Trucks

Volvo FH zasilane gazem. Bezemisyjny transport długodystansowy

Jeśli szukasz całkowicie neutralnego dla klimatu rozwiązania do obsługi transportu długodystansowego, Volvo FH zasilane gazem to właściwy wybór. Ten samochód ciężarowy nie tylko oferuje taką samą moc i właściwości jezdne jak Volvo FH, ale pozwala także całkowicie zredukować emisję CO2 w przypadku używania biogazu.

Do 60 ton

Do 500 KM

Zasięg do 1000 km

Wysokie osiągi odpowiadające Twoim potrzebom

Układ napędowy zasilany gazem zapewnia takie same osiągi i wartości momentu obrotowego jak nasze silniki wysokoprężne, ale przy niższych emisjach. Wybierz moc znamionową 420, 460 lub 500 KM i moment obrotowy do 2500 Nm. Volvo FH zasilane gazem idealnie sprawdzi się w transporcie długodystansowym przy DMC do 60 ton.

*Dotyczy to emisji z pojazdu podczas jazdy długodystansowej, tzw. „tank to wheel”, w porównaniu z samochodem ciężarowym ze standardowym europejskim silnikiem wysokoprężnym.

Dopasowane do zasięgu Twojego transportu

Wybierz jeden z trzech różnych rozmiarów zbiorników, aby zoptymalizować swoje Volvo FH zasilane gazem pod kątem swoich potrzeb. Uzyskasz zasięg do 1000 km, co w pełni odpowiada wymaganiom transportu długodystansowego, biorąc pod uwagę rozwijającą się sieć stacji napełniania bio-LNG i LNG.

Energooszczędna technologia

Silniki Volvo FH zasilane gazem bazują na technologii silników wysokoprężnych, co jest ewenementem w świecie samochodów ciężarowych o dużej ładowności. Technologia silników wysokoprężnych zapewnia wyższą wydajność niż inne opcje silników gazowych. Oznacza to wyższą moc, większy moment obrotowy i mniejsze zużycie paliwa. Najważniejsza jest możliwość maksymalnego wykorzystania paliwa.

Wykorzystanie pojazdów zasilanych gazem nie tylko pozwoli w znacznym stopniu ulżyć środowisku naturalnemu, ale także ograniczyć nasze koszty bezpośrednie i pośrednie.

Otrzymuj informacje o nowym Volvo FH zasilanym gazem

Twój dealer Volvo Trucks będzie Cię informować o postępach w dziedzinie samochodów ciężarowych zasilanych gazem w Twoim kraju.