Trucks

Polska

×

Volvo FM

Komfortowe miejsce pracy na kołach 

Volvo FMX

Nigdy Cię nie zawiedzie. Na drodze i w terenie 

Nowa seria pojazdów

Volvo FH16

Doskonałe połączenie mocy, komfortu i niezawodności 

Volvo FH

Najlepsze możliwości w transporcie długodystansowym 

Szeroka oferta usług

Wykorzystaj maksymalnie swoje operacje transportowe 

Rozwiązania transportowe dla Twojej działalności

Zapewniamy samochody ciężarowe i usługi, które pozwolą Ci odnieść sukces w działalności transportowej. Niezależnie od branży lub potrzeb transportowych, mamy rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno dziś, jak i w przyszłości. Jak możemy Ci pomóc?

Nasze samochody ciężarowe

Nasze usługi

Najnowsze komunikaty prasowe

FH 4x2, naczepa, drogowy transport długodystansowy

Volvo Trucks wprowadza na rynek nowe Volvo FH — kolejną generację samochodów ciężarowych zaprojektowanych z myślą o kierowcy

Firma Volvo Trucks wprowadziła na rynek nowe Volvo FH stanowiące miejsce pracy podporządkowane potrzebom kierowcy — z odświeżoną kabiną i innowacyjnymi funkcjami bezpieczeństwa. Głównym celem nowego modelu jest stworzenie kierowcy możliwości efektywnej pracy, bezpieczeństwa i komfortowego życia w trasie.
Nowa seria samochodów ciężarowych o dużej ładowności Volvo Trucks

Volvo Trucks wprowadza na rynek nową generację samochodów ciężarowych o wysokiej ładowności zaprojektowanych z myślą o kierowcy

Volvo Trucks prezentuje cztery nowe samochody ciężarowe, przy których projektowaniu nacisk położono na otoczenie kierowcy, bezpieczeństwo i osiągi. „Jesteśmy naprawdę dumni z tej wielkiej, przyszłościowej inwestycji. Chcemy być najlepszym partnerem biznesowym naszych Klientów dzięki umożliwieniu im zwiększenia konkurencyjności oraz pozyskania najlepszych kierowców na coraz trudniejszym rynku” — mówi Roger Alm, prezes Volvo Trucks. Cztery samochody ciężarowe o wysokiej ładowności: Volvo FH, FH16, FM i FMX stanowią około dwóch trzecich dostaw Volvo Trucks.
Volvo Trucks przestawia nowe Volvo FH16

Volvo Trucks przedstawia nowe Volvo FH16 — połączenie komfortu z mocą w celu uzyskania najwyższej wydajności

Firma Volvo Trucks wprowadziła na rynek nową generację Volvo FH16, która z powodzeniem łączy nowe funkcje bezpieczeństwa, zaprojektowane pod kątem potrzeb kierowcy środowisko pracy i najnowsze technologie, aby zapewnić Klientom wyższą wydajność. Nowy flagowy model należy do nowej generacji pojazdów Volvo Trucks zaprojektowanych z myślą o kierowcy.

Masz pytanie?

Odpowie na nie Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń, złóż mu wizytę lub zaproś go do siebie.