Trucks

Koszty i wpływ na środowisko naturalne

Paliwo i Środowisko

Usługa Dynafleet Paliwo i Środowisko ułatwia monitorowanie wydajności samochodów ciężarowych i kierowców. Możesz błyskawicznie tworzyć raporty obejmujące wiele różnych parametrów – i odkryć dlaczego dany kierowca zużywa więcej paliwa niż inny. Szybka i precyzyjna, usługa pozwala identyfikować potencjalne oszczędności, które mogą zwiększyć Twoją rentowność i zmniejszyć wpływ na środowisko naturalne.

Który z twoich kierowców jest najlepszy?

Funkcja Ocena Zużycia Paliwa pozwala obserwować ekonomikę paliwową kierowców i pojazdów. Ocena w skali 0-100 uwzględnia cztery kluczowe obszary: dostosowanie prędkości, wykorzystanie silnika i skrzyni biegów, przewidywanie sytuacji i hamowanie oraz postój.

Usługa Paliwo i Środowisko pozwala kierowcom monitorować własną technikę jazdy i na bieżąco ją doskonalić. W ten sposób kierowca jest w stanie zredukować zużycie paliwa nawet o 5%.

TRENDY I SZKOLENIA

W oparciu o Ocenę Zużycia Paliwa możesz szczegółowo porównywać wydajność kierowców. Informacje te, w połączeniu ze skutecznym szkoleniem kierowców, pomogą Ci utrzymać kontrolę nad zużyciem paliwa.

Rozwijaj swoją firmę

Poprawa ekonomiki paliwowej oznacza mniejsze oddziaływanie na środowisko naturalne. Rzetelne dokumentowanie wielkości emisji spalin może pomóc w zdobyciu i utrzymaniu klientów wyczulonych na kwestię ochrony środowiska. Raporty dotyczące emisji spalin mogą być łatwo generowane i, w razie potrzeby, automatycznie wysyłane do Twoich klientów. Raporty dotyczące zużycia paliwa i oddziaływania na środowisko są dostępne zarówno dla pojazdów na olej napędowy, jak i na LNG.

Instruktaż Kierowcy

Dostarcz kierowcom informacji, których potrzebują podczas prowadzenia pojazdu aby optymalizować technikę jazdy. Instruktaż Kierowcy (Driver Coaching) to funkcja w Twoim pojeździe, która na bieżąco analizuje styl jazdy i dostarcza wskazówek. Dzięki temu narzędziu poprawisz rentowność swojej firmy.

Kluczowe korzyści

  • Monitorowanie zużycia paliwa, przebiegu pojazdów, poziomów emisji spalin i innych parametrów
  • Analiza ekonomiki paliwowej poszczególnych kierowców
  • Czytelne raporty, pokazujące obszary, w których możliwa jest dalsza redukcja kosztów, i ułatwiające utrwalenie osiągniętych oszczędności
  • System ostrzeżeń o dużych zmianach poziomu paliwa i potencjalnej jego kradzieży
  • Możliwość automatycznego wysyłania raportów dotyczących emisji spalin do klientów wyczulonych na kwestię ochrony środowiska
  • Raporty są dostępne zarówno dla pojazdów na olej napędowy, jak i na LNG.

Chcesz wiedzieć więcej?

Nasi dealerzy są ekspertami od Dynafleet. Porozmawiaj ze swoim dealerem, by dowiedzieć się więcej o usłudze Paliwo i Środowisko.