Usługa Paliwo i Środowisko pomoże zaoszczędzić paliwo i zmniejszyć emisję CO2

Dynafleet Paliwo i Środowisko

Który z Twoich kierowców jeździ najbardziej ekonomicznie? Który wymaga dodatkowego przeszkolenia? Usługa Dynafleet Paliwo i Środowisko zaoszczędzi Ci czasu potrzebnego do analizowania danych pojazdów i kierowców. Wskaże, co można zoptymalizować, i będzie śledzić emisje CO2 Twojego pojazdu.

Zacznij oszczędzać z usługą Paliwo i Środowisko
Pomaga wybrać kierowcę odpowiedniego dla danego zadania transportowego

Dynafleet Czas Pracy Kierowcy

Dynafleet pomaga Ci być na bieżąco z aktywnością każdego kierowcy. Typuj kierowcę, który najlepiej nadaje się do wykonania nowego zadania transportowego. Przekazywane z wyprzedzeniem ostrzeżenia ułatwią Ci przestrzeganie przepisów dotyczących czasu jazdy i odpoczynku kierowców. I dzięki automatycznemu pobieraniu danych z tachografu skrócą czas przeznaczany na czynności administracyjne.

Dowiedz się więcej o usłudze Czas Pracy Kierowcy
Lokalizacja Pojazdu: pozostajesz na uwięzi

Dynafleet, Lokalizacja Pojazdu

Koniec z telefonami. Koniec z domysłami. Usługa Lokalizacja Pojazdu dostarcza dokładnie takich danych, jakich potrzebujesz. Od lokalizacji samochodu ciężarowego (z dokładnością do ulicy) po szczegółowe informacje o kierowcy, prędkości jazdy, ładunku i pojeździe. Ułatwia także planowanie, wyznaczanie tras i zwiększanie dochodowości firmy.

Poznaj usługę Lokalizacja Pojazdu
Dynafleet Status Pojazdu.

Dynafleet Status Pojazdu

Kontroluj swoją dyspozycyjność. Usługa Status Pojazdu monitoruje stan lampek ostrzegawczych i alarmowych w zestawie wskaźników deski rozdzielczej pojazdów, kiedy Ty jesteś w biurze. Otrzymujesz informacje o stanie pojazdu i floty. Pomaga Ci planować przeglądy krótko- i długookresowe i zarządzać nimi.

Poznaj usługę Dynafleet Status Pojazdu
Szybko, łatwo i niedrogo

Dynafleet, Komunikacja Tekstowa

Szybka, bezpieczna i opłacalna, usługa Komunikacja Tekstowa zapewnia stały kontakt Twojego biura z samochodem ciężarowym. Zapobiega kosztownym nieporozumieniom i przekazuje kierowcom ważne dla nich informacje, ułatwiające podejmowanie decyzji. Możesz komunikować się z pojazdem bez żadnych ograniczeń, bez względu na lokalizację samochodu ciężarowego.

Poznaj usługę Komunikacja Tekstowa

Jak to działa

Kompletny system – dla dowolnej platformy

System Dynafleet udostępnia niezwykle przydatne dane pochodzące z Twojego samochodu ciężarowego Volvo. Można go jednak także instalować w pojazdach innych marek, co stanowi duże ułatwienie, jeżeli posiadasz zróżnicowaną flotę pojazdów.

 

Jeśli korzystasz już z innej platformy do zarządzania flotą, oferujemy Ci usługę Dostęp do danych pozwalającą przesyłać dane pojazdu z samochodu ciężarowego Volvo do systemu zarządzania flotą.

Łatwy montaż

Opcje sprzętowe Dynafleet mogą zostać zamontowane w fabryce lub przez dealera Volvo Trucks. Nie wymagają one żadnego specjalistycznego oprogramowania – żeby uzyskać dostęp do danych, wystarczy zalogować się w portalu Dynafleet, w tym także za pośrednictwem smartfonu lub tabletu.

Informacje i ich przechowywanie

Informacje dotyczące pojazdu i kierowcy są przekazywane do bazy danych systemu Dynafleet, gdzie następnie są analizowane i prezentowane w postaci przejrzystych raportów. Komunikacja pomiędzy kierowcą i macierzystą firmą odbywa się za pośrednictwem komunikatów tekstowych. Możliwe jest także zintegrowanie Twojego systemu obsługi zleceń lub faktur z systemem Dynafleet.

VT

Idealny pakiet

Twój dealer Volvo Trucks pomoże Ci wybrać pakiet Dynafleet najwłaściwszy dla Ciebie i Twojej firmy.

Znajdź dealera