Trucks

Volvo FH16 — perfekcyjna równowaga mocy i komfortu

Jeśli życie spędzasz w trasie, nie możesz zadowalać się czymś, co nie jest najlepsze. Volvo FH16 zapewnia Ci moc potrzebną do efektywnej pracy i komfort, dzięki któremu praca jest mniej męcząca. To branżowa ikona i niezawodne narzędzie, teraz lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. W razie potrzeby poradzi sobie z zestawami drogowymi o masie do 325 ton.

Bezkompromisowy komfort

Dlaczego zadowalać się czymś, co nie jest najlepsze?

Moc dostosowana do Twoich zadań

Układy napędowe o mocy do 750 KM na Twoje rozkazy

Moc ewolucji

Kolejne kroki związane z mocą i niezawodnością

Kilka faktów

Moc silnika: 550–750 KM
Pięć rozmiarów kabiny
Olej napędowy i HVO
Ciągnik siodłowy lub podwozie samochodu ciężarowego
Szczegółowe informacje są zawarte w danych technicznych

Skonfigurowany dla Twojej wydajności

Podwozie stworzone do pracy

Szeroka oferta usług

Zoptymalizuj swoją pracę jeszcze bardziej

Zapoznaj się z prezentacją Volvo FH16 w interaktywnym katalogu produktowym

Opcje kabin Volvo FH16

Najważniejsze cechy Volvo FH16

Co ludzie mówią o Volvo FH16?

Niemal 50 lat współpracy z Volvo pomogło nam osiągnąć sukces. Mam idealny samochód ciężarowy. Jeżeli Bóg stworzył lepszy, to zachował go dla siebie.

Usługi wspierające Twoją działalność

AKCESORIA DO TWOJEGO SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Skonfiguruj je po swojemu

Volvo FH16 — często zadawane pytania

Jego moc i zdolność do ciągnięcia naprawdę ciężkich ładunków sprawiły, że Volvo FH16 jest popularne w transporcie drewna, transporcie ponadnormatywnym oraz w kopalniach. Ale można je zbudować na przykład jako komfortowy samochód ciężarowy do transportu długodystansowego.

Do naprawdę trudnych warunków, w których potrzebujesz napędu na wszystkie koła, zalecamy Volvo FMX. Możesz jednak zamówić Volvo FH16 z solidną podwójną osią napędową zapewniającą doskonałe połączenie ładowności, własności trakcyjnych i oszczędności paliwa.

To zależy od Twojego wzrostu. Nasza kabina Globetrotter oferuje maksymalną wysokość stojącą wynoszącą 205 cm, ale jeśli przestrzeń jest dla Ciebie bardzo ważna, wybierz kabinę Globetrotter XL lub Globetrotter XXL. Pionowa wysokość obu wynosi 220 cm. Ta ostatnia kabina, najbardziej przestronna w naszej ofercie, ma także szerszą leżankę.

Należy do najbardziej komfortowych samochodów ciężarowych. Masz mnóstwo miejsca, komfortową leżankę i przyjemną temperaturę niezależnie od warunków zewnętrznych. Nawet jeśli używasz bardzo dużo sprzętu elektronicznego w kabinie, nie musisz się martwić o stan akumulatora następnego ranka, ponieważ możesz zamówić Volvo FH16 z podwójnym systemem magazynowania energii i oddzielnymi obwodami dla funkcji mieszkaniowych i silnika.

Jak najbardziej! Wszystkie nasze silniki D16 można zasilać HVO, a niektóre biodieslem. Zależnie od tego, co wybierzesz, możesz znacznie zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

POZNAJ VOLVO FH 16 U SWOJEGO DEALERA

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o swoim przyszłym samochodzie ciężarowym? A może jesteś gotowy do zakupu nowego Volvo FH16?