Trucks

Dynafleet

Dynafleet jest źródłem precyzyjnych informacji umożliwiających podejmowanie właściwych decyzji. W dowolnej chwili możesz sprawdzić, gdzie dokładnie znajdują się Twoje samochody ciężarowe, kierowcy i inne zasoby oraz jaki jest ich status – a także uzyskać dokładne dane pozwalające planować i analizować Twoje operacje. Ale to nie wszystko, Dynafleet pokaże Ci również obszary, na jakich warto się skupić. Jesteś gotów?

Usługi Dynafleet
 

Usługi Dynafleet można aktywować w dowolnych kombinacjach. Każda jest dostępny za stałą miesięczną opłatą obejmującą także międzynarodowy roaming. Dostęp do usług można uzyskać na dowolnym urządzeniu za pośrednictwem Volvo Connect, interfejsu wszystkich usług cyfrowych.

Integracja systemów

Aby zwiększyć elastyczność, można zintegrować usługi Volvo Connect i Dynafleet z istniejącą infrastrukturą IT. Oznacza to, że dane dotyczące floty mogą być wykorzystywane przez różne aplikacje innych firm, obsługujące takie aspekty działalności jak planowanie czy płace, co pozwala osiągnąć nowy poziom wydajności zarządzania flotą.

Hosting kart firmowych

Poproś lokalnego dealera o udostępnienie Twojej karty firmowej online. Jest to bezpieczny sposób przechowywania i zdalnego pobierania danych z tachografów, dzięki czemu można wygodnie śledzić aktywność kierowcy zgodnie z wymogami prawa.

Idealny pakiet

Twój dealer Volvo Trucks pomoże Ci wybrać pakiet Dynafleet najwłaściwszy dla Ciebie i Twojej firmy.