Trucks

Więcej informacji na temat oferty w tym segmencie zawiera interaktywny katalog dotyczący segmentu

Obsługa międzynarodowych szlaków dostaw

Transport kontenerów

Odbiór i dostarczanie kontenerów w portach i innych węzłach oznaczają, że jesteś gotowy, aby stać się kolejnym ogniwem w globalnym łańcuchu dostaw. Potrzebujesz więc odpowiednich narzędzi do wydajnej pracy na każdym etapie. Oferujemy rozwiązania ułatwiające manewrowanie, kabiny z doskonałą widocznością oraz komfort — a także układy napędowe pozwalające wykorzystać każdą kroplę paliwa. 

Volvo FM

Przestronne kabiny, do których łatwo się wsiada

 

Najważniejsze informacje o produkcie

Moc: 330–500 KM.

Bezpieczne i komfortowe kabiny w sześciu rozmiarach. Zoptymalizowany pod kątem niskiej masy i efektywności. Elastyczne konfiguracje podwozia do zabudowy.

 

Opcje paliwowe

olej napędowy, LNG, biodiesel, HVO.

 

Kluczowe cechy

I-Shift. Aktywny Układ Kierowniczy Volvo. Widoczność. Elastyczne konfiguracje podwozia.

Volvo FH

Doskonały komfort

 

Najważniejsze informacje o produkcie

Moc: 420–540 KM.

Przestronne i komfortowe kabiny w pięciu rozmiarach. Zoptymalizowany pod kątem długich dystansów. Elastyczne konfiguracje podwozia do zabudowy.

 

Opcje paliwowe

olej napędowy, LNG, biodiesel, HVO.

Kluczowe cechy

I-Shift. Aktywny Układ Kierowniczy Volvo. Elastyczne konfiguracje podwozia.

Cechy Volvo Trucks przydatne w Twojej działalności

Poznaj rozwiązania, które ułatwią Ci życie i usprawnią działalność.

Widoczność
Duże okna i dobrze zaprojektowane lusterka zapewniają doskonałą widoczność. Oprócz tego możesz zainstalować do ośmiu kamer — jedną z nich jest kamera narożna po stronie pasażera umieszczona w lusterku wstecznym.

Usługa Dynafleet Paliwo i Środowisko 
Usługi zarządzania flotą ułatwiają monitorowanie wydajności samochodów ciężarowych i efektywności pracy kierowców. Usługa pozwala identyfikować potencjalne oszczędności, które mogą zwiększyć Twoją rentowność i zmniejszyć wpływ na środowisko naturalne.

I-Shift Dual Clutch 
Skrzynia biegów I-Shift Dual Clutch zapewnia naprawdę płynne i dynamiczne przyspieszenie. Zmienia bieg w ułamku sekundy.

Komfortowe kabiny 
Wszystkie nasze kabiny zapewniają wysoki poziom komfortu, wyciszenie i mnóstwo miejsca. Dla Ciebie i na Twoje rzeczy.

I-Park Cool
Przerwa lub oczekiwanie na terminalach są przyjemniejsze przy odpowiedniej temperaturze w kabinie. Funkcja I-Park Cool jest wbudowana i zasilana elektrycznie. Utrzymuje odpowiednią temperaturę w kabinie bez konieczności pracy silnika na biegu jałowym.

To co lubisz, czyli Aktywny Układ Kierowniczy Volvo
Szukasz doskonałej stabilności i kontroli przy wszystkich prędkościach, a przy tym mniejszego obciążenia ramion? Zainteresuj się Aktywnym Układem Kierowniczym Volvo.

Zasilanie gazem
Nasze samochody ciężarowe zasilane gazem korzystają ze skroplonego gazu ziemnego (Liquefied Natural Gas, LNG), co natychmiast ogranicza emisję CO2 bez uszczerbku dla wydajności. Zasilanie gazem to także możliwość obniżenia kosztów paliwa.

Finansowanie i ubezpieczenie
Elastyczne pakiety finansowe i dopasowane do indywidualnych wymagań polisy ubezpieczeniowe Volvo Financial Services pomogą Ci w zrealizowaniu inwestycji — i zapewnią jej ochronę.

Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo
Najlepszym sposobem zapewnienia dyspozycyjności pojazdu jest Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo obejmujący obsługę zapobiegawczą i naprawy samochodu ciężarowego za stałą miesięczną opłatą. Twój samochód ciężarowy komunikuje się zdalnie z serwisem, aby wszystkie wizyty były maksymalnie efektywne. Twój samochód ciężarowy jest zawsze w znakomitej kondycji, a Ty masz pełną kontrolę nad kosztami. W przypadku zróżnicowanych przebiegów wybierz Kontrakt Serwisowy Flexi-Gold zapewniający taką samą ochronę, ale przy opłatach dostosowanych do rytmu Twojej działalności.

Klient referencyjny

Naszą markę zbudowaliśmy dzięki pojazdom Volvo. Są niezawodne, a to jest bardzo ważne.

Gotowy do pracy?

Porozmawiaj z lokalnym dealerem Volvo Trucks, aby znaleźć rozwiązanie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom związanym z transportem kontenerów.