Trucks

Polska

×
Bądź dobrze poinformowany z pomocą Dynafleet

Dynafleet

Zarządzanie flotą

Decyzje na podstawie precyzyjnych informacji. To właśnie jest istotą Dynafleet. W dowolnej chwili możesz sprawdzić, gdzie dokładnie znajdują się Twoje samochody ciężarowe, kierowcy i inne zasoby oraz jaki jest ich status – a także uzyskać dokładne dane pozwalające planować i analizować Twoje operacje. Ale to nie wszystko, Dynafleet pokaże Ci również obszary, na jakich warto się skupić. Jesteś gotów?

Dynafleet Paliwo i Środowisko

Który z Twoich kierowców jeździ najbardziej ekonomicznie? Który wymaga dodatkowego przeszkolenia? Usługa Dynafleet Paliwo i Środowisko zaoszczędzi Ci czasu potrzebnego do analizowania danych pojazdów i kierowców. Wskaże, co można zoptymalizować, i będzie śledzić emisje CO2 Twojego pojazdu.

Zacznij oszczędzać z usługą Paliwo i Środowisko

Dynafleet Czas Pracy Kierowcy

Dynafleet pomaga Ci być na bieżąco z aktywnością każdego kierowcy. Typuj kierowcę, który najlepiej nadaje się do wykonania nowego zadania transportowego. Przekazywane z wyprzedzeniem ostrzeżenia ułatwią Ci przestrzeganie przepisów dotyczących czasu jazdy i odpoczynku kierowców. I dzięki automatycznemu pobieraniu danych z tachografu skrócą czas przeznaczany na czynności administracyjne.

Dowiedz się więcej o usłudze Czas Pracy Kierowcy

Dynafleet, Lokalizacja Pojazdu

Koniec z telefonami. Koniec z domysłami. Usługa Lokalizacja Pojazdu dostarcza dokładnie takich danych, jakich potrzebujesz. Od lokalizacji samochodu ciężarowego (z dokładnością do ulicy) po szczegółowe informacje o kierowcy, prędkości jazdy, ładunku i pojeździe. Ułatwia także planowanie, wyznaczanie tras i zwiększanie dochodowości firmy.

Poznaj usługę Lokalizacja Pojazdu

Dynafleet, Komunikacja Tekstowa

Szybka, bezpieczna i opłacalna, usługa Komunikacja Tekstowa zapewnia stały kontakt Twojego biura z samochodem ciężarowym. Zapobiega kosztownym nieporozumieniom i przekazuje kierowcom ważne dla nich informacje, ułatwiające podejmowanie decyzji. Możesz komunikować się z pojazdem bez żadnych ograniczeń, bez względu na lokalizację samochodu ciężarowego.

Poznaj usługę Komunikacja Tekstowa

Aplikacja Dynafleet – Natychmiastowy dostęp do informacji

Aplikacja Dynafleet – Natychmiastowy dostęp do informacji

Monitoruj najważniejsze dane. Pobierz aplikację i zyskaj bezpośredni dostęp do informacji o pojazdach, paliwie i kierowcach za pośrednictwem smartfonu lub tabletu.

Dowiedz się więcej

Dynafleet Status Pojazdu

Kontroluj swoją dyspozycyjność. Usługa Status Pojazdu monitoruje stan lampek ostrzegawczych i alarmowych w zestawie wskaźników deski rozdzielczej pojazdów, kiedy Ty jesteś w biurze. Otrzymujesz informacje o stanie pojazdu i floty. Pomaga Ci planować przeglądy krótko- i długookresowe i zarządzać nimi.

Poznaj usługę Dynafleet Status Pojazdu

Dynafleet Bezpieczeństwo

Dynafleet Bezpieczeństwo

Ostre hamowanie i interwencja systemu bezpieczeństwa czynnego samochodu ciężarowego może wskazywać trudną sytuację drogową. Usługa Dynafleet Bezpieczeństwo pomaga zidentyfikować te sytuacje. A ponieważ bezpieczna jazda oznacza większą oszczędność paliwa, a także mniejsze zużycie eksploatacyjne pojazdu, ta usługa oferuje wiele korzyści.

Dowiedz się więcej

Dostęp do danych

Dostęp do danych

Czy do zarządzania flotą używasz już innej platformy niż system Dynafleet? Zapoznaj się dokładniej z usługą Dostęp do danych. Umożliwia ona udostępnianie danych uzyskanych z Twoich samochodów ciężarowych Volvo innym systemom zarządzania flotą. Usługa Dostęp do danych korzysta z otwartego standardu rFMS i współpracuje z innymi systemami zarządzania flotą niezależnie od platformy.

Dowiedz się więcej

Jak to działa

Kompletny system – dla dowolnej platformy

System Dynafleet udostępnia niezwykle przydatne dane pochodzące z Twojego samochodu ciężarowego Volvo. Można go jednak także instalować w pojazdach innych marek, co stanowi duże ułatwienie, jeżeli posiadasz zróżnicowaną flotę pojazdów.

Jeśli korzystasz już z innej platformy do zarządzania flotą, oferujemy Ci usługę Dostęp do danych pozwalającą przesyłać dane pojazdu z samochodu ciężarowego Volvo do systemu zarządzania flotą.

Poznaj usługę Dostęp do danych

Łatwy montaż

Opcje sprzętowe Dynafleet mogą zostać zamontowane w fabryce lub przez dealera Volvo Trucks. Nie wymagają one żadnego specjalistycznego oprogramowania – żeby uzyskać dostęp do danych, wystarczy zalogować się w portalu Dynafleet, w tym także za pośrednictwem smartfonu lub tabletu.

Informacje i ich przechowywanie

Informacje dotyczące pojazdu i kierowcy są przekazywane do bazy danych systemu Dynafleet, gdzie następnie są analizowane i prezentowane w postaci przejrzystych raportów. Komunikacja pomiędzy kierowcą i macierzystą firmą odbywa się za pośrednictwem komunikatów tekstowych. Możliwe jest także zintegrowanie Twojego systemu obsługi zleceń lub faktur z systemem Dynafleet.

Idealny pakiet

Twój dealer Volvo Trucks pomoże Ci wybrać pakiet Dynafleet najwłaściwszy dla Ciebie i Twojej firmy.