Trucks

Polska

×
Dom Volvo Connect

Witaj w domu

Volvo Connect 

Uproszczenie codziennych działań

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własny samochód ciężarowy, czy zarządzasz całą flotą, teraz możesz monitorować najważniejsze aspekty swojej działalności całkiem nowymi sposobami. W jednym miejscu. Po jednym zalogowaniu i w jednym widoku. Volvo Connect to nowy interfejs Twoich usług cyfrowych. To Twój cyfrowy dom zwiększający rentowność działalności transportowej.

Praca na laptopie z uruchomioną usługą Volvo Connect

Wszystko, co ważne – w jednym widoku

Twoje samochody ciężarowe, działania, a nawet Twoje dokumenty – wszystko w jednym interfejsie cyfrowym. Usługa Volvo Connect łączy wszystkie obszary Twojej działalności, a w efekcie oszczędza czas, eliminuje problemy i pozwala wyraźnie zobaczyć ważne parametry. Pomaga Ci w przygotowaniach, planowaniu i ciągłym doskonaleniu. W ten sposób możesz wyznaczyć zupełnie nowy poziom dyspozycyjności samochodów ciężarowych, efektywności i osiągów.

Assets image Volvo Connect

Troska o Twoje zasoby

Zyskaj kontrolę i spokój ducha, wiedząc, że Twoje samochody ciężarowe są w dobrej kondycji i dostępne do pracy.

Activities image Volvo Connect

Doskonalenie Twoich tras

Uzyskaj informacje, które wzmocnią Twoją pozycję i pomogą Ci utrzymać się w czołówce.

Insights image Volvo Connect

Więcej wiedzy to lepsze wyniki

Szczegółowy widok pozwala zwiększyć płynność, koordynację i wydajność codziennej pracy.

Wsparcie całej Twojej działalności

Poznaj wiele usług i funkcji oferowanych przez nasze najnowocześniejsze narzędzia cyfrowe. Oto aktualna oferta, a to dopiero początek.

Layers Volvo Connect

Zaprojektowane, by upraszczać

Usługa Volvo Connect jest przejrzysta i intuicyjna, toteż korzystanie z niej jest proste. Przeglądaj najważniejsze informacje i usługi zaraz po zalogowaniu. Do usługi Volvo Connect możesz się łatwo zalogować i korzystać z niej na dowolnym inteligentnym urządzeniu.

 

Warstwy funkcjonalności

Dodawanie danych i funkcjonalności w kolejnych warstwach ułatwia podejmowanie decyzji i zwiększa efektywność działania.

Marketplace Volvo Connect

Oferty dla Ciebie

Ekran Marketplace, łatwo dostępny z pulpitu usługi Volvo Connect, przedstawia usługi cyfrowe zarówno Volvo Trucks, jak i wybranych partnerów. Z czasem będzie można zamawiać i aktywować usługi z wciąż poszerzanej oferty – właśnie tutaj.

 

Portal deweloperów

Portal deweloperów jest gwarancją stałego rozwoju i doskonalenia usługi Volvo Connect. Zachęca do korzystania i oferuje innowacyjne usługi opracowane przez wybranych specjalistów i inne osoby.

Devices Volvo Connect

Łatwy start

Usługa Volvo Connect jest dostępna bezpłatnie. Ale tym, co wszystko zmienia, jest zawartość, jaką ją wypełnisz, i sposób, w jaki będziesz z niej korzystać. Możesz zasubskrybować dowolne usługi i tak udoskonalić swoją działalność. Skontaktuj się ze swoim dealerem Volvo, by uzyskać więcej informacji.

 

Także dla flot mieszanych

Usługa Volvo Connect umożliwia także korzystanie z danych z systemów zewnętrznych oraz z pojazdów – niezależnie od marki.

Man beside truck Volvo Connect

Rozwija się wraz z Tobą

Rozwijaj działalność za pomocą dynamicznego interfejsu, który rozwija się wraz z Twoją firmą. Dziś Volvo Connect oferuje najważniejsze usługi pozwalające zwiększyć efektywność i rozwijać działalność. Jednak to dopiero początek. W przyszłości możesz spodziewać się nowych usług cyfrowych, które zapewnią Ci przewagę konkurencyjną.

JESTEŚMY DLA CIEBIE

Najlepszym sposobem poznania usługi Volvo Connect jest wypróbowanie jej. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z dealerem.