Trucks

Więcej informacji na temat oferty w tym segmencie zawiera interaktywny katalog dotyczący segmentu

Trudne warunki wymagają wytrzymałego sprzętu

Transport w górnictwie i kamieniołomach

Strome podjazdy, urwiska, ostre zakręty i ciasne przestrzenie pokonywane maksymalnie załadowanym samochodem ciężarowym — taka jazda wymaga maksymalnej koncentracji i możliwości kontroli. Jesteśmy po to, aby Cię wspierać i umożliwić utrzymanie płynności produkcji nawet w trudnych warunkach.

Cechy Volvo Trucks przydatne w Twojej działalności

Poznaj rozwiązania, które ułatwią Ci życie i usprawnią działalność.

38-tonowa oś zespolona
Szukasz trwałego rozwiązania, aby zmaksymalizować produktywność dzięki możliwości przewożenia większych ładunków?

Solidny pas przedni
Zaprojektowany pod kątem pracy w trudnym terenie.

I-Shift z biegami pełzającymi
Ruszaj z miejsca bez problemów nawet z pełnym obciążeniem i korzystaj z pełnej kontroli mocy przy naprawdę niskich prędkościach.

Pojazdy pięcioosiowe (fabryczne)
Twój samochód ciężarowy Volvo wyprodukowany w naszej fabryce może mieć do pięciu osi i konfigurację 10x4 lub 10x6, aby był w stanie przewozić wielkie obciążenia nawet bez przyczepy.

Doskonałe własności trakcyjne, kiedy są potrzebne
Przejmij kontrolę nad własnościami trakcyjnymi pojazdu i wydajnością swojej pracy. Łatwy w obsłudze interfejs pozwala z łatwością sterować blokadami mechanizmów różnicowych. Jeśli zaś samochód ciężarowy ma napęd na przednią oś, jest on automatycznie załączany w razie potrzeby. I wyłączana, kiedy jej nie potrzebujesz.

To, co lubisz, czyli Aktywny Układ Kierowniczy Volvo
Szukasz doskonałej zwrotności połączonej z mniejszym obciążeniem Twoich ramion? Zainteresuj się Aktywnym Układem Kierowniczym Volvo.

Kabiny do podziemnych kopalni
Nasze kabiny dzienne i sypialne z obniżonym dachem doskonale nadają się do podziemi, gdzie wysokość jest ograniczona. Można je dodatkowo zabezpieczyć za pomocą osłony przed spadającymi przedmiotami, a stalowy wywietrznik dachowy sprawdzi się lepiej niż szklany.

Kalendarz serwisowy Volvo
Awarie w drodze i nieoczekiwane naprawy zmniejszają Twoją dyspozycyjność i dochody. Proaktywna obsługa serwisowa i obsługa zapobiegawcza mogą temu zapobiec. Dlatego opłaca się planować. A dobra wiadomość jest taka, że robimy to za Ciebie. Kalendarz Serwisowy Volvo jest opracowywany specjalnie dla Twojego samochodu ciężarowego i firmy. Twój czas pracy jest zoptymalizowany, a także całkowicie darmowy.

Klient referencyjny

Nigdy nie wiadomo, jak wygląda dalsza droga. Grunt się przemieszcza i to, co widziałeś, jadąc wcześniej w przeciwnym kierunku, może już być nieaktualne.

Zdobywasz nowe tereny?

Porozmawiaj z lokalnym dealerem Volvo Trucks, aby znaleźć rozwiązanie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom związanym z transportem w górnictwie i kamieniołomach.