Trucks

Niebieskie kontrakty serwisowe dla pojazdów straży pożarnej Volvo FL w Prażmowie

W dniu 12.09, w podwarszawskiej Gminie Prażmów, doszło do oficjalnego podpisania umów kontraktów serwisowych, na pojazdy funkcjonujące na co dzień w tamtejszych jednostkach OSP.
Volvo Trucks prowadzo kampanię „Na straży niezawodności”.
Niebieskie kontrakty serwisowe dla pojazdów straży pożarnej Volvo FL w Prażmowie

Volvo Trucks prowadząc kampanię „Na straży niezawodności”, przygotowało w tym roku specjalną ofertę na obsługę serwisową pojazdów straży pożarnej w całej Polsce.  

 

W dniu 12.09, w podwarszawskiej Gminie Prażmów, doszło do oficjalnego podpisania umów kontraktów serwisowych, na pojazdy funkcjonujące na co dzień w tamtejszych jednostkach OSP.

Pojazdy VOLVO FL z napędem 4X4 użytkowane przez OSP Uwieliny, OSP Wola Prażmowska a także OSP Nowy Prażmów będą obsługiwane w autoryzowanych serwisach Volvo Trucks Polska w ramach niebieskich kontraktów serwisowych przez okres najbliższych 4 lat.

 

W uroczystym podpisaniu umowy uczestniczył Wójt Gminy Prażmów- Pan Jan Adam Dąbek, Inspektor ds. zamówień publicznych- Pani Monika Brzózka oraz druhowie OSP.

 

Kierując się troską o bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy zdecydowaliśmy się podpisać umowy serwisowe z Volvo Trucks Polska na obsługę naszych pojazdów straży pożarnej. Dzięki temu nie musimy się martwić o stan techniczny pojazdów, autoryzowany serwis Volvo Trucks zadba o to by zawsze były gotowe do wyjazdu na akcje, gdy zajdzie taka potrzeba. Obsługa w autoryzowanym serwisie przyczyni się z pewnością do ulepszenia gotowości bojowej naszych jednostek OSP, pozwoli skupić się naszym druhom na tym co najważniejsze czyli akcjach ratowniczych.”- Wójt Gminy Prażmów Jan Adam Dąbek

 

Jak z punktu widzenia użytkowników tych pojazdów oceniają podpisanie umów serwisowych sami Strażacy?

Pojazdy straży pożarnej są wykorzystywane w ekstremalny sposób, chcąc nieść pomoc niezwłocznie nie ma czasu na rozgrzanie tych pojazdów, od momentu wyjazdu z jednostki pojazd narażony jest na duże skoki prędkości, zużycie hamulców, każda sekunda się liczy stąd niezwykle ważnym jest mieć pewność, że żaden element techniczny pojazdu nie zawiedzie w kluczowym momencie. Posiadanie regularnego serwisu naszych pojazdów daje nam świadomość tego, że możemy na nich polegać w każdej chwili.” – ocenili druhowie obecni wraz ze swoimi pojazdami podczas podpisania umów.

 

Utrzymanie najlepszego stanu technicznego pojazdów Volvo Trucks możliwe jest tylko dzięki usługom autoryzowanych serwisów. Kadra mechaników ma dostęp do Oryginalnych Części Zamiennych, nowoczesnego sprzętu, płynów eksploatacyjnych przeznaczonych w 100% do stosowania w pojazdach Volvo Trucks. 

 

„Pojazdy straży pożarnej stanowią istotną część transportu, która jest kluczowa ze względu na nasze wspólne bezpieczeństwo. Bardzo doceniamy trud i pracę strażaków. Efektem tego jest specjalna oferta przygotowana przez nasze autoryzowane serwisy „Na straży niezawodności”. Wszystkie czynności obsługowe przeprowadzamy przy użyciu Oryginalnych Części Zamiennych Volvo Trucks z 2 letnią gwarancją. Oferta dot. pojazdów straży pożarnej uwzględnia specjalne dofinansowanie z naszej strony, dzięki któremu, jednostki straży pożarnej zyskują jeszcze korzystniejszą cenę na cały okres trwania umowy. Dzięki kontraktowi serwisowemu, pojazdy będą regularnie serwisowane w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks, co pomoże im utrzymać wzorowy stan techniczny oraz dyspozycyjność, tak aby zawsze były gotowe do niesienia pomocy innym.” – dodaje Paweł Witkowski Reprezentant Handlowy Usług Serwisowych Volvo Trucks Polska.

 

 

 

Więcej szczegółów dot. oferty „Volvo Trucks na straży niezawodności”:

https://www.volvotrucks.pl/pl-pl/news/press-releases/2023/may/volvo-na-strazy-niezawodnosci.html

Kontakt:

Aleksandra Pytlińska
E-mail: aleksandra.pytlinska@volvo.com
Tel: +48 571 301 760 

 

Volvo Trucks dostarcza kompletne rozwiązania transportowe dla wymagających klientów profesjonalnych, oferując pełną gamę samochodów ciężarowych o średniej i dużej ładowności. Obsługa klienta odbywa się za pośrednictwem globalnej sieci dealerów obejmującej 2200 punktów serwisowych w około 130 krajach. Samochody ciężarowe Volvo są produkowane w 12 krajach na całym świecie. W 2023 roku na całym świecie dostarczono około 145 000 samochodów ciężarowych Volvo. Volvo Trucks jest częścią Volvo Group, jednego z wiodących na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, sprzętu budowlanego oraz silników morskich i przemysłowych. Grupa dostarcza również kompletne rozwiązania w zakresie finansowania i serwisu. Praca Volvo Trucks opiera się na podstawowych wartościach, takich jak jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko.