Trucks

Volvo FM — Twoje mobilne biuro

Napięty harmonogram wymaga odpowiednich narzędzi, aby Twoja codzienna praca przebiegała bez zakłóceń. Volvo FM to miejsce pracy aktywnego kierowcy łączące wyjątkowy komfort z doskonałymi właściwościami jezdnymi, wygodą i znakomitą widocznością. Zamów swój samochód ciężarowy — dostosowany do wymagań Twojej pracy.

Na Twoją miarę

Twoje Volvo FM zbudowane pod kątem Twoich potrzeb

Moc dostosowana do Twoich zadań

Szczegółowe informacje o układach napędowych Volvo FM

Kolejny etap ewolucji

Nowy, zmodernizowany profil — lepszy niż kiedykolwiek wcześnie

Kilka faktów o Volvo FM

Moc silnika: 330–500 KM
Sześć wielkości kabin
Olej napędowy, biodiesel, HVO, LNG i napęd elektryczny
Ciągnik siodłowy lub podwozie samochodu ciężarowego
Szczegółowe informacje w danych technicznych

Skonfigurowany dla Twojej wydajności

Podwozie stworzone do pracy

Szeroka oferta usług

Wykorzystaj maksymalnie swoje operacje transportowe

Get an overview of the Volvo FM in the interactive product brochure 

Opcje kabiny Volvo FM

Najważniejsze cechy Volvo FM

Co ludzie mówią o Volvo FM?

Aktualnie w całości przeszliśmy na Volvo, ponieważ kluczowe wartości tej firmy są bliskie naszym.

Usługi wspierające Twoją działalność

Akcesoria do Twojego samochodu ciężarowego

Skonfiguruj je po swojemu

Volvo FM — często zadawane pytania

Można je dostosować do szerokiego spektrum zadań transportowych. Nie chodzi tylko o szeroką ofertę kabin i układów napędowych — także podwozie można zoptymalizować pod kątem różnych zadań transportowych, od dostaw miejskich po przewóz kontenerów, towarów masowych i materiałów budowlanych. Nowa kabina Volvo FM oferuje najwyższy poziom komfortu na długich trasach, a jednocześnie umożliwia wygodne wsiadanie.

Jeśli chcesz, możesz zamówić Volvo FM z solidną podwójną osią napędową. Oferuje doskonałe połączenie ładowności, własności trakcyjnych i oszczędności paliwa — szczególnie jeśli jest wyposażone w Podnośnik Osi Tandem. Zawiezie Cię daleko w trudnych warunkach. Jeśli jednak naprawdę potrzebujesz przedniej osi napędowej, przyjrzyj się bliżej Volvo FMX.

To zależy od wybranej wersji. Kabiny dzienne zapewniają przestrzeń konieczną do prowadzenia pojazdu i zarządzania zadaniami, a jednocześnie pozwalają uzyskać optymalną długość jednostki ładunkowej. Kabiny sypialne i kabina Globetrotter oferują mnóstwo miejsca i komfort podczas nocnych postojów.

Do kabiny Volvo FM wsiada się wygodnie, co szczególnie docenisz, jeśli musisz to robić wielokrotnie w ciągu dnia. Siedzisz nisko nad ziemią i masz znakomitą widoczność otoczenia samochodu ciężarowego. W kabinie Volvo FH siedzisz wyżej, masz więcej miejsca i płaską podłogę. Wybór zależy od Ciebie.

Jak najbardziej! Wszystkie nasze silniki D11 i D13 można zasilać HVO, a niektóre biodieslem. Poza tym oferujemy dwa silniki zasilane skroplonym gazem ziemnym lub biogazem (LNG), co pozwala znacząco ograniczyć wpływ na środowisko.

Poznaj Volvo FM u swojego dealera

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o swoim przyszłym samochodzie ciężarowym? A może jesteś gotowy do zakupu nowego Volvo FM?