierowcy mogą również sprawdzić, czy problem został już zarejestrowany, aby zapobiec dublowaniu zgłoszenia.

Komunikacja flotowa

Korzystaj z wbudowanej funkcji Volvo Connect do rozmów między użytkownikami, w tym kierowcami korzystającymi z aplikacji Volvo Connect. Możesz nawet dołączać informacje o lokalizacji, obrazy i pliki do swoich wiadomości błyskawicznych.

Dostęp do danych

Dzięki funkcji dostępu do danych możesz udostępniać informacje uzyskane z Twoich samochodów ciężarowych Volvo innym systemom zarządzania flotą. Zapewnia to elastyczność konieczną do efektywnego zarządzania flotą niezależnie od platformy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z DEALEREM

Lokalny dealer Volvo Trucks jest zawsze gotowy do pomocy — od znalezienia właściwej części po naprawę lub przegląd samochodu ciężarowego. Zadzwoń do nas – lub jeszcze lepiej, odwiedź nas.