Trucks

Witaj w domu

Volvo Connect 

Uproszczenie codziennych działań
 

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własny samochód ciężarowy, czy zarządzasz całą flotą, teraz możesz monitorować najważniejsze aspekty swojej działalności całkiem nowymi sposobami. W jednym miejscu, po jednym zalogowaniu się i w jednym widoku. Volvo Connect to interfejs Twoich usług cyfrowych. To Twój cyfrowy dom zwiększający rentowność działalności transportowej.

Twoja dyspozycyjność

Zyskaj kontrolę i spokój ducha, wiedząc, że Twoje samochody ciężarowe są w dobrej kondycji i dostępne do pracy. Volvo Connect zapewnia dostęp do licznych usług, które wydłużają dyspozycyjność pojazdów. Na przykład: Przegląd stanu wszystkich zasobów, włącznie z ostrzeżeniami i alarmami. Wyświetlanie zaplanowanych i zarezerwowanych wizyt serwisowych. Łatwe zgłaszanie problemów związanych z zasobami. I jeszcze więcej.

Wydajność pracy

Uzyskaj informacje, które wzmocnią Twoją pozycję i pomogą Ci utrzymać się w czołówce. Volvo Connect obejmuje usługi zarządzania flotą, takie jak Dynafleet Lokalizacja, umożliwiająca przegląd w czasie rzeczywistym lokalizacji i stanu każdego samochodu ciężarowego. Dzięki temu śledzenie położenia pojazdów i zasobów związanych z transportem jest znacznie łatwiejsze.

Twoje wyniki

Szczegółowy widok pozwala zwiększyć płynność, koordynację i wydajność codziennej pracy. Volvo Connect zapewnia dostęp do usług zwiększających wydajność, takich jak Dynafleet Paliwo i Środowisko, które ułatwiają śledzenie zużycia paliwa w czasie, a jednocześnie szkolą kierowców i doskonalą ich umiejętności oszczędzania paliwa.

Wszystko, co ważne – w jednym widoku

Twoje samochody ciężarowe, działania, a nawet Twoje dokumenty – wszystko w jednym interfejsie cyfrowym. Usługa Volvo Connect łączy wszystkie obszary Twojej działalności, a w efekcie oszczędza czas, eliminuje problemy i pozwala wyraźnie zobaczyć ważne parametry. Pomaga Ci w przygotowaniach, planowaniu i ciągłym doskonaleniu. W ten sposób możesz wyznaczyć zupełnie nowy poziom dyspozycyjności samochodów ciężarowych, efektywności i osiągów.

Wsparcie w Twojej działalności
 

Usługa Volvo Connect została stworzona, aby Cię wspierać. Zapewnia dostęp do najbardziej zaawansowanych usług w branży z każdego miejsca i o każdej porze. Jest niezwykle przejrzysta.
 

Czytelny i intuicyjny interfejs ułatwia nawigację. Zaraz po zalogowaniu możesz zapoznać się z przeglądem najważniejszych informacji i usług. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje wystarczy jedno lub dwa kliknięcia. Elastyczną usługę Volvo Connect można dopasować do własnych potrzeb i preferencji. Wszystko zależy od Ciebie.

Oto Volvo Connect

Portal klienta

Pomyśl o Volvo Connect jako o centrum sterowania dla swojej organizacji. Portal klienta to przestrzeń robocza, w której możesz zapoznać się z wszystkimi możliwościami oferowanych usług. Użytkownicy otrzymują dostęp oparty na rolach, więc wszyscy – od właścicieli samochodów ciężarowych po menedżerów flot, kierowców, dyspozytorów i administratorów – mogą z niego skorzystać. Spersonalizowany pulpit nawigacyjny umożliwia przegląd informacji i usług, które są najbardziej istotne dla każdej z osób. Aby każdy dzień był dla Was łatwiejszy, inteligentniejszy i jeszcze bardziej bezproblemowy.

Aplikacja Volvo Connect

Moc Volvo Connect w Twojej dłoni. Dostęp do zaawansowanych narzędzi analitycznych, informacji o zasobach, danych o czasie pracy kierowców; zarządzanie wieloma flotami i wysyłanie wiadomości błyskawicznych – wszystko to z jednego intuicyjnego i łatwego w obsłudze pulpitu nawigacyjnego.

Marketplace

Sklep Digital Services, łatwo dostępny z ekranu Marketplace, prezentuje usługi cyfrowe zarówno Volvo Trucks, jak i wybranych partnerów. Z czasem będzie można zamawiać i aktywować usługi z wciąż poszerzanej oferty – właśnie tutaj.

Portal deweloperów

Portal deweloperów jest gwarancją stałego rozwoju i doskonalenia usługi Volvo Connect. Zachęca do korzystania i oferuje innowacyjne usługi opracowane przez wybranych specjalistów i inne osoby.

Jesteśmy dla Ciebie

Najlepszym sposobem poznania usługi Volvo Connect jest wypróbowanie jej. Skontaktuj się z dealerem, by uzyskać więcej informacji.