Trucks

Volvo Trucks na straży niezawodności

W ramach kontraktu obsługowego jednostkom Straży Pożarnej przysługują wizyty serwisowe raz do roku, na których wykonujemy obsługi olejowe oraz inne czynności zgodne z harmonogramem przeglądów VOSP.
Volvo Trucks na straży niezawodności
Volvo Trucks na straży niezawodności

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do kilkudziesięciu wypadków. Z reguły pierwsi na miejscu zdarzenia są strażacy. Obsługa serwisowa takich pojazdów jest szczególnie istotna. Sprawny pojazd z aktualnymi przeglądami przyczynia się do bezpieczeństwa nas wszystkich i gwarantuje, że strażacy będą w stanie zareagować na zagrożenie w odpowiednim czasie.

Samochody dla straży pożarnej stanowią część specjalistycznego transportu, która jest kluczowa ze względu na nasze wspólne bezpieczeństwo. Bardzo doceniamy trud i pracę strażaków. Dlatego jako Volvo Trucks Polska wprowadzamy na rynek specjalną ofertę obsługi serwisowej pojazdów straży pożarnej. Wszystkie czynności prowadzone są przy użyciu Oryginalnych Części Zamiennych Volvo Trucks.

Oferta dotyczy 3 letnich i starszych, najbardziej powszechnych pojazdów Volvo Trucks wykorzystywanych we flotach straży pożarnych w całej Polsce.

W ramach kontraktu obsługowego jednostkom Straży Pożarnej przysługują wizyty serwisowe raz do roku, na których wykonujemy obsługi olejowe oraz inne czynności zgodne z harmonogramem przeglądów VOSP. Przygotowaliśmy ofertę na okres 4 lub 5 lat w całym zakresie przeglądowym bez wyłączeń tak aby utrzymać pojazdy w nienagannej kondycji i aby były gotowe do wyjechania w trasę kiedykolwiek zajdzie taka potrzeba. Podstawą oferty jest kontrakt serwisowy Volvo Trucks Classic Blue, ze specjalnym dofinansowaniem 3 000 PLN oferowanym tylko pojazdom Straży Pożarnej.

Szczegóły oferty uzyskają Państwo u naszych Specjalistów ds. Sprzedaży Usług Serwisowych.

Tak jak w akcjach ratowniczych straży pożarnej wszyscy muszą dać z siebie 100%, żaden element nie może zawieść, tak my wierzymy w jakość naszych pojazdów, które przyczyniają się do niesienia pomocy. Utrzymanie najwyższego możliwego stanu technicznego pojazdów Volvo Trucks możliwe jest tylko dzięki usługom autoryzowanych serwisów Volvo Trucks.

Jedną z najważniejszych dla naszej firmy wartości jest bezpieczeństwo. Na co dzień, przy produkcji pojazdów ciężarowych, dbamy o to, aby ich konstrukcja zapewniła najwyższy poziom bezpieczeństwa kierowcom oraz pozostałym użytkownikom dróg.

Specjalna oferta na obsługę serwisową Straży Pożarnej wpisuje się w program Volvo Trucks 4Poland – Wspieramy Polski Transport.

Segment pożarniczy mocno wpisuje się w ideę 4Poland, jest ściśle utożsamiany z bezpieczeństwem i działaniami na rzecz lokalnych społeczności. 

 

Przykładowe czynności objęte kontraktem:

·         Zapewnienie holowania

·         Indywidualny dostosowany plan przeglądów

·         Wymiana oleju silnikowego

·         Wymiana oleju w skrzyni biegów

·         Wymiana oleju w osi napędowej

·         Wymiana paska i napinacza

·         Filtr cząstek stałych (DPF)

·         Przegląd główny/ podstawowy

 

 

Wasze korzyści – nasze bezpieczeństwo:

·         Uzgodniona i stała cena – uwzględniająca maksymalne rabaty oraz specjalne           dofinansowanie w wysokości 3000 PLN / kontrakt

·         Możliwość płatności ratalnej: miesięcznej, kwartalnej ,rocznej oraz jednorazowo za całość

·         Preferencyjne stawki na Oryginalne Części Zamienne i robociznę

·         Obsługa przeprowadzana wyłącznie przy użyciu Oryginalnych Części Zamiennych Volvo             Trucks, które zapewniają jakość, niezawodność

·         Harmonogram przeglądów dopasowany do potrzeb i warunków eksploatacji

·         Ograniczenie ryzyka wystąpienia awarii

·         Assistance

 

Skontaktuj się z nami!

Kontakt:

Aleksandra Pytlińska
E-mail: aleksandra.pytlinska@volvo.com
Tel: +48 571 301 760 

 

Volvo Trucks dostarcza kompletne rozwiązania transportowe dla wymagających klientów profesjonalnych, oferując pełną gamę samochodów ciężarowych o średniej i dużej ładowności. Obsługa klienta odbywa się za pośrednictwem globalnej sieci dealerów obejmującej 2200 punktów serwisowych w około 130 krajach. Samochody ciężarowe Volvo są produkowane w 12 krajach na całym świecie. W 2023 roku na całym świecie dostarczono około 145 000 samochodów ciężarowych Volvo. Volvo Trucks jest częścią Volvo Group, jednego z wiodących na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, sprzętu budowlanego oraz silników morskich i przemysłowych. Grupa dostarcza również kompletne rozwiązania w zakresie finansowania i serwisu. Praca Volvo Trucks opiera się na podstawowych wartościach, takich jak jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko.