Trucks

Polska

×
Bądź dobrze poinformowany z pomocą Dynafleet

Dynafleet

Zarządzanie flotą

Decyzje na podstawie precyzyjnych informacji. To właśnie jest istotą Dynafleet. W dowolnej chwili możesz sprawdzić, gdzie dokładnie znajdują się Twoje samochody ciężarowe, kierowcy i inne zasoby oraz jaki jest ich status – a także uzyskać dokładne dane pozwalające planować i analizować Twoje operacje. Ale to nie wszystko, Dynafleet pokaże Ci również obszary, na jakich warto się skupić. Jesteś gotów?

Press Release

Jak to działa

Kompletny system – dla dowolnej platformy

System Dynafleet udostępnia niezwykle przydatne dane pochodzące z Twojego samochodu ciężarowego Volvo. Można go jednak także instalować w pojazdach innych marek, co stanowi duże ułatwienie, jeżeli posiadasz zróżnicowaną flotę pojazdów.

Jeśli korzystasz już z innej platformy do zarządzania flotą, oferujemy Ci usługę Dostęp do danych pozwalającą przesyłać dane pojazdu z samochodu ciężarowego Volvo do systemu zarządzania flotą.

Poznaj usługę Dostęp do danych

Łatwy montaż

Opcje sprzętowe Dynafleet mogą zostać zamontowane w fabryce lub przez dealera Volvo Trucks. Nie wymagają one żadnego specjalistycznego oprogramowania – żeby uzyskać dostęp do danych, wystarczy zalogować się w portalu Dynafleet, w tym także za pośrednictwem smartfonu lub tabletu.

Informacje i ich przechowywanie

Informacje dotyczące pojazdu i kierowcy są przekazywane do bazy danych systemu Dynafleet, gdzie następnie są analizowane i prezentowane w postaci przejrzystych raportów. Komunikacja pomiędzy kierowcą i macierzystą firmą odbywa się za pośrednictwem komunikatów tekstowych. Możliwe jest także zintegrowanie Twojego systemu obsługi zleceń lub faktur z systemem Dynafleet.

Idealny pakiet

Twój dealer Volvo Trucks pomoże Ci wybrać pakiet Dynafleet najwłaściwszy dla Ciebie i Twojej firmy.