Trucks

×

Zasilane gazem Volvo FM LNG do przewozów regionalnych

Volvo FM LNG to idealny samochód ciężarowy do transportu regionalnego. Oferuje ten sam komfort i osiągi, do jakich przyzwyczaiło Cię mobilne biuro — Volvo FM. Jednak emituje znacznie mniej CO2 i pozwala zaoszczędzić na kosztach paliwa.

Osiągi odpowiadające Twoim potrzebom

Napędzany gazem układ napędowy wykorzystuje renomowaną technologię silnikową zastosowaną w Volvo FM. Zapewnia też takie same osiągi — ale emituje do 20% mniej CO2*. Do wyboru są dwa poziomy mocy — 420 lub 460 KM — więc nie musisz godzić się na żadne kompromisy.

Zmniejsz swoje wydatki na paliwo

Volvo FM LNG zapewnia taką samą oszczędność paliwa, jak Volvo FM z silnikiem wysokoprężnym. Jednak ponieważ LNG jest często tańszy, pojawia się znakomita możliwość ograniczenia kosztów paliwa.

Odpowiednie do zasięgu Twojego transportu

Zazwyczaj decydującym czynnikiem w przypadku pojazdów ciężarowych zasilanych gazem jest ich zasięg. Silniki zasilane gazem mają wysoką sprawność, co w połączeniu z LNG zapewnia zasięg odpowiedni dla transportu regionalnego. Aby zoptymalizować samochód ciężarowy pod kątem zasięgu eksploatacyjnego — nawet do 1000 km — do wyboru masz trzy różne wielkości zbiornika paliwa.

* Dotyczy emisji podczas użytkowania pojazdu: w tzw. cyklu „od zbiornika do koła”.

Korzystając z pojazdów zasilanych gazem moglibyśmy nie tylko znacząco ulżyć środowisku naturalnemu, ale także ograniczyć nasze koszty bezpośrednie i pośrednie.

OTRZYMUJ INFORMACJE O NOWYM VOLVO FM LNG ZASILANYM GAZEM

Twój dealer Volvo Trucks będzie Cię informować o postępach w dziedzinie samochodów ciężarowych zasilanych gazem w Twoim kraju.