Trucks

Jesteś posiadaczem autobusu turystycznego Volvo? Po okresie przestoju chcesz mieć pewność, że jest w dobrym stanie technicznym? Chcesz, aby Twoje pojazdy były gotowe na pełen wyzwań intensywny okres turystyczny, który właśnie się rozpoczął? W Volvo wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i uruchamiamy specjalną akcję serwisową.

 

Przyjedź do najbliższego autoryzowanego serwisu Volvo Buses (spis wszystkich lokalizacji dostępny tutaj: https://www.volvobuses.com/pl/contact/service-centres.html) i dokonaj całkowicie za darmo inspekcji Twojego pojazdu.

Jeżeli w jej wyniku okaże się, że wskazane części wymagają wymiany, otrzymasz specjalny rabat z katalogu wybranych części zamiennych.

 

Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie polegają na naszych autobusach, a naszym zadaniem jest dowieźć ich do celu. Bezpiecznie, komfortowo i na czas. Nasze podstawowe wartości to bezpieczeństwo, jakość i troska o środowisko. Nasze autoryzowane serwisy posiadają największą na rynku wiedzę i doświadczenie z zakresu obsługi autobusów Volvo. Dokonując w nich inspekcji i ewentualnych napraw można mieć pewność, że pojazd wyjedzie na trasę w najlepszym możliwym stanie technicznym, unikając nieplanowanych przestojów. Dodatkowo na każdą zamontowaną i zakupioną część w naszym autoryzowanym serwisie udzielamy 2 lat gwarancji. Odwiedź najbliższy autoryzowany serwis Volvo Buses i skorzystaj ze specjalnej oferty!

 

Oferta ograniczona czasowo w Autoryzowanych Serwisach Volvo Trucks na terenie Polski do dnia 31.12.2022. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu prawa, a wszelkie zawarte w niej dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Ostateczną ofertę przedstawia Doradca Serwisowy Autoryzowanego Serwisu Volvo Trucks. Wszystkie teksty, zdjęcia, ilustracje oraz grafiki podlegają ochronie zgodnie z prawem autorskim i innym ustawom o ochronie własności intelektualnej.