Trucks

Volvo FMX nigdy Cię nie zawiedzie — ani na trasie, ani w terenie

Są zadania, które trzeba wykonać sprawnie nawet w trudnych warunkach. Volvo FMX jest najsolidniejszym jak dotąd budowlanym samochodem ciężarowym Volvo Trucks i ułatwia wykonanie najtrudniejszych zadań — zarówno na trasie, jak i w terenie. Dostosuj go do swoich potrzeb i warunków, z jakimi się zmierzy. 

Jazda w terenie

Nie pozwól, by teren Cię powstrzymał

Moc na miarę Twoich zadań

Szczegółowe informacje o układzie napędowym Volvo FMX

Kolejny etap ewolucji

Jeszcze bardziej wyrafinowany i godny zaufania

Kilka faktów o Volvo FMX

Moc silnika: 330–540 KM
Sześć rozmiarów kabin
Olej napędowy, biodiesel, HVO i napęd elektryczny
Prześwit do 300 mm
Szczegółowe informacje w danych technicznych

Skonfigurowany dla Twojej wydajności

Podwozie stworzone do pracy

Szeroka oferta usług

Wykorzystaj maksymalnie swoje operacje transportowe

Zapoznaj się z prezentacją Volvo FMX w interaktywnym katalogu produktowym

Opcje kabin Volvo FMX

Najważniejsze cechy Volvo FMX

Co ludzie mówią o Volvo FMX?

Nigdy nie wiadomo, jak wygląda dalsza droga. Grunt się przemieszcza i to, co widziałeś, jadąc wcześniej w przeciwnym kierunku, może już być nieaktualne.

Usługi wspierające Twoją działalność

Akcesoria do Twojego samochodu ciężarowego

Skonfiguruj je po swojemu

Volvo FMX — często zadawane pytania

Do produkcji wszystkich samochodów ciężarowych używamy komponentów wysokiej jakości, które pozwalają zbudować efektywny trwały samochód ciężarowy zoptymalizowany pod kątem Twoich zadań. Co więcej, zewnętrzna część kabiny Volvo FMX wytrzymuje bezawaryjnie trudne warunki. Solidny przód z ostrym kątem natarcia, osłona dolna i stalowy zderzak chroniące reflektory i inne części to zaledwie kilka przykładów. Wysoki prześwit i solidne instalacje osi to kolejne przykłady. Ochrona praktycznie nie do pokonania.

Oczywiście! Volvo FMX możesz zamówić z jedną, dwiema lub trzema osiami napędowymi. To oznacza, że dostępne konfiguracje to 4×4 lub 6×6. Możesz także zamówić konfigurację 8 × 6, jeśli chcesz przewozić ciężkie ładunki w trudnych warunkach. Jeśli potrzebujesz większej ładowności, dostępne są kombinacje 10×4 i 10×6.

Oczywiście zależy to od wybranej wersji. Ogólnie rzecz biorąc, kabiny są bardziej przestronne niż w poprzednim Volvo FMX. Kabiny dzienne zapewniają przestrzeń konieczną do prowadzenia pojazdu i zarządzania zadaniami, a jednocześnie pozwalają uzyskać optymalną długość jednostki ładunkowej. Kabiny sypialne i kabina Globetrotter oferują mnóstwo miejsca i komfort podczas nocnych postojów.

Jak najbardziej! Wszystkie nasze silniki D11 i D13 można zasilać HVO, a niektóre biodieslem.

Poznaj Volvo FMX u swojego dealera

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o swoim przyszłym samochodzie ciężarowym? A może jesteś gotowy do zakupu nowego Volvo FMX?