Trucks

Volvo FH — najlepsze możliwości w transporcie długodystansowym

Twoje życie upływa w drodze, więc potrzebujesz samochodu ciężarowego, który zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort na najdłuższych trasach. Volvo FH to kultowy pojazd do transportu długodystansowego. Zapewnia optymalną dyspozycyjność, ekonomikę paliwową, a przy tym wyjątkowe warunki pracy kierowcy. Najprościej mówiąc, Volvo FH jest lepsze niż kiedykolwiek.

Maksymalne zwroty

Wykorzystaj maksymalnie paliwo

Moc dostosowana do Twoich zadań

Wszystko o układach napędowych Volvo FH

Kolejny etap ewolucji

Stale zmieniająca się stała w transporcie długodystansowym

Kilka faktów o Volvo FH

Moc silnika: 420–540 KM
Pięć wielkości kabin
Olej napędowy, biodiesel, LNG, HVO i napęd elektryczny
Ciągnik siodłowy lub podwozie samochodu ciężarowego
Szczegółowe informacje w danych technicznych

Skonfigurowany dla Twojej wydajności

Podwozie stworzone do pracy

Szeroka oferta usług

Wykorzystaj maksymalnie swoje operacje transportowe

Zapoznaj się z prezentacją Volvo FH w interaktywnym katalogu produktowym

Opcje kabin Volvo FH

Najważniejsze cechy Volvo FH

Opinie o Volvo FH?

Pierwsze samochody ciężarowe Volvo kupiliśmy na początku lat osiemdziesiątych. Osobiście nimi jeździłem. Wybraliśmy Volvo ze względu na wysoką jakość i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Volvo jest teraz częścią naszej tradycji.

Usługi wspierające Twoją działalność

Akcesoria do Twojego samochodu ciężarowego

Skonfiguruj je po swojemu

Volvo FH — często zadawane pytania

Większość naszych klientów pracujących w transporcie długodystansowym wybiera Volvo FH, ale ten model jest również popularny w transporcie drewna i budowlanym. Volvo FH znakomicie sprawdza się w wymagających zadaniach, w których potrzebujesz mocnego układu napędowego. Docenisz także przestronną i komfortową kabinę.

Jeśli chcesz, możesz zamówić Volvo FH z solidną podwójną osią napędową. Oferuje doskonałe połączenie ładowności, własności trakcyjnych i oszczędności paliwa — szczególnie jeśli jest wyposażone w Podnośnik Osi Tandem. Zawiezie Cię daleko w trudnych warunkach. Jeśli jednak naprawdę potrzebujesz przedniej osi napędowej, przyjrzyj się bliżej Volvo FMX.

To zależy od Twojego wzrostu. Nasza kabina Globetrotter oferuje maksymalną wysokość stojącą wynoszącą 205 cm, ale jeśli przestrzeń jest dla Ciebie bardzo ważna, wybierz kabinę Globetrotter XL lub Globetrotter XXL. Pionowa wysokość obu wynosi 220 cm. Ta ostatnia kabina, najbardziej przestronna w naszej ofercie, ma także szerszą leżankę.

Komfortowo. Masz mnóstwo miejsca, komfortową leżankę i przyjemną temperaturę niezależnie od warunków zewnętrznych. Nawet jeśli używasz bardzo dużo sprzętu elektronicznego w kabinie, nie musisz się martwić o stan akumulatora następnego ranka, ponieważ możesz zamówić Volvo FH z podwójnym systemem magazynowania energii i oddzielnymi obwodami dla funkcji mieszkaniowych i silnika.

Jak najbardziej! Wszystkie nasze silniki D13 można zasilać HVO, a niektóre biodieslem. Poza tym oferujemy dwa silniki zasilane skroplonym gazem ziemnym lub biogazem (LNG), co pozwala znacząco ograniczyć wpływ na środowisko.

POZNAJ VOLVO FH U SWOJEGO DEALERA

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o swoim przyszłym samochodzie ciężarowym? A może jesteś gotowy do zakupu nowego Volvo FH?