Trucks

Więcej informacji na temat oferty w tym segmencie zawiera interaktywny katalog dotyczący segmentu

Łączenie regionów i krajów

TRANSPORT DŁUGODYSTANSOWY

Długie dystanse to dla Ciebie nic nowego. Nie ma znaczenia, gdzie zaprowadzi Cię zadanie — pracujesz, aby dotrzymywać zobowiązań. i pomagać innym ich dotrzymywać. Wiemy, że wszystko musi działać i że musisz w pełni wykorzystać każdą kroplę paliwa. Jesteśmy tutaj, abyś poczuł, jak skracają się odległości.

Cechy Volvo Trucks przydatne w Twojej działalności

Poznaj rozwiązania, które ułatwią Ci życie i usprawnią działalność.

Oszczędzaj paliwo dzięki I-Save
Umożliwia pokonywanie wzniesień i pochyłości na wyższym biegu — oszczędzając paliwo bez uszczerbku dla prędkości i zapewniając płynniejszą jazdę.

Optymalizacja za pomocą I-See
Funkcja I-See wykorzystuje dane topograficzne do zoptymalizowania prędkości i zmian biegów na trasach, aby obniżyć zużycie paliwa.

Bezpieczny zjazd ze wzniesienia z użyciem hamulca stabilizacyjnego 
W pełni załadowany samochód ciężarowy z przyczepą zjeżdża ze wzniesienia. Hamulec stabilizacyjny uruchamia hamulce kół przyczepy, aby „wyprostować” zestaw drogowy i nie dopuścić do jego złożenia się.

Usługa Dynafleet Paliwo i Środowisko 
Usługi zarządzania flotą ułatwiają monitorowanie wydajności samochodów ciężarowych i efektywności pracy kierowców. Szybka i dokładna usługa pomaga zidentyfikować potencjalne oszczędności.

To co lubisz, czyli Aktywny Układ Kierowniczy Volvo
Szukasz doskonałej stabilności i kontroli przy wszystkich prędkościach, a przy tym mniejszego obciążenia ramion? A może potrzebujesz pomocy w unikaniu poślizgów i niezamierzonych zmian pasa ruchu? Zainteresuj się Aktywnym Układem Kierowniczym Volvo.

Podwójny system magazynowania energii
Oferujemy system magazynowania energii zapewniający wysoki komfort korzystania z pojazdu bez ryzyka jego unieruchomienia następnego ranka.

Zasilanie gazem
Nasze samochody ciężarowe zasilane gazem korzystają ze skroplonego gazu ziemnego (Liquefied Natural Gas, LNG), co natychmiast ogranicza emisję CO2 bez uszczerbku dla wydajności. Zasilanie gazem to także możliwość obniżenia kosztów paliwa.

Kabiny Globetrotter — krok w kosmos
Wynaleźliśmy kabinę Globetrotter kilkadziesiąt lat temu, aby życie w drodze było wygodniejsze i bezpieczniejsze. Ich wewnętrzna wysokość wynosi 220 cm, są wyposażone w komfortowe miejsca do spania i mnóstwo schowków na wszystkie Twoje rzeczy.

I-Shift Dual Clutch
I-Shift Dual Clutch oferuje nieprzerwany przepływ mocy zmieniający sposób jazdy i zwiększający wydajność pracy. 

Klient referencyjny

Ponieważ sporo jeździmy w górach, potrzebujemy pojazdów o wysokich osiągach, a jednocześnie ekonomicznych

Gotowy do dodatkowego wysiłku

Porozmawiaj z lokalnym dealerem Volvo Trucks, aby znaleźć rozwiązanie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom związanym z transportem długodystansowym.