Trucks

Zwiększa wydajność Twojej floty

Lokalizacja Pojazdu

Monitorowanie samochodów ciężarowych nigdy nie było łatwiejsze. Z pomocą szczegółowych map zachowujesz pełną kontrolę nad swoimi operacjami transportowymi. Za pomocą usługi Dynafleet Lokalizacja dane dotyczące pojazdu i kierowcy mogą być prezentowane bezpośrednio na mapie, zapewniając natychmiastowy dostęp do informacji o dostawie, zarówno Tobie, jak i Twoim klientom.

Lokalizacje i nie tylko

Na bieżąco aktualizowane informacje, m.in. o prędkości samochodu ciężarowego, aktywności kierowcy i przewidywanym czasie przybycia, ułatwiają – także Twoim klientom – zachowywanie pełnej kontroli nad dostawą. A ponieważ kolejne lokalizacje pojazdu są rejestrowane, w każdej chwili możesz odtworzyć przebytą trasę.

Gotowość do pracy

Dzięki danym dostępnym w czasie rzeczywistym system potrafi wytypować pojazdy najlepiej nadające się do wykonania nowego zadania transportowego. Wystarczy jedno kliknięcie, by wyświetlić listę pojazdów znajdujących się najbliżej miejsca załadunku. System pokazuje również, który kierowca jest w stanie dojechać na miejsce przeznaczenia przed końcem swojej zmiany roboczej.

Lokalizacja Pojazdu+ dla wydajności

Chcesz znać aktualną lokalizację swoich pojazdów? Żaden problem. Usługa Lokalizacja Pojazdu+ na bieżąco dostarcza danych o lokalizacji wszystkich Twoich samochodów ciężarowych. Z kolei funkcja Geofence+ ostrzega Cię, gdy kierowca zboczy z zaplanowanej trasy. Nowoczesny system lokalizacji GPS – pomocny w sprawowaniu pełnej kontroli.

Monitorowanie Jednostek

Czy chcesz monitorować swoje przyczepy, samochody serwisowe, kontenery i inne zasoby, z których korzystasz? Funkcja Monitorowanie Jednostek oferuje wszechstronne informacje o położeniu Twoich zasobów. Funkcja należy do usług Dynafleet i świetnie uzupełnia usługę Lokalizacja.

Potrzebne informacje 

Potrzebujesz numeru bramy wjazdowej lub potwierdzenia dostawy just-in-time? Zdefiniowanie obszaru geograficznego pozwala we właściwym czasie przesyłać ważne informacje, które pojawiają się na wyświetlaczu w kabinie. Z kolei biuro firmy jest powiadamiane o wjechaniu bądź wyjechaniu pojazdu z określonego obszaru, np. terminalu.

Usługa Lokalizacja Pojazdu

  • Pokazuje lokalizację pojazdu z dokładnością do ulicy
  • Informuje o czasie, kierowcach, prędkości, ładunku i typie pojazdu.
  • Wskazuje pojazdy najlepiej nadające się do realizacji nowego zlecenia transportowego
  • Przesyła kluczowe informacje, gdy samochód ciężarowy pojawi się w określonym obszarze geograficznym
  • Upraszcza planowanie tras i pozwala łatwo wytyczyć najszybszą drogę do celu
  • Punkty nawigacyjne w Dynafleet Online mogą być przesyłane do systemu nawigacyjnego w pojeździe
  • Możesz udostępnić swoim klientom indywidualne hasła do systemu, dzięki czemu będą mogli sami monitorować dostawy swoich ładunków

Usługa Lokalizacja Pojazdu+

  • Lokalizacje pojazdów aktualizowane w czasie rzeczywistym.
  • Powiadomienia o przekraczaniu przez pojazdy granic państw, zdefiniowanych przez użytkownika tras lub obszarów geograficznych, dzięki funkcji Geofence.
  • Powiadomienia w żądanym czasie, dzięki możliwości przypisywania obszarom Geofence+ indywidualnych czasów aktywności (obowiązywania).

Idealna lokalizacja

Twój dealer Volvo Trucks pomoże Ci do maksimum wykorzystać usługi Dynafleet.

Możesz skontaktować się z nim telefonicznie lub go odwiedzić. Jeżeli wolisz, dealer odwiedzi Ciebie.